Идет загрузка документа (218 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка ведения учета и отчетности об использовании бланков свидетельств о государственной регистрации актов гражданского состояния, а также их хранения

Минюст
Порядок, Приказ от 29.10.2012 № 1578/5
редакция действует с 15.02.2020

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

29.10.2012

м. Київ

N 1578/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
02 листопада 2012 р. за N 1845/22157

Про затвердження Порядку ведення обліку і звітності про використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, а також їх зберігання

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказами Міністерства юстиції України
від 24 січня 2013 року N 170/5
,
 від 11 червня 2013 року N 1132/5
,
від 1 жовтня 2013 року N 2072/5
,
 від 9 липня 2015 року N 1189/5
,
 від 22 липня 2016 року N 2247/5
,
 від 2 грудня 2016 року N 3447/5
,
від 29 серпня 2018 року N 2825/5
,
від 26 вересня 2019 року N 3000/5
,
від 3 лютого 2020 року N 339/5

Відповідно до статті 18 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" та з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до вимог законодавства

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок ведення обліку і звітності про використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, а також їх зберігання.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства юстиції України від 03 вересня 2002 року N 81/5 "Про затвердження Інструкції з обліку, зберігання та витрачання бланків свідоцтв, що видаються державними органами реєстрації актів цивільного стану на підтвердження юридичних фактів в Україні", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 03 вересня 2002 року за N 727/7015 (із змінами).

3. Департаменту взаємодії з органами влади (Зеркаль О. В.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".

4. Державній реєстраційній службі (Єфіменко Л. В.) довести цей наказ до відома головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві і Севастополі.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту взаємодії з органами влади Зеркаль О. В.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр

О. Лавринович

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державної реєстраційної
служби України

Л. В. Єфіменко

 

ПОРЯДОК
ведення обліку і звітності про використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, а також їх зберігання

(У тексті слова "Державна реєстраційна служба України" у всіх відмінках замінено словами "Міністерство юстиції України" у відповідних відмінках; слова "головне управління юстиції" у всіх відмінках і числах замінено словами "головне територіальне управління юстиції" у відповідних відмінках і числах згідно з наказом Міністерства юстиції України від 9 липня 2015 року N 1189/5)

(У тексті Порядку слова "відділ державної реєстрації актів цивільного стану територіального управління юстиції" у всіх відмінках замінено словами "відділ державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції" у відповідних відмінках; слова "відділ державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції" у всіх відмінках замінено словами "відділ державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації головного територіального управління юстиції" у відповідних відмінках; слова "Міністерства внутрішніх справ" замінено словами "Національної поліції України", слова "відділ Головного територіального управління юстиції у місті Києві" у всіх відмінках замінено словами "відділ Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у місті Києві" у відповідних відмінках, слова "відділ Головного територіального управління юстиції у м. Києві" у всіх відмінках замінено словами "відділ Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у місті Києві" згідно з наказом Міністерства юстиції України від 2 грудня 2016 року N 3447/5)

(У тексті Порядку та додатках до нього слова "головне територіальне управління юстиції" в усіх відмінках і числах замінено словами "міжрегіональне управління" у відповідних відмінках і числах; слова "відділ Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у місті Києві" в усіх відмінках замінено словами "Центральний відділ Управління державної реєстрації Центрального міжрегіонального управління" у відповідних відмінках згідно з наказом Міністерства юстиції України від 3 лютого 2020 року N 339/5)

I. Загальні положення

1.1. Про факти державної реєстрації актів цивільного стану органами державної реєстрації актів цивільного стану видаються свідоцтва, виготовлені за зразками та їх описами, затвердженими відповідною постановою Кабінету Міністрів України.

1.2. Використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану (далі - бланки свідоцтв) інших зразків не допускається.

1.3. Пункт 1.3 виключено

(згідно з наказом Міністерства юстиції
 України від 24.01.2013 р. N 170/5)

1.4. Бланки свідоцтв заповнюються друкарським способом.

II. Замовлення бланків свідоцтв та порядок їх отримання

2.1. Міністерство юстиції України забезпечує відділи державної реєстрації актів цивільного стану управлінь державної реєстрації міжрегіональних управлінь Міністерства юстиції України (далі - відділ державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління) трирічним запасом бланків свідоцтв.

(абзац перший пункту 2.1 із змінами, внесеними згідно з
 наказом Міністерства юстиції України від 09.07.2015 р. N 1189/5
,
 у редакції
наказів Міністерства
 юстиції України від 02.12.2016 р. N 3447/5
,
від 03.02.2020 р. N 339/5)

Щороку Міністерство юстиції України узагальнює звіти відділів державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіональних управлінь, на підставі яких складає розрахунки та рознарядку-реєстр для виготовлення та видачі необхідної кількості відповідних бланків свідоцтв.

У встановленому законодавством порядку Міністерство юстиції України здійснює закупівлю бланків свідоцтв та надсилає необхідні документи до підприємства, яке виготовляє бланки свідоцтв (далі - Підприємство).

(пункт 2.1 у редакції наказу Міністерства
 юстиції України від 11.06.2013 р. N 1132/5)

2.2. Підприємство надсилає спецзв'язком виготовлені бланки свідоцтв відділам державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіональних управлінь, які забезпечуються трирічним запасом бланків свідоцтв, або видає їх посадовим особам цих відділів за видатковою накладною.

(пункт 2.2 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Міністерства юстиції України від 09.07.2015 р. N 1189/5)

2.3. Посадова особа, відповідальна за зберігання бланків свідоцтв у секторі з архівної роботи, розташованому окремо від відділу державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління, одержує бланки свідоцтв у цьому відділі за видатковою накладною з розрахунку не більше місячної потреби в них, або відділ державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління надсилає ці бланки свідоцтв спецзв'язком.

2.4. Керівник районного, районного у місті, міського (міст обласного значення), міськрайонного, міжрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління Міністерства юстиції України (далі - відділ державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління) одержує бланки свідоцтв у відповідному відділі державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління за видатковою накладною з розрахунку не більше тримісячної потреби в них або відповідний відділ державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління надсилає ці бланки свідоцтв спецзв'язком.

(абзац перший пункту 2.4 у редакції наказів
 Міністерства юстиції України від 02.12.2016 р. N 3447/5,
від 03.02.2020 р. N 339/5)

Посадова особа, відповідальна за зберігання бланків свідоцтв в окремому приміщенні відділу державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління, розташованого в декількох приміщеннях, одержує бланки свідоцтв у керівника зазначеного відділу за видатковою накладною з розрахунку не більше місячної потреби в них, або відділ державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління надсилає ці бланки свідоцтв спецзв'язком чи реєстрованим поштовим відправленням з оголошеною цінністю.

2.5. Посадова особа, відповідальна за зберігання бланків свідоцтв у виконавчому органі сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) ради, ради об'єднаної територіальної громади, одержує бланки свідоцтв у відповідному відділі державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління за видатковою накладною з розрахунку не більше місячної потреби в них, або відділ державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління надсилає ці бланки свідоцтв спецзв'язком чи реєстрованим поштовим відправленням з оголошеною цінністю.

(абзац перший пункту 2.5 із змінами, внесеними згідно з
 наказом Міністерства юстиції України від 26.09.2019 р. N 3000/5)

Посадова особа, відповідальна за зберігання бланків свідоцтв в окремому приміщенні виконавчого органу сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) ради об'єднаної територіальної громади, одержує бланки свідоцтв у посадової особи, відповідальної за зберігання бланків свідоцтв у виконавчому органі сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) ради об'єднаної територіальної громади, за видатковою накладною з розрахунку не більше місячної потреби в них.

(пункт 2.5 доповнено абзацом другим згідно з наказом
 Міністерства юстиції України від 26.09.2019 р. N 3000/5)

2.6. Посадова особа, відповідальна за зберігання бланків свідоцтв у відділі державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління, при розпакуванні пачки з бланками свідоцтв з метою видачі бланків свідоцтв в обов'язковому порядку перераховує кожний бланк свідоцтва, окремо перевіряє нумерацію бланків свідоцтв, після чого здійснює їх видачу.

