Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение о Государственном управлении охраны окружающей природной среды в областях, городах Киеве и Севастополе

Министерство экологии и природных ресурсов Украины (2)
Приказ от 28.11.2012 № 613
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

28.11.2012

м. Київ

N 613

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
14 грудня 2012 р. за N 2085/22397

Про внесення змін до Положення про Державне управління охорони навколишнього природного середовища в областях, містах Києві та Севастополі

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України
 від 19 грудня 2006 року N 548
згідно з
 наказом Міністерства екології та природних ресурсів України
 від 13 травня 2015 року N 150)

Відповідно до Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища", постанови Кабінету Міністрів України від 02 листопада 2006 року N 1524 "Про затвердження Положення про Міністерство охорони навколишнього природного середовища України" та з метою приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до норм чинного законодавства

НАКАЗУЮ:

1. Внести до Положення про Державне управління охорони навколишнього природного середовища в областях, містах Києві та Севастополі, затвердженого наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 19 грудня 2006 року N 548, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13 лютого 2007 року за N 119/13386, такі зміни:

1.1. Пункт 1 доповнити новими абзацами такого змісту:

"Повноваження Управління поширюються на територію відповідної області, міст Києва та Севастополя.

Повноваження Державних управлінь охорони навколишнього природного середовища в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій областях та в місті Севастополі в межах акваторії, що межує з урізом води відповідної адміністративно-територіальної одиниці, поширюються на землі водного фонду вздовж Чорного та Азовського морів, навколо заток та лиманів, навколо Кримського півострова, внутрішні морські води, територіальне море, виключну (морську) економічну зону України, континентальний шельф України, а також на об'єкти, що розташовані в зазначених зонах.

Розподіл функцій на морському середовищі здійснюється на основі протоколу розмежування повноважень на морському середовищі між державними управліннями охорони навколишнього природного середовища в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій областях та в місті Севастополі, який затверджується Мінприроди.".

1.2. У підпункті 4.2 пункту 4 слова "за винятком території, віднесеної до зон діяльності Державної екологічної інспекції з охорони довкілля Північно-Західного регіону Чорного моря та Державної екологічної інспекції Азовського моря" виключити.

1.3. Підпункт 4.8 пункту 4 викласти в такій редакції:

"4.8. Забезпечує у межах своїх повноважень погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на відповідній території та бере участь у роботі комісій з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації із землеустрою".

2. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування та діє до врегулювання питання оптимізації структури і повноважень місцевих державних адміністрацій та затвердження чисельності їх працівників.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Міністра -
керівник апарату

Д. Д. Мормуль

ПОГОДЖЕНО:

 

В. о. Голови Державної служби
України з питань регуляторної
політики та розвитку підприємництва

О. Ю. Потімков

Опрос