Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции о порядке ведения единого учета в органах и подразделениях внутренних дел Украины заявлений и сообщений о совершенных уголовных правонарушениях и других происшествиях и положений о комиссиях [СОДЕРЖАНИЕ]

МВД
Положение, Приказ, Инструкция от 19.11.2012 № 1050
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

19.11.2012

м. Київ

N 1050

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
17 грудня 2012 р. за N 2095/22407

Про затвердження Інструкції про порядок ведення єдиного обліку в органах і підрозділах внутрішніх справ України заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події та положень про комісії

Зміст

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказами Міністерства внутрішніх справ України
від 5 березня 2013 року N 215
,
 від 1 квітня 2013 року N 326
,
 від 23 травня 2014 року N 503

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України
 від 6 листопада 2015 року N 1377)

1. Наказ Міністерства внутрішніх справ України "Про затвердження Інструкції про порядок ведення єдиного обліку в органах і підрозділах внутрішніх справ України заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події та положень про комісії" від 19 листопада 2012 року N 1050.

- Інструкція про порядок ведення єдиного обліку в органах і підрозділах внутрішніх справ України заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події.

2. Положення про комісію головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, на транспорті, районних, районних у містах, міських управлінь (відділів), лінійних управлінь (відділів) внутрішніх справ України з контролю за станом обліково-реєстраційної дисципліни.

3. Положення про комісію районних, районних у містах, міських управлінь (відділів), лінійних управлінь (відділів) внутрішніх справ головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, на транспорті з контролю за станом прийняття та реєстрації в органах і підрозділах внутрішніх справ України заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події.

____________

Опрос