Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка возмещения и Размера фактических расходов на копирование или печать документов, предоставляемых по запросу на информацию, находящуюся во владении Государственной службы финансового мониторинга Украины [СОДЕРЖАНИЕ]

Минфин
Порядок, Приказ от 19.11.2012 № 1201
действует с 05.02.2013

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

19.11.2012

м. Київ

N 1201

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
08 січня 2013 р. за N 73/22605

Про затвердження Порядку відшкодування та Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, яка знаходиться у володінні Державної служби фінансового моніторингу України

Зміст

1. Наказ Міністерства фінансів України "Порядку відшкодування та Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, яка знаходиться у володінні Державної служби фінансового моніторингу України" від 19 листопада 2012 року N 1201.

- Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, яка знаходиться у володінні Державної служби фінансового моніторингу України.

2. Розмір фактичних витрат на копіювання або друк однієї сторінки документів, що надаються за запитом на інформацію, яка знаходиться у володінні Державної служби фінансового моніторингу України.

____________

Опрос