Идет загрузка документа (12 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции по ведению и использованию данных Реестра субъектов хозяйствования, осуществляющих оптовую торговлю спиртом коньячным (включая дистилляты в виде головной и хвостовой фракции) и спиртом плодовым на основании лицензии на производство коньяка и алкогольных напитков по коньячной технологии

Минфин
Приказ, Инструкция от 28.11.2012 № 1231
редакция действует с 09.10.2015

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

28.11.2012

м. Київ

N 1231

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
20 грудня 2012 р. за N 2130/22442

Про затвердження Інструкції з ведення та використання даних Реєстру суб'єктів господарювання, які здійснюють оптову торгівлю спиртом коньячним (включаючи дистиляти у вигляді головної і хвостової фракції) і спиртом плодовим на підставі ліцензії на виробництво коньяку та алкогольних напоїв за коньячною технологією

(заголовок із змінами, внесеними згідно з наказом
 Міністерства фінансів України від 17.08.2015 р. N 717)

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства фінансів України
 від 17 серпня 2015 року N 717

Відповідно до частини третьої статті 14 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" та на виконання пункту 5 Порядку ведення реєстру суб'єктів господарювання, які здійснюють оптову торгівлю спиртом коньячним і плодовим на підставі ліцензії на виробництво коньяку та алкогольних напоїв за коньячною технологією, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2010 року N 230,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкцію з ведення та використання даних Реєстру суб'єктів господарювання, які здійснюють оптову торгівлю спиртом коньячним (включаючи дистиляти у вигляді головної і хвостової фракції) і спиртом плодовим на підставі ліцензії на виробництво коньяку та алкогольних напоїв за коньячною технологією.

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Міністерства фінансів України від 17.08.2015 р. N 717)

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державної податкової адміністрації України від 19 липня 2010 року N 515 "Про затвердження Інструкції про порядок ведення та використання даних Реєстру суб'єктів господарювання, які здійснюють оптову торгівлю спиртом коньячним на підставі ліцензії на виробництво коньяку та алкогольних напоїв за коньячною технологією", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 04 серпня 2010 року за N 609/17904.

3. Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової служби України (Радченко А. П.) забезпечити формування та ведення Реєстру суб'єктів господарювання, які здійснюють оптову торгівлю спиртом коньячним і плодовим на підставі ліцензії на виробництво коньяку та алкогольних напоїв за коньячною технологією (далі - Реєстр), відповідно до затвердженої цим наказом Інструкції.

4. Департаменту взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Державної податкової служби України (Семченко О. В.) забезпечити розміщення Реєстру на веб-сайті ДПС України.

5. Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України (Чмерук М. О.), Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової служби України (Радченко А. П.) в установленому порядку забезпечити:

подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

оприлюднення цього наказу.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра фінансів України Мярковського А. І. та першого заступника Голови Державної податкової служби України - начальника податкової міліції Головача А. В.

 

Міністр

Ю. Колобов

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державної служби України
з питань регуляторної політики
та розвитку підприємництва

М. Ю. Бродський

 

Інструкція
з ведення та використання даних Реєстру суб'єктів господарювання, які здійснюють оптову торгівлю спиртом коньячним (включаючи дистиляти у вигляді головної і хвостової фракції) і спиртом плодовим на підставі ліцензії на виробництво коньяку та алкогольних напоїв за коньячною технологією

(заголовок Інструкції із змінами, внесеними згідно з
 наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2015 р. N 717)

I. Загальні положення

1.1. Ця Інструкція визначає структуру, порядок ведення і використання даних Реєстру суб'єктів господарювання, які здійснюють оптову торгівлю спиртом коньячним (включаючи дистиляти у вигляді головної і хвостової фракції) і спиртом плодовим на підставі ліцензії на виробництво коньяку та алкогольних напоїв за коньячною технологією (далі - Реєстр).

(пункт 1.1 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Міністерства фінансів України від 17.08.2015 р. N 717)

1.2. До Реєстру вносяться відомості про суб'єктів господарювання, які отримали ліцензії на виробництво коньяку та алкогольних напоїв за коньячною технологією (далі - суб'єкти господарювання).

1.3. Відомості про суб'єктів господарювання вносяться до Реєстру протягом п'яти робочих днів з моменту видачі ліцензії на виробництво коньяку та алкогольних напоїв за коньячною технологією.

II. Порядок формування Реєстру

2.1. Департамент контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової служби України (далі - Департамент) протягом п'яти робочих днів формує Реєстр на основі відомостей, зазначених у документах, які подаються суб'єктами господарювання для отримання ліцензії на виробництво коньяку та алкогольних напоїв за коньячною технологією, за формою згідно з додатком до цієї Інструкції та надає відповідну інформацію на паперових та магнітних носіях Департаменту взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Державної податкової служби України для розміщення на офіційному веб-сайті ДПС України.

2.2. До Реєстру вносяться такі відомості про суб'єктів господарювання:

графа 1 - номер за порядком;

графа 2 - повне найменування суб'єкта господарювання (прізвище, ім'я, по батькові) - виробника коньяку та алкогольних напоїв за коньячною технологією, який одержав ліцензію на виробництво такої продукції;

графа 3 - серія та номер ліцензії та строк дії ліцензії на виробництво коньяку та алкогольних напоїв за коньячною технологією, виданої суб'єкту господарювання;

графа 4 - дата включення до Реєстру;

графа 5 - дата виключення з Реєстру;

графа 6 - підстава виключення з Реєстру.

2.3. У разі анулювання або закінчення строку дії ліцензії на виробництво коньяку та алкогольних напоїв за коньячною технологією Департамент протягом п'яти робочих днів надає відповідну інформацію про виключення з Реєстру суб'єкта господарювання на паперових та магнітних носіях Департаменту взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Державної податкової служи України для розміщення на офіційному веб-сайті ДПС України.

 

Директор Департаменту податкової,
митної політики та методології
бухгалтерського обліку

М. О. Чмерук

 

Реєстр
суб'єктів господарювання, які здійснюють оптову торгівлю спиртом коньячним і плодовим на підставі ліцензії на виробництво коньяку та алкогольних напоїв за коньячною технологією

N з/п

Найменування суб'єкта господарювання

Серія, номер та строк дії ліцензії

Дата включення до Реєстру

Дата виключення з Реєстру

Підстава виключення з Реєстру

1

2

3

4

5

6

 

 

 

 

 

 

____________

Опрос