При отриманні бланків свідоцтв посадовою особою сектору з архівної роботи, розташованому окремо від відділу державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління, керівником відділу державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління, працівником, відповідальним за зберігання бланків свідоцтв в окремому приміщенні відділу державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління, розташованого в декількох приміщеннях, посадовою особою, відповідальною за зберігання бланків свідоцтв у виконавчому органі сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) ради, ради об'єднаної територіальної громади, в обов'язковому порядку переглядається та перераховується кожний бланк свідоцтва, а також окремо перевіряється нумерація бланків свідоцтв.

(абзац другий пункту 2.6 із змінами, внесеними згідно з
 наказом Міністерства юстиції України від 26.09.2019 р. N 3000/5)

Про видачу та отримання бланків свідоцтв здійснюється запис у книгах обліку бланків свідоцтв, передбачених пунктом 4.2 розділу IV цього Порядку.

2.7. Для приймання бланків свідоцтв створюється комісія, головою якої призначається особа, відповідальна за їх зберігання.

У наказі про створення комісії визначаються також особи, які заміщують голову та членів комісії у разі їх відсутності.

2.7.1. Для приймання бланків свідоцтв від Підприємства у відповідному відділі державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління створюється комісія у складі не менше трьох осіб - два працівники цього відділу та працівник іншого структурного підрозділу міжрегіонального управління Міністерства юстиції України (далі - міжрегіональне управління).

(абзац перший підпункту 2.7.1 пункту 2.7 із змінами, внесеними
 згідно з
наказами Міністерства юстиції України від 09.07.2015 р. N 1189/5,
 від 02.12.2016 р. N 3447/5
,
у редакції наказу Міністерства
 юстиції України від 03.02.2020 р. N 339/5)

Комісія перевіряє відповідність даних, зазначених на паперовому ярлику, наклеєному на пачці з бланками свідоцтв, а також на контрольному ярлику, вкладеному в пачку, супровідним документам, а також кількість отриманих пачок та їх стан. У разі пошкодження пачок з бланками свідоцтв також перераховується їх кількість.

Про прийняття бланків свідоцтв комісією складається акт про прийняття бланків свідоцтв від Підприємства (додаток 1) у двох примірниках, один з яких зберігається у відповідному відділі державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління, а другий не пізніше п'яти робочих днів з дня одержання бланків свідоцтв надсилається Міністерству юстиції України.

(абзац третій підпункту 2.7.1 пункту 2.7 із змінами, внесеними
 згідно з наказом Міністерства юстиції України від 03.02.2020 р. N 339/5)

2.7.2. Для приймання бланків свідоцтв у секторі з архівної роботи, розташованому окремо від відділу державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління, наказом цього міжрегіонального управління створюється комісія у складі не менше трьох осіб: працівник сектору з архівної роботи, працівник відділу державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління та працівник іншого структурного підрозділу міжрегіонального управління.

Комісія перевіряє відповідність отриманих бланків свідоцтв супровідним документам та в обов'язковому порядку переглядає та перераховує кожний бланк свідоцтва, а також окремо перевіряє нумерацію бланків свідоцтв.

Про прийняття бланків свідоцтв комісія складає акт про прийняття бланків свідоцтв від відділу державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління (додаток 2) у двох примірниках, один з яких зберігається у секторі, а другий надсилається відділу державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління не пізніше двох робочих днів з дня отримання бланків свідоцтв.

2.7.3. Для приймання бланків свідоцтв у відділі державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління наказом відповідного міжрегіонального управління створюється комісія у складі не менше трьох осіб: два працівники цього відділу та працівник іншого структурного підрозділу міжрегіонального управління, розташованого на відповідній території.

(абзац перший підпункту 2.7.3 пункту 2.7 із змінами, внесеними
 згідно з наказом Міністерства юстиції України від 02.12.2016 р. N 3447/5)

Комісія перевіряє відповідність одержаних бланків свідоцтв супровідним документам та в обов'язковому порядку переглядає та перераховує кожний бланк свідоцтва, а також окремо перевіряє нумерацію бланків свідоцтв.

Про прийняття бланків свідоцтв складається у двох примірниках акт, зазначений в абзаці третьому підпункту 2.7.2 цього пункту, один з яких зберігається у відділі державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління, а другий не пізніше п'яти робочих днів з дня одержання бланків свідоцтв надсилається до відділу державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління.

2.8. В окремих приміщеннях відділу державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління, розташованого у декількох приміщеннях, та у виконавчому органі сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) ради, ради об'єднаної територіальної громади комісія для приймання бланків свідоцтв не створюється.

(абзац перший пункту 2.8 із змінами, внесеними згідно з
 наказом Міністерства юстиції України від 26.09.2019 р. N 3000/5)

Посадова особа, відповідальна за зберігання бланків свідоцтв в окремому приміщенні відділу державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління, розташованого в декількох приміщеннях, не пізніше трьох робочих днів з дня їх отримання надає підтвердження про прийняття бланків свідоцтв (додаток 3) керівнику відповідного відділу.

2.9. Для проведення державної реєстрації актів цивільного стану та повторної видачі свідоцтв керівник відділу державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління видає працівникам бланки свідоцтв у розмірі одноденної потреби, про що здійснюється відповідний запис у книзі обліку бланків свідоцтв, які видаються працівникам відділу керівником чи посадовою особою, відповідальною за зберігання бланків свідоцтв в окремому приміщенні відділу (далі - книга обліку бланків свідоцтв, які видаються працівникам відділу) (додаток 4). Не використані протягом робочого дня та повернуті керівнику бланки свідоцтв також обліковуються у зазначеній книзі.

В окремих приміщеннях відділу державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління, розташованого в декількох приміщеннях, видача працівникам бланків свідоцтв у розмірі одноденної потреби, а також облік невикористаних і повернутих бланків свідоцтв здійснюються посадовою особою, відповідальною за зберігання бланків свідоцтв у цьому приміщенні відділу, із записом у книзі обліку бланків свідоцтв, які видаються працівникам відділу.

2.10. Виконавчий орган сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) ради, ради об'єднаної територіальної громади надсилає до відділу державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління, від якого одержано бланки свідоцтв, не пізніше трьох робочих днів з дня їх отримання підтвердження про прийняття бланків свідоцтв посадовою особою, відповідальною за зберігання бланків свідоцтв (додаток 5).

(абзац перший пункту 2.10 із змінами, внесеними згідно з
 наказом Міністерства юстиції України від 26.09.2019 р. N 3000/5)

Посадова особа, відповідальна за зберігання бланків свідоцтв в окремому приміщенні виконавчого органу сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) ради, об'єднаної територіальної громади, не пізніше наступного робочого дня з дня їх отримання надає підтвердження про прийняття бланків свідоцтв (додаток 31) посадовій особі, відповідальній за зберігання бланків свідоцтв у відповідному виконавчому органі.

(пункт 2.10 доповнено абзацом другим згідно з наказом
 Міністерства юстиції України від 26.09.2019 р. N 3000/5)

2.11. У разі нестачі або виявлення дефектних бланків свідоцтв (відсутність або пошкодження захисної сітки, друкованого тексту, серій або номерів, дублювання номерів тощо), а також невідповідності супровідним документам даних у паперовому ярлику, наклеєному на пачці, контрольному ярлику, вкладеному у пачку, комісією для приймання бланків свідоцтв відділу державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління; сектору архівної роботи, розташованого окремо від відділу державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління; відділу державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління складається акт у трьох примірниках, який скріплюється гербовою печаткою та підписується головою та членами комісії. Вказаний акт складається впродовж п'яти робочих днів з дня одержання бланків свідоцтв та виявлення зазначених фактів.

Сектор з архівної роботи, розташований окремо від відділу державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління, та відділ державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління подають до відділу державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління не пізніше наступного робочого дня з дня складання акта, зазначеного в абзаці першому цього пункту, два примірники акта, до яких додаються документи, що підтверджують вказані факти. Третій примірник акта та копії документів залишаються у секторі, відділі.

