Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Положение о предоставлении банками Украины информации по соглашениям о купле и продаже кредитных ресурсов в национальной валюте на межбанковском кредитном рынке

Национальный банк
Постановление от 10.12.2012 № 515
Утратил силу

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

10.12.2012

м. Київ

N 515

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
25 грудня 2012 р. за N 2168/22480

Про внесення зміни до Положення про надання банками України інформації за угодами з купівлі та продажу кредитних ресурсів у національній валюті на міжбанківському кредитному ринку

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Правління Національного банку України
 від 19 липня 2018 року N 81)

Відповідно до статей 15, 57 Закону України "Про Національний банк України", статті 47 Закону України "Про банки і банківську діяльність", з метою підвищення ефективності регулювання ліквідності банків шляхом оперативного відстеження потоків кредитних ресурсів на міжбанківському кредитному ринку, сприяння усуненню спекулятивного попиту на кредитні ресурси та подальшому зниженню вартості кредитів у реальний сектор економіки, своєчасного вжиття превентивних заходів впливу до банків, фінансовий стан яких викликає занепокоєння, Правління Національного банку України

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Положення про надання банками України інформації за угодами з купівлі та продажу кредитних ресурсів у національній валюті на міжбанківському кредитному ринку, затверджене постановою Правління Національного банку України від 21 січня 2004 року N 20, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 06 лютого 2004 року за N 170/8769 (зі змінами), після пункту 6 доповнити новим пунктом 7 такого змісту:

"7. Банки в разі невиконання або неналежного виконання зобов'язань за угодами, на підставі яких здійснюються операції, зазначені в пункті 6 цього Положення, повинні повідомити про це не пізніше закінчення останнього дня строку виконання зобов'язань за угодою".

У зв'язку з цим пункти 7 - 9 уважати відповідно пунктами 8 - 10.

2. Генеральному Департаменту інформаційних технологій та платіжних систем (Синявська Н. Б.) протягом місяця після прийняття цієї постанови унести відповідні зміни до програмного забезпечення.

3. Генеральному департаменту грошово-кредитної політики (Щербакова О. А.) разом з Юридичним департаментом (Новіков В. В.) подати цю постанову на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Генеральному департаменту грошово-кредитної політики (Щербакова О. А.) після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України довести зміст цієї постанови до відома структурних підрозділів центрального апарату, територіальних управлінь Національного банку України та банків України для використання в роботі.

5. Генеральному департаменту банківського нагляду (Ткаченко О. О.), Генеральному департаменту грошово-кредитної політики (Щербакова О. А.) використовувати інформацію щодо операцій банків з купівлі та продажу кредитних ресурсів на міжбанківському кредитному ринку під час здійснення контролю за фінансовою діяльністю банків, регулювання грошово-кредитного ринку.

6. Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

7. Контроль за виконанням цієї постанови залишаю за собою.

 

Голова

С. Г. Арбузов

Опрос