Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в решение Государственной комиссии по ценным бумагам и фондовому рынку от 13.05.2011 N 492

Национальная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 29.11.2012 № 1694
действует с 15.01.2013

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

29.11.2012

м. Київ

N 1694

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
20 грудня 2012 р. за N 2134/22446

Про внесення змін до рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 13.05.2011 N 492

Відповідно до пункту 13 статті 8 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", Законів України "Про електронний цифровий підпис", "Про електронні документи та електронний документообіг" Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

ВИРІШИЛА:

1. Унести до рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 13 травня 2011 року N 492 "Про затвердження Положення про подання адміністративних даних та інформації професійними учасниками фондового ринку у вигляді електронних документів до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 червня 2011 року за N 789/19527 (далі - Рішення), такі зміни:

1.1. Заголовок Рішення викласти в такій редакції:

"Про затвердження Положення про подання адміністративних даних та інформації у вигляді електронних документів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку".

1.2. У пункті 1 Рішення слова "професійними учасниками фондового ринку" виключити.

1.3. Пункт 2 Рішення викласти в такій редакції:

"2. При поданні адміністративних даних та інформації у вигляді електронних документів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку професійним учасникам ринку цінних паперів, емітентам цінних паперів, крім емітентів акцій та облігацій підприємств, які знаходяться у лістингу організатора торгівлі, саморегулівним організаціям та уповноваженим рейтинговим агентствам користуватись вимогами цього Положення.".

1.4. У заголовку Положення про подання адміністративних даних та інформації професійними учасниками фондового ринку у вигляді електронних документів до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 13 травня 2011 року N 492, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 червня 2011 року за N 789/19527 (далі - Положення), слова "професійними учасниками фондового ринку" виключити.

1.5. Пункт 2 розділу I Положення викласти в такій редакції:

"2. Дія цього Положення поширюється на професійних учасників ринку цінних паперів, які провадять на фондовому ринку професійну діяльність з торгівлі цінними паперами, управління активами інституційних інвесторів, організації торгівлі на фондовому ринку, депозитарну діяльність, а також емітентів цінних паперів, крім емітентів акцій та/або облігацій підприємств, які знаходяться у лістингу організатора торгівлі, саморегулівні організації (далі - учасники ринку) та уповноважені рейтингові агентства, які подають до Комісії адміністративні дані та інформацію відповідно до вимог нормативно-правових актів Комісії.".

1.6. Абзац четвертий пункту 3 розділу I Положення викласти в такій редакції:

"Моніторинг середньої вартості послуг ЕЦП, що надаються АЦСК для подання професійними учасниками ринку цінних паперів адміністративних даних та інформації у вигляді електронних документів до Комісії, здійснюється саморегулівними організаціями (за потреби).".

1.7. У заголовку та тексті Положення слова "Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку" в усіх відмінках замінити словами "Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку" у відповідних відмінках.

1.8. У тексті Положення слова "професійними учасниками фондового ринку" в усіх відмінках замінити словами "учасниками ринку та уповноваженими рейтинговими агентствами" у відповідних відмінках.

2. Управлінню інформаційних технологій, зовнішніх та внутрішніх комунікацій (Заїка А. Л.) забезпечити:

подання цього рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

публікацію цього рішення відповідно до законодавства.

3. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена НКЦПФР К. Кривенка.

 

Т. в. о. Голови Комісії

А. Амелін

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державної служби
України з питань регуляторної
політики та розвитку підприємництва

М. Ю. Бродський

Голова Антимонопольного
комітету України

В. П. Цушко

 

Опрос