В акті про виявлення нестачі або дефектних бланків свідоцтв, а також невідповідності супровідним документам даних на паперовому ярлику, наклеєному на пачці, контрольному ярлику, вкладеному у пачку, відображаються такі відомості: номер акта, заголовок, дата й місце складання, склад комісії із зазначенням посад, дата прийняття бланків свідоцтв та їх оприбуткування, від кого та на підставі яких супровідних документів отримано, вид отриманих бланків свідоцтв, їх серії та номери, загальна кількість отриманих бланків (цифрами і словами), а також про факти, що стали підставою для складання акта (необхідно зазначати про стан отриманих пачок, яку нестачу або дефекти було виявлено, із зазначенням серій та номерів свідоцтв), підписи голови та членів комісії. До акта додаються документи, що підтверджують ці факти (паперовий ярлик та контрольна картка при отриманні бланків свідоцтв у пачках, дефектні бланки свідоцтв).

2.12. У день складання акта, зазначеного у пункті 2.11 цього розділу, та на його підставі відділ державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління оформлює претензію у трьох примірниках. У разі складання такого акта сектором з архівної роботи, розташованим окремо від відділу державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління, відділом державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління претензія оформлюється відділом державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління не пізніше наступного робочого дня після надходження акта та документів, що підтверджують нестачу або дефекти бланків свідоцтв.

Один примірник зазначеної претензії разом з актом та доданими до нього документами відділ державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління надсилає до Підприємства. Другий примірник претензії з актом направляється до Міністерства юстиції України, третій залишається у відділі державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління.

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління повідомляє Міністерство юстиції України про результати розгляду претензії Підприємством.

2.13. Відділ державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління за письмовим погодженням з Міністерством юстиції України передає бланки свідоцтв до відділу державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління іншої адміністративно-територіальної одиниці. Про передавання бланків свідоцтв складається акт у трьох примірниках, у якому вказуються дата, місце його складання, кількість переданих бланків свідоцтв, їх серії та номери, що скріплюється гербовою печаткою та підписується керівниками цих відділів. Один примірник акта надсилається до Міністерства юстиції України, другий та третій залишаються у відділах державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіональних управлінь, які здійснили передачу.

2.14. Механізм відображення в бухгалтерському обліку операцій з централізованого постачання бланків свідоцтв проводиться з дотриманням чинного законодавства.

III. Зберігання бланків свідоцтв

3.1. Керівники відділів державної реєстрації актів цивільного стану є відповідальними за зберігання бланків свідоцтв, про що видається наказ відповідного міжрегіонального управління.

У секторі з архівної роботи, розташованому окремо від відділу державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління, а також в окремому приміщенні відділу державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління, розташованого у декількох приміщеннях, відповідальною за зберігання бланків свідоцтв є посадова особа, на яку цей обов'язок покладено наказом відповідного міжрегіонального управління.

3.2. У виконавчому органі сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) ради, ради об'єднаної територіальної громади відповідальною за зберігання бланків свідоцтв є посадова особа, що проводить державну реєстрацію актів цивільного стану, а також посадова особа, уповноважена на проведення державної реєстрації актів цивільного стану в населених пунктах об'єднаної територіальної громади (крім її адміністративного центру), на яких цей обов'язок покладено розпорядженням виконавчого органу або рішенням відповідної ради, про що повідомляється відділ державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління, який забезпечує бланками свідоцтв цей виконавчий орган.

(пункт 3.2 у редакції наказу Міністерства
 юстиції України від 26.09.2019 р. N 3000/5)

3.3. На час тимчасової відсутності особи, відповідальної за зберігання бланків свідоцтв (відпустка, відрядження, хвороба тощо), бланки свідоцтв передаються за актом приймання-передачі іншій посадовій особі, яка виконує її обов'язки, в якому відображаються такі відомості: номер акта, заголовок, дата й місце складання, прізвища, імена, по батькові та посади осіб, які здійснюють приймання-передачу, види бланків свідоцтв, їх серії та номери, загальна кількість бланків (цифрами і словами), що скріплюється гербовою печаткою та підписується посадовими особами, зазначеними в акті.

3.4. При зміні керівника відділу державної реєстрації актів цивільного стану та посадової особи, відповідальної за зберігання бланків свідоцтв у виконавчому органі сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) ради, ради об'єднаної територіальної громади, приймання-передача бланків свідоцтв і відповідних документів щодо їх обліку в обов'язковому порядку проводиться:

(пункт 3.4 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Міністерства юстиції України від 26.09.2019 р. N 3000/5)

3.4.1. У відділі державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління - у присутності працівника відділу та представника іншого структурного підрозділу міжрегіонального управління.

3.4.2. У відділі державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління - у присутності працівника відповідного міжрегіонального управління та представника відділу державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління.

(підпункт 3.4.2 пункту 3.4 із змінами, внесеними згідно з
 наказом Міністерства юстиції України від 02.12.2016 р. N 3447/5)

3.4.3. У виконавчому органі сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) ради, ради об'єднаної територіальної громади - у присутності керівника відділу державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління, що забезпечує бланками свідоцтв цей виконавчий орган.

(підпункт 3.4.3 пункту 3.4 із змінами, внесеними згідно з
 наказом Міністерства юстиції України від 26.09.2019 р. N 3000/5)

3.5. Про приймання-передачу складається акт, у якому відображаються такі відомості: номер акта, заголовок, дата й місце складання, прізвища, імена, по батькові та посади осіб, які здійснюють приймання-передачу, види бланків свідоцтв, їх серії та номери, загальна кількість бланків (цифрами і словами), що скріплюється гербовою печаткою та підписується посадовими особами, зазначеними в акті.

Після закінчення приймання-передачі бланків свідоцтв присутній представник відділу державної реєстрації актів цивільного стану зобов'язаний проінструктувати новопризначену особу про порядок ведення обліку та зберігання бланків свідоцтв.

3.6. Доступ до бланків свідоцтв мають лише особи, відповідальні за їх зберігання, а також у їхній присутності - посадові особи, які мають право перевіряти їхню діяльність (працівники Міністерства юстиції України, міжрегіонального управління).

(абзац перший пункту 3.6 із змінами, внесеними згідно з
 
наказами Міністерства юстиції України від 09.07.2015 р. N 1189/5,
 від 02.12.2016 р. N 3447/5)

Не дозволяється передавання незаповнених бланків свідоцтв за межі приміщення органу державної реєстрації актів цивільного стану для подальшого їх видавання при проведенні державної реєстрації актів цивільного стану, крім випадків, передбачених абзацом другим пункту 2.4, абзацом другим пункту 2.5 та пунктом 2.13 розділу II цього Порядку, а також інших випадків, передбачених законодавством.

(абзац другий пункту 3.6 із змінами, внесеними згідно з
 наказами Міністерства юстиції України від 22.07.2016 р. N 2247/5,
від 26.09.2019 р. N 3000/5)

3.7. Бланки свідоцтв повинні зберігатись у сейфах, вогнетривких шафах або металевих ящиках, стаціонарно закріплених до стіни або підлоги, або у спеціально обладнаних приміщеннях. У неробочий час сейфи, вогнетривкі шафи й металеві ящики, спеціально обладнані приміщення з бланками свідоцтв належним чином опечатуються.

3.8. Приміщення, де зберігаються бланки свідоцтв, має бути захищене від несанкціонованого проникнення шляхом встановлення охоронної сигналізації. Вікна такого приміщення незалежно від поверху, на якому воно розташоване, обладнуються металевими ґратами чи захисними ролетами або на скло має бути нанесено броньовану ударотривку плівку.

(пункт 3.8 у редакції наказу Міністерства
 юстиції України від 29.08.2018 р. N 2825/5)

3.9. У разі втрати (викрадення) бланків свідоцтв виконавчий орган сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) ради, ради об'єднаної територіальної громади того самого дня повідомляє про виявлений факт відділ державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління, що забезпечує бланками свідоцтв цей виконавчий орган.

(абзац перший пункту 3.9 із змінами, внесеними згідно з
 наказом Міністерства юстиції України від 26.09.2019 р. N 3000/5)

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління про цей факт або про факт утрати (викрадення) бланків свідоцтв безпосередньо у відділі повідомляє відділ державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління, а також територіальний орган Національної поліції України за місцем їх утрати (викрадення) для вжиття заходів щодо їх розшуку у день надходження повідомлення виконавчого органу сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) ради або виявлення факту втрати (викрадення).

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління у разі втрати або викрадення бланків свідоцтв у відділі повідомляє про цей факт у день його виявлення територіальний орган Національної поліції України за місцем їх утрати (викрадення) для вжиття заходів щодо їх розшуку.

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління про випадки втрати (викрадення) бланків свідоцтв також зобов'язаний у день встановлення такого факту або отримання повідомлення відділу державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління поінформувати Міністерство юстиції України, зазначивши дату та обставини втрати (викрадення), вид, кількість, серію та номери викрадених (втрачених) бланків свідоцтв, а також про вжиті заходи щодо розшуку втрачених (викрадених) бланків свідоцтв та про дотримання вимог цього Порядку щодо їх зберігання.

3.10. З метою встановлення осіб, винних у втраті або викраденні бланків свідоцтв, наказом міжрегіонального управління створюється відповідна комісія для проведення службового розслідування, за наслідками якого вирішується питання про притягнення до відповідальності таких осіб, про що повідомляється Міністерство юстиції України.

(пункт 3.10 із змінами, внесеними згідно з наказами
 Міністерства юстиції України від 09.07.2015 р. N 1189/5,
 від 02.12.2016 р. N 3447/5)

3.11. Щодо осіб, відповідальних за зберігання бланків свідоцтв, у разі втрати або викрадення бланків свідоцтв відділ державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління або відділ державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління передає відповідні матеріали до слідчих органів територіальних органів Національної поліції України.

IV. Облік бланків свідоцтв

4.1. Бланки свідоцтв оприбутковуються посадовою особою, відповідальною за їх зберігання, в день їх отримання.

4.2. Для обліку бланків свідоцтв ведуться:

4.2.1. У відділі державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління, секторі з архівної роботи, розташованому окремо від цього відділу, у відділі державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління (крім відділів, розташованих у декількох приміщеннях):

книга обліку бланків свідоцтв (додаток 6);

книга обліку бланків свідоцтв, які видаються працівникам відділу (додаток 4);

книга обліку бланків свідоцтв про народження, смерть (додаток 7), книга обліку бланків свідоцтв про шлюб, розірвання шлюбу, зміну імені (додаток 8) (далі - книги обліку бланків свідоцтв за видами), які заповнюються лише в частині витрачання;

книга особових рахунків з обліку бланків свідоцтв (додаток 9);

книга обліку свідоцтв, які надійшли від інших органів реєстрації актів цивільного стану, повернуті центром надання адміністративних послуг для вручення громадянам (додаток 10).

(абзац шостий підпункту 4.2.1 пункту 4.2 із змінами, внесеними
 згідно з наказом Міністерства юстиції України від 29.08.2018 р. N 2825/5)

4.2.2. В окремих приміщеннях відділу державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління, розташованого у декількох приміщеннях:

книга обліку бланків свідоцтв, які видаються працівникам відділу, наведена в абзаці першому пункту 2.9 розділу II цього Порядку;

книги обліку бланків свідоцтв за видами, які заповнюються як у частині оприбуткування, так і витрачання.

4.2.3. У виконавчому органі сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) ради, у тому числі в окремому приміщенні виконавчого органу сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) ради об'єднаної територіальної громади, - книги обліку бланків свідоцтв за видами, що заповнюються як у частині оприбуткування, так і витрачання.

(підпункт 4.2.3 пункту 4.2 із змінами, внесеними згідно з
 наказом Міністерства юстиції України від 26.09.2019 р. N 3000/5)

4.3. Книги, які ведуться для обліку бланків свідоцтв, мають титульні аркуші, прошнуровуються, їх аркуші пронумеровуються. На внутрішньому боці обкладинки книги робиться відмітка про загальну кількість аркушів у книзі, яка підписується керівником чи іншою посадовою особою, відповідальною за зберігання бланків свідоцтв у відділі державної реєстрації актів цивільного стану, виконавчому органі сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) ради, ради об'єднаної територіальної громади, та скріплюється гербовою печаткою.

(абзац перший пункту 4.3 із змінами, внесеними згідно з
 наказом Міністерства юстиції України від 26.09.2019 р. N 3000/5)

Ці книги заповнюються чорнилом або кульковою ручкою чітким розбірливим почерком. Підчистки не допускаються.

Неправильно зроблений запис закреслюється, а правильний записується поруч.

Кожне виправлення має бути відповідним чином застережено й скріплено гербовою печаткою.

4.4. Книги, які ведуться для обліку бланків свідоцтв, підлягають постійному зберіганню.

4.5. Відділ державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління; сектор з архівної роботи, який розташований окремо від відділу державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління; відділ державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління забезпечуються міжрегіональним управлінням книгами, необхідними для ведення обліку бланків свідоцтв.

4.6. Для ведення обліку бланків свідоцтв виконавчий орган сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) ради, ради об'єднаної територіальної громади отримує книги у відділі державної реєстрації актів цивільного стану відповідного міжрегіонального управління.

(пункт 4.6 із змінами, внесеними згідно з наказами
 Міністерства юстиції України від 02.12.2016 р. N 3447/5,
від 26.09.2019 р. N 3000/5)

V. Звітність про витрачання бланків свідоцтв

5.1. Відділ державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління подає Міністерству юстиції України звіт про витрачання бланків свідоцтв (додаток 11) щокварталу не пізніше 15-го числа наступного за звітним кварталом місяця, а також за підсумками року не пізніше 25 січня наступного за звітним року.

5.2. Сектор з архівної роботи, розташований окремо від відділу державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління, подає звіт про витрачання бланків свідоцтв цьому відділу щомісяця не пізніше 5-го числа наступного місяця.

5.3. Відділ державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління подає звіт про витрачання бланків свідоцтв відділу державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління щокварталу не пізніше 10-го числа наступного за звітним кварталом місяця.

Посадова особа, відповідальна за зберігання бланків свідоцтв в окремому приміщенні відділу державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління, розташованого у декількох приміщеннях, подає звіт про витрачання бланків свідоцтв керівнику цього відділу щомісяця не пізніше 5-го числа наступного місяця.

5.4. Виконавчий орган сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) ради, ради об'єднаної територіальної громади подає звіт про витрачання бланків свідоцтв відділу державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління, який забезпечує ними цей виконавчий орган, щомісяця не пізніше 5-го числа наступного місяця. До звіту додається реєстр бланків свідоцтв, виданих виконавчим органом сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) ради, ради об'єднаної територіальної громади (додаток 12) впродовж місяця.

(абзац перший пункту 5.4 із змінами, внесеними згідно з
 наказом Міністерства юстиції України від 26.09.2019 р. N 3000/5)

Посадова особа, відповідальна за зберігання бланків свідоцтв в окремому приміщенні виконавчого органу сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) ради об'єднаної територіальної громади, подає звіт про витрачання бланків свідоцтв посадовій особі, відповідальній за зберігання бланків свідоцтв у відповідному виконавчому органі, щомісяця не пізніше 03 числа наступного місяця.

(пункт 5.4 доповнено абзацом другим згідно з наказом
 Міністерства юстиції України від 26.09.2019 р. N 3000/5)

5.5. Звіт про витрачання бланків свідоцтв та реєстр виданих бланків свідоцтв скріплюються гербовими печатками.

5.6. В книзі обліку бланків свідоцтв, книгах обліку бланків свідоцтв за видами, книзі особових рахунків з обліку бланків свідоцтв щокварталу підраховуються та зазначаються залишки бланків свідоцтв.

(абзац перший пункту 5.6 із змінами, внесеними згідно з
наказом Міністерства юстиції України від 11.06.2013 р. N 1132/5)

У книгах обліку бланків свідоцтв за видами, книзі особових рахунків з обліку бланків свідоцтв щокварталу зазначаються також відомості щодо кількості використаних бланків свідоцтв (загальна кількість, у тому числі виданих при державній реєстрації актів цивільного стану повторно, зіпсованих при заповненні, викрадених або втрачених).

VI. Порядок знищення бланків свідоцтв

6.1. У відділі державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління, секторі з архівної роботи, розташованому окремо від цього відділу, зіпсовані при заповненні бланки свідоцтв, а також анульовані і здані у зв'язку із внесенням змін до актових записів цивільного стану свідоцтва знищуються один раз на півроку, про що складається акт про знищення бланків свідоцтв (додаток 13).

6.2. Зіпсовані при заповненні виконавчим органом сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) ради, ради об'єднаної територіальної громади бланки свідоцтв щомісяця разом зі звітом про витрачання бланків свідоцтв подаються до відділу державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління, що забезпечує бланками свідоцтв цей виконавчий орган.

(абзац перший пункту 6.2 із змінами, внесеними згідно з
 наказом Міністерства юстиції України від 26.09.2019 р. N 3000/5)

Зіпсовані при заповненні бланки свідоцтв, а також анульовані та здані у зв'язку із внесенням змін до актових записів цивільного стану свідоцтва щомісяця разом зі звітом про витрачання бланків свідоцтв подаються працівником, відповідальним за зберігання бланків свідоцтв в окремих приміщеннях відділу державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління, розташованого у декількох приміщеннях, керівнику цього відділу.

У відділі державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління зіпсовані при заповненні бланки свідоцтв, а також анульовані і здані у зв'язку із внесенням змін до актових записів цивільного стану свідоцтва знищуються один раз на півроку, про що складається акт про знищення бланків свідоцтв. Одночасно знищуються такі бланки свідоцтв (свідоцтва), подані для знищення виконавчим органом сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) ради, ради об'єднаної територіальної громади, а також подані працівником цього відділу, відповідальним за зберігання бланків свідоцтв в окремому приміщенні, у разі розташування відділу в декількох приміщеннях.

(абзац третій пункту 6.2 із змінами, внесеними згідно з
 наказом Міністерства юстиції України від 26.09.2019 р. N 3000/5)

6.3. Відділ державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління, відділ державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління знищує бланки свідоцтв, використання яких припинено у зв'язку зі змінами у законодавстві, впродовж 2 місяців після набрання чинності відповідним нормативно-правовим актом, про що складається акт про знищення бланків свідоцтв.

6.4. Після закінчення року зберігання підлягають знищенню у відділі державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління, відділі державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління також повторно видані свідоцтва, надіслані іншими органами реєстрації актів цивільного стану, свідоцтва, повернуті центром надання адміністративних послуг та сформовані за електронною заявою і не одержані громадянами протягом року, про що складається акт про знищення. Одночасно знищуються свідоцтва, які надійшли до відділів державної реєстрації актів цивільного стану як втрачені (загублені) та не одержані громадянами.

(абзац перший пункту 6.4 із змінами, внесеними згідно з
 наказом Міністерства юстиції України від 29.08.2018 р. N 2825/5)

У книзі обліку свідоцтв, які надійшли від інших органів реєстрації актів цивільного стану, повернуті центром надання адміністративних послуг для вручення громадянам, робиться відмітка про знищення певного свідоцтва із зазначенням номера та дати складання акта про знищення бланків свідоцтв.

(абзац другий пункту 6.4 із змінами, внесеними згідно з
 наказом Міністерства юстиції України від 29.08.2018 р. N 2825/5)

6.5. У відділі державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління акт про знищення бланків свідоцтв складається в одному примірнику, на якому проти кожного вказаного в ньому свідоцтва наклеюються вирізані у відповідному свідоцтві серія та номер.

У відділі державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління, секторі з архівної роботи, розташованому окремо від цього відділу, акт про знищення бланків свідоцтв складається у двох примірниках. Один примірник акта, на якому навпроти кожного вказаного в ньому свідоцтва наклеюються вирізані у відповідному свідоцтві серія та номер, не пізніше трьох робочих днів з дня його складання подається до відділу державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління, а другий залишається у відділі, секторі з архівної роботи.

6.6. Знищення та складання про це акта проводиться комісією, створеною для приймання бланків свідоцтв.

6.7. Знищення бланків свідоцтв здійснюється шляхом їх спалення, про що зазначається в акті.

VII. Забезпечення Міністерства закордонних справ України бланками свідоцтв

7.1. Центральний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції України (далі - Центральний відділ Управління державної реєстрації Центрального міжрегіонального управління) видає Міністерству закордонних справ України бланки свідоцтв про народження, смерть, шлюб, розірвання шлюбу, зміну імені з метою забезпечення річного запасу для проведення державної реєстрації актів цивільного стану дипломатичними представництвами та консульськими установами України.

(пункт 7.1 із змінами, внесеними згідно з наказами
 Міністерства юстиції України від 09.07.2015 р. N 1189/5,
 від 02.12.2016 р. N 3447/5
,
від 03.02.2020 р. N 339/5)

7.2. Міністерство закордонних справ України надає Центральному відділу Управління державної реєстрації Центрального міжрегіонального управління інформацію про особу, відповідальну за зберігання бланків свідоцтв.

(пункт 7.2 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Міністерства юстиції України від 09.07.2015 р. N 1189/5)

7.3. Центральний відділ Управління державної реєстрації Центрального міжрегіонального управління видає бланки свідоцтв посадовій особі, відповідальній за зберігання бланків свідоцтв у Міністерстві закордонних справ України, за видатковою накладною.

(абзац перший пункту 7.3 із змінами, внесеними згідно з
 наказом Міністерства юстиції України від 09.07.2015 р. N 1189/5)

При видачі бланків свідоцтв в обов'язковому порядку переглядається та перераховується кожний бланк свідоцтва, а також окремо перевіряється нумерація бланків свідоцтв.

7.4. Видані Міністерству закордонних справ України бланки свідоцтв обліковуються Центральним відділом Управління державної реєстрації Центрального міжрегіонального управління у книзі обліку бланків свідоцтв.

(пункт 7.4 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Міністерства юстиції України від 09.07.2015 р. N 1189/5)

7.5. Про прийняті бланки свідоцтв складається акт про прийняття Міністерством закордонних справ України бланків свідоцтв (додаток 14) у двох примірниках, один з яких не пізніше п'яти робочих днів з дня одержання бланків свідоцтв надсилається відділу Головного управління юстиції у м. Києві.

7.6. До звіту про витрачання бланків свідоцтв відділом Головного управління юстиції у м. Києві включаються бланки свідоцтв, видані дипломатичними представництвами та консульськими установами України протягом року, на підставі звіту Міністерства закордонних справ України про витрачання бланків свідоцтв (додаток 15), що подається не пізніше 15 січня наступного за звітним року.

7.7. У разі втрати (викрадення) бланків свідоцтв у Міністерстві закордонних справ України того самого дня про виявлений факт повідомляються Центральний відділ Управління державної реєстрації Центрального міжрегіонального управління та відповідний територіальний орган Національної поліції України.

(абзац перший пункту 7.7 із змінами, внесеними згідно з
 наказом Міністерства юстиції України від 09.07.2015 р. N 1189/5)

Відділ Головного управління юстиції у м. Києві не пізніше наступного робочого дня з дня отримання від Міністерства закордонних справ України повідомлення про факт втрати (викрадення) бланків свідоцтв повідомляє про такий факт Міністерство юстиції України.

(абзац другий пункту 7.7 із змінами, внесеними згідно з
 наказом Міністерства юстиції України від 09.07.2015 р. N 1189/5)

(Порядок доповнено розділом VII згідно з наказом
 Міністерства юстиції України від 01.10.2013 р. N 2072/5)

 

Директор Департаменту
взаємодії з органами влади

О. В. Зеркаль

 

Найменування відділу державної
реєстрації актів цивільного стану

 

АКТ
про прийняття бланків свідоцтв від підприємства, яке виготовляє бланки свідоцтв

___ ____________ 20__ року

_________________
(місце складання)

N ______

Відповідно до підпункту 2.7.1 пункту 2.7 розділу II Порядку ведення обліку і звітності про використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, а також їх зберігання, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від ____________ N ___, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України ____________ за N ____, а також згідно з наказом _________________________________________________ від ___ _____________ 20__ року N _____
                    (найменування міжрегіонального управління)
"Про створення комісії для приймання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного
стану" комісія _________________________________________________________________________
                                                                   (найменування відділу державної реєстрації актів цивільного стану)

у складі: голови комісії

________________________________________________________;
                                                  (посада, прізвище та ініціали)

членів комісії:

________________________________________________________;
                                                  (посада, прізвище та ініціали)

 

________________________________________________________
                                                  (посада, прізвище та ініціали)

склала цей акт про те, що ___ ____________ 20__ року від підприємства, яке виготовляє бланки
свідоцтв, ____________________________________________________________________________,
                                                                                               (найменування підприємства)
відповідно до ____________________________________ від ___ ____________ 20__ року N _______
                                                                (назва документа)
були прийняті такі бланки свідоцтв:

про _______________________________________ серії ________ з N __________ до N ___________
                                      (вид бланків свідоцтв)

у кількості

________
(цифрами)

(______________)
(словами)

штук.

Кількість, серія і номери бланків свідоцтв відповідають паперовому, контрольному ярликам, а також супровідним документам.

Бланки свідоцтв отримані у ____________ пакувальних одиницях (пачках). Усі пачки неушкоджені.
                                                                        (кількість)

Голова комісії

________________
(підпис)

___________________________
(ініціали та прізвище)

Члени комісії:

________________
(підпис)

___________________________;
(ініціали та прізвище)

 

________________
(підпис)

___________________________
(ініціали та прізвище)

М. П.

 

 

(додаток 1 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Міністерства юстиції України від 09.07.2015 р. N 1189/5)

 

Найменування сектору з архівної роботи,
відділу державної реєстрації
актів цивільного стану

 

АКТ
про прийняття бланків свідоцтв від відділу державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації міжрегіонального управління

___ ____________ 20__ року

_______________
(місце складання)

 N _____

Відповідно до підпунктів 2.7.2, 2.7.3 пункту 2.7 розділу II Порядку ведення обліку і звітності про використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, а також їх зберігання, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від ___ ____________ N ___, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України ___ ____________ за N ___, а також згідно з
наказом _________________________________________________ від ___ _____________ N ______
                                         (найменування міжрегіонального управління)
"Про створення комісії для приймання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного
стану" комісія _________________________________________________________________________
                                                (найменування сектору, відділу державної реєстрації актів цивільного стану)

у складі: голови комісії

________________________________________________________;
                                                      (посада, прізвище та ініціали)

членів комісії:

________________________________________________________;
                                                      (посада, прізвище та ініціали)

 

________________________________________________________
                                                      (посада, прізвище та ініціали)

склала цей акт про те, що ___ _____________ 20__ року від відділу державної реєстрації актів
цивільного стану управління державної реєстрації _____________________________________________ було прийнято та перевірено
      (найменування міжрегіонального управління)
наявність таких бланків свідоцтв: про __________________ серії _________ з N ______ до N _____
                                                                                          (вид бланків свідоцтв)
у кількості    __________    (________________) штук.
                               (цифрами)                       (словами)

При перевірці отриманих бланків свідоцтв установлено, що свідоцтва про _____________________
                                                                                                                                                                                  (вид бланків свідоцтв)
серії ________ з N ____ до N ____ у кількості __________ (_________________) штук є в наявності,
                                                                                                           (цифрами)                   (словами)
що відповідає супровідним документам (назва документа) та видатковій накладній від ___ ____________ 20__ року N ___.

Комісія прийняла й переглянула кожний бланк свідоцтва про ________________________________,
                                                                                                                                                                     (вид бланків свідоцтв)
окремо перевірено нумерацію бланків.

Дефектних бланків свідоцтв немає, серія і номери відповідають супровідним документам (паперовому ярлику) та видатковій накладній.

Голова комісії

________________
(підпис)

___________________________
(ініціали та прізвище)

Члени комісії:

________________
(підпис)

___________________________;
(ініціали та прізвище)

 

________________
(підпис)

___________________________
(ініціали та прізвище)

М. П.

 

 

(додаток 2 із змінами, внесеними згідно з наказами
 Міністерства юстиції України від 09.07.2015 р. N 1189/5,
 від 02.12.2016 р. N 3447/5)

 

Найменування відділу державної
реєстрації актів цивільного стану

 

ПІДТВЕРДЖЕННЯ
про прийняття бланків свідоцтв

___ ____________ 20__ року

_______________
(місце складання)

 N _____

Відповідно до пункту 2.8 розділу II Порядку ведення обліку і звітності про використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, а також їх зберігання, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від ___ ____________ N ____, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України ___ ____________ за N ___, а також на підставі
наказу _______________________________________________________________________________
                                                                                      (найменування міжрегіонального управління)
від ___ _____________ N ______ мною, __________________________________________________,
                                                                                                  (посада, прізвище та ініціали)
складено це підтвердження про те, що ___ ____________ 20__ року від ________________________
_____________________________________________________________________________________
                                                      (найменування відділу державної реєстрації актів цивільного стану)
було прийнято та перевірено наявність таких бланків свідоцтв:

про _________________________ серії _____ з N _____ до N ______
                          (вид бланків свідоцтв)
у кількості ________ (______________) штук.
                         (цифрами)             (словами)

Кожний бланк свідоцтва переглянуто, окремо перевірено їх нумерацію.

Отримані бланки свідоцтв ___ ____________ 20__ року оприбутковані в книзі обліку бланків свідоцтв про __________________.
                                  (вид бланків свідоцтв)

М. П.

Посадова особа, відповідальна
за зберігання бланків свідоцтв

____________
(підпис)

___________________
(ініціали та прізвище)

(додаток 3 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Міністерства юстиції України від 09.07.2015 р. N 1189/5)

 

Найменування виконавчого органу
сільської, селищної, міської
(крім міст обласного значення) ради
об'єднаної територіальної громади

ПІДТВЕРДЖЕННЯ
про прийняття бланків свідоцтв

___ ____________ 20__ року

________________
(місце складання)

N ______

Відповідно до пункту 2.10 розділу II Порядку ведення обліку і звітності про використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, а також їх зберігання, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від ___ ____________ N ____, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України ___ ____________ за N ___, а також на підставі _______________________________
                                                                                                                                                                  (найменування документа)
виконавчого комітету __________________________________________ сільської, селищної, міської
                                                                                          (найменування ради)
(крім міст обласного значення) ради об'єднаної територіальної громади (необхідне підкреслити) від ___ ____________ 20__ року N ______ мною, _____________________________________________,
                                                                                                                                        (посада, прізвище та ініціали)
складено це підтвердження про те, що ___ ____________ 20__ року від ________________________
_____________________________________________________________________________________
       (прізвище, ім'я, по батькові посадової особи, відповідальної за зберігання бланків свідоцтв у виконавчому органі
                  сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) ради об'єднаної територіальної громади)
було прийнято та перевірено на наявність такі бланки свідоцтв:

про _______________________________ серії _____ з N ______ до N ______
                              (вид бланків свідоцтв)
у кількості _________ (_______________________) штук.
                           (цифрами)                         (словами)

Кожний бланк свідоцтва переглянуто, окремо перевірено їх нумерацію.

Отримані бланки свідоцтв ___ ____________ 20__ року оприбутковано в книзі обліку бланків свідоцтв про _________________________________
                                                     (вид бланків свідоцтв)

М. П.

Посадова особа, відповідальна
за зберігання бланків свідоцтв

 
__________
(підпис)

 
___________________
(ініціали та прізвище)

(Порядок доповнено додатком 31 згідно з наказом
 Міністерства юстиції України від 26.09.2019 р. N 3000/5)

 

КНИГА
ОБЛІКУ БЛАНКІВ СВІДОЦТВ, ЯКІ ВИДАЮТЬСЯ ПРАЦІВНИКАМ ВІДДІЛУ КЕРІВНИКОМ ЧИ ПОСАДОВОЮ ОСОБОЮ, ВІДПОВІДАЛЬНОЮ ЗА ЗБЕРІГАННЯ БЛАНКІВ СВІДОЦТВ В ОКРЕМОМУ ПРИМІЩЕННІ ВІДДІЛУ

_____________________________________________________________
(найменування відділу державної реєстрації актів цивільного стану)

ВИД БЛАНКІВ СВІДОЦТВ

N
з/п

Дата видачі бланків свідоцтв

Серія і номери бланків свідоцтв з N до N

Кількість виданих бланків свідоцтв

Посада, прізвище, ім'я, по батькові працівника, якому видані бланки свідоцтв

Підпис про одержання бланків свідоцтв

Дата повернення бланків свідоцтв

Серія і номери бланків свідоцтв (з N до N)

Кількість невикористаних бланків свідоцтв

Посада, прізвище, ім'я, по батькові працівника, якому було повернуто залишок бланків свідоцтв

Підпис про одержання бланків свідоцтв при їх поверненні

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Найменування виконавчого органу
сільської, селищної, міської
(крім міст обласного значення) ради
(ради об'єднаної територіальної громади)

 

ПІДТВЕРДЖЕННЯ
про прийняття бланків свідоцтв посадовою особою, відповідальною за зберігання бланків свідоцтв

___ ____________ 20__ року

_______________
(місце складання)

 N _____

Відповідно до пункту 2.10 розділу II Порядку ведення обліку і звітності про використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, а також їх зберігання, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від ___ ____________ N ___, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України ___ ____________ за N ____, а також на підставі __________________ виконавчого
                                                                                                                                                   (найменування документа)
комітету ___________________________________ сільської, селищної, міської (крім міст обласного
                                                       (найменування ради)
значення) ради (ради об'єднаної територіальної громади) (необхідне підкреслити) від ___ _______________ N ______ мною,
_____________________________________________________________________________________,
                                                                                        (посада, прізвище та ініціали)
складено це підтвердження про те, що ___ ____________ 20__ року від
_____________________________________________________________________________________
                                                       (найменування відділу державної реєстрації актів цивільного стану)
було прийнято та перевірено наявність таких бланків свідоцтв: про ___________________________
                                                                                                                                                                         (вид бланків свідоцтв)
серії __________________ з N ____________ до N ___________
у кількості _________ (_____________________________) штук.
                          (цифрами)                                  (словами)

Кожний бланк свідоцтва переглянуто, окремо перевірено їх нумерацію.

Отримані бланки свідоцтв "___" ____________ 20__ року оприбутковані в книзі обліку бланків свідоцтв про__________________________________________________________________________.
                                                                                                     (вид бланків свідоцтв)

М. П.

Посадова особа, відповідальна
за зберігання бланків свідоцтв

____________
(підпис)

___________________
(ініціали та прізвище)

(додаток 5 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Міністерства юстиції України від 26.09.2019 р. N 3000/5)

 

КНИГА
ОБЛІКУ БЛАНКІВ СВІДОЦТВ

____________________________________________________
(найменування відділу державної реєстрації актів цивільного стану)

ОПРИБУТКУВАННЯ

N
з/п

Дата
надходження

Від кого надійшли бланки свідоцтв

Серія, номер та дата складання видаткової накладної

Про народження

Про смерть

кількість

серія

з N до N

кількість

серія

з N до N

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про шлюб

Про розірвання шлюбу

Про зміну імені

кількість

серія

з N до N

кількість

серія

з N до N

кількість

серія

з N до N

11

12

13

14

15

16

17

18

19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИТРАЧАННЯ

N
з/п

Дата видачі бланків свідоцтв

Кому видані бланки свідоцтв (найменування органу державної реєстрації актів цивільного стану, прізвище та ініціали посадової особи, яка отримала бланки свідоцтв)

Про народження

Про смерть

кількість

серія

з N до N

кількість

серія

з N до N

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про шлюб

Про розірвання шлюбу

Про зміну імені

Підпис про одержання бланків свідоцтв або номер і дата супровідного документа у разі направлення спецзв'язком (реєстровим поштовим відправленням з оголошеною цінністю)

кількість

серія

з N до N

кількість

серія

з N до N

кількість

серія

з N до N

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КНИГА
ОБЛІКУ БЛАНКІВ СВІДОЦТВ ПРО НАРОДЖЕННЯ, СМЕРТЬ

_________________________
(вид бланків свідоцтв)
_________________________________________________________
(найменування органу державної реєстрації актів цивільного стану)

ОПРИБУТКУВАННЯ

N з/п

Дата одержання бланків свідоцтв

Кількість бланків свідоцтв

Серія і номери бланків свідоцтв (з N до N)

Ким одержані бланки свідоцтв (посада, прізвище та ініціали)

Від кого одержані бланки свідоцтв (посада, прізвище та ініціали)

1

2

3

4

5

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИТРАЧАННЯ

N
з/п

Серія бланка свідоцтва

Номер бланка свідоцтва

Прізвище, ім'я, по батькові особи, на яку складено актовий запис цивільного стану

Видане при державній реєстрації акту цивільного стану чи при повторній видачі

Актовий запис цивільного стану

Місце державної реєстрації

Прізвище, ім'я, по батькові заявника, ступінь родинного зв'язку з особою, на яку складено актовий запис цивільного стану при повторній видачі свідоцтва, відмітка про реєстрацію за електронною заявою

Дата видачі (висилання, передавання/повернення) свідоцтва

Підпис про одержання свідоцтва або найменування центру надання адміністративних послуг, якому передано свідоцтво, відділу державної реєстрації актів цивільного стану, в який надіслано свідоцтво при повторній видачі

номер запису

дата складання запису

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(додаток 7 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Міністерства юстиції України від 29.08.2018 р. N 2825/5)

 

КНИГА
ОБЛІКУ БЛАНКІВ СВІДОЦТВ ПРО ШЛЮБ, РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ, ЗМІНУ ІМЕНІ

__________________________
(вид бланків свідоцтв)
____________________________________________________
(найменування органу державної реєстрації актів цивільного стану)

ОПРИБУТКУВАННЯ

N з/п

Дата одержання бланків свідоцтв

Кількість бланків свідоцтв

Серія і номери бланків свідоцтв (з N до N)

Ким одержані (посада, прізвище та ініціали)

Від кого одержані (посада, прізвище та ініціали)

1

2

3

4

5

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИТРАЧАННЯ

N
з/п

Серія бланка свідоцтва

Номер бланка свідоцтва

Прізвище, ім'я, по батькові особи, на яку складено актовий запис цивільного стану

Видано при державній реєстрації акту цивільного стану чи при повторній видачі

Актовий запис цивільного стану

Місце державної реєстрації

Дата видачі (висилки) свідоцтва

Підпис про одержання свідоцтва. Прізвище, ім'я, по батькові заявника або назва відділу державної реєстрації актів цивільного стану, в який надіслано свідоцтво при його повторній видачі

номер запису

дата складання запису

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КНИГА
ОСОБОВИХ РАХУНКІВ З ОБЛІКУ БЛАНКІВ СВІДОЦТВ

________________________________________
(вид бланків свідоцтв)
____________________________________________________
(найменування відділу державної реєстрації актів цивільного стану)

Особовий рахунок ____________________________________________________
                                       (найменування органу державної реєстрації актів цивільного стану)

N
з/п

Дата видачі бланків свідоцтв

Серія і номери бланків свідоцтв (з N до N)

Кількість виданих бланків свідоцтв

Дата звіту про використання бланків свідоцтв

Кількість використаних бланків свідоцтв

Залишок бланків свідоцтв

у тому числі

усього

виданих при державній реєстрації

при повторній видачі

зіпсованих при заповненні

викрадених та загублених

дефектних

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КНИГА
ОБЛІКУ СВІДОЦТВ, ЯКІ НАДІЙШЛИ ВІД ІНШИХ ОРГАНІВ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ, ПОВЕРНУТІ ЦЕНТРОМ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ДЛЯ ВРУЧЕННЯ ГРОМАДЯНАМ

________________________________________________________
(найменування відділу державної реєстрації актів цивільного стану)

N
з/п

Дата надходження свідоцтва

Серія і номер бланка свідоцтва

Вид бланка свідоцтва

Прізвище, ім'я, по батькові особи, на яку видано свідоцтво

Яким органом реєстрації актів цивільного стану, центром надання адміністративних послуг було надіслано/повернуто свідоцтво

Дата отримання заявником, передавання/повернення центру надання адміністративних послуг свідоцтва

Прізвище, ім'я, по батькові особи, що отримала свідоцтво, та ступінь родинного зв'язку з особою, на яку видано свідоцтво

Підпис про одержання свідоцтва, найменування центру надання адміністративних послуг, якому передано свідоцтво, або номер та дата складання акта про його знищення

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(додаток 10 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Міністерства юстиції України від 29.08.2018 р. N 2825/5)

 

Найменування органу державної
реєстрації актів цивільного стану

 

ЗВІТ
про витрачання бланків свідоцтв

за ____________________20__ року
(місяць, квартал, рік)

N
з/п

Вид бланків свідоцтв

Залишок бланків свідоцтв на початок звітного періоду

Одержано за звітний період

Передано за звітний період

Використано у звітному періоді

Залишок на кінець звітного періоду

видано при державній реєстрації актів цивільного стану

видано повторно

зіпсовано при заповненні

дефектні

викрадено та втрачено

усього витрачено

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

 

Про народження

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про смерть

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про шлюб

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про розірвання шлюбу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про зміну імені

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

______________________________________________________
                (посада, підпис, ініціали та прізвище особи, яка звітує)

М. П.

 

(додаток 11 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Міністерства юстиції України від 24.01.2013 р. N 170/5)

 

РЕЄСТР

бланків свідоцтв, виданих виконавчим органом _______________________________ сільської,
                                                                                                                                            (найменування ради)
селищної, міської (крім міст обласного значення) ради (ради об'єднаної територіальної громади) _____________________________ району
                                                                                                                (необхідне підкреслити)
                                                          ________________________________ області
                                                                         у __________ ___ року
                                                                                                           (місяць)

N
з/п

Вид бланка свідоцтва

Серія і номер бланка свідоцтва

Прізвище, ім'я, по батькові особи, на яку складено актовий запис цивільного стану

Номер актового запису цивільного стану та дата його складання

Примітка

1

2

3

4

5

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

______________________________________________________________________
(посада, підпис, ініціали та прізвище посадової особи, відповідальної за зберігання бланків свідоцтв)

М. П.

(додаток 12 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Міністерства юстиції України від 26.09.2019 р. N 3000/5)

 

Найменування сектору з архівної роботи,
відділу державної реєстрації актів цивільного стану

 

АКТ
про знищення бланків свідоцтв

______________
(за який період)

___ ____________ 20__ року

_______________
(місце складання)

 N _____

Відповідно до пунктів 6.1 - 6.4 розділу VI Порядку ведення обліку і звітності про використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, а також їх зберігання, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від ___ ____________ N ___, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України ___ ____________ за N ___, а також на підставі
наказу __________________________________________________________ від ___ _________ N ___
                               (найменування міжрегіонального управління)
"Про створення комісії для приймання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану"

комісія

__________________________________________________________
         (найменування відділу державної реєстрації актів цивільного стану)

у складі голови комісії

______________________________________________________;
                                          (посада, прізвище та ініціали)

членів комісії:

_______________________________________________________;
                                           (посада, прізвище та ініціали)

 

_______________________________________________________
                                            (посада, прізвище та ініціали)

склала цей акт про те, що ___ ____________ 20__ року проведено знищення бланків свідоцтв
_________________________________, зіпсованих при заповненні, свідоцтв, зданих
                       (за який період)
у зв'язку з внесенням змін до актових записів цивільного стану, їх анулюванням, а також свідоцтв, які надійшли від інших органів реєстрації актів цивільного стану, повернуті центром надання адміністративних послуг, сформовані за електронною заявою та не одержані громадянами впродовж року їх зберігання, свідоцтв, які надійшли до відділів державної реєстрації актів цивільного стану як втрачені (загублені) та не одержані громадянами впродовж року їх зберігання.

Знищено шляхом спалення _________ (__________) бланків свідоцтв, з них:
                                                                (цифрами)         (словами)

I. Свідоцтва, що були зіпсовані при заповненні:

про

_________________
(вид бланків свідоцтв)

у кількості

_______
(цифрами)

(_______)
(словами)

штук

N з/п

Серія бланка свідоцтва

Номер бланка свідоцтва

Вирізані серія та номер бланка свідоцтва

1

2

3

4

 

 

 

 

II. Свідоцтва, здані у зв'язку із внесенням змін до актових записів цивільного стану, їх анулюванням:

про

_________________
(вид бланків свідоцтв)

у кількості

_______
(цифрами)

(_______)
(словами)

штук

N з/п

Серія бланка свідоцтва

Номер бланка свідоцтва

Вирізані серія та номер бланка свідоцтва

Прізвище, ім'я, по батькові особи, на яку видано свідоцтво, номер та дата складання актового запису цивільного стану, місце державної реєстрації акту цивільного стану

1

2

3

4

5

 

 

 

 

 

III. Свідоцтва, що надійшли від інших органів реєстрації актів цивільного стану, повернуті центром надання адміністративних послуг, сформовані за електронною заявою та не одержані громадянами впродовж року їх зберігання:

про

_________________
(вид бланків свідоцтв)

у кількості

_______
(цифрами)

(_______)
(словами)

штук

N з/п

Серія бланка свідоцтва

Номер бланка свідоцтва

Вирізані серія та номер бланка свідоцтва

Прізвище, ім'я, по батькові особи, на яку видано свідоцтво, номер та дата складання актового запису цивільного стану, місце державної реєстрації акту цивільного стану

1

2

3

4

5

 

 

 

 

 

IV. Свідоцтва, які надійшли до відділу державної реєстрації актів цивільного стану як втрачені (загублені) та не одержані громадянами впродовж року їх зберігання:

про

_________________
(вид бланків свідоцтв)

у кількості

_______
(цифрами)

(_______)
(словами)

штук

N з/п

Серія бланка свідоцтва

Номер бланка свідоцтва

Вирізані серія і номер бланка свідоцтва

Прізвище, ім'я, по батькові особи, на яку видано свідоцтво, номер та дата складання актового запису цивільного стану, місце державної реєстрації акту цивільного стану

1

2

3

4

5

 

 

 

 

 

Голова комісії

____________ __________________________________
          (підпис)                               (ініціали та прізвище)

Члени комісії:

____________ __________________________________;
          (підпис)                               (ініціали та прізвище)

 

____________ __________________________________
          (підпис)                              (ініціали та прізвище)

М. П.

 

(додаток 13 із змінами, внесеними згідно з наказами
 Міністерства юстиції України від 09.07.2015 р. N 1189/5,
від 29.08.2018 р. N 2825/5)

 

АКТ
про прийняття Міністерством закордонних справ України бланків свідоцтв

            ___ ____________ 20__ року              _________________                       N ______
                                                                                                          (місце складання)
Відповідно до пункту 7.5 розділу VII Порядку ведення обліку і звітності про використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, а також їх зберігання, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 29 жовтня 2012 року N 1578/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02 листопада 2012 року за N 1845/22157, а також згідно з наказом Міністерства закордонних справ України від ___ _________ 20 ___ року N ___ "Про створення комісії для приймання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану" комісія у складі:

Голови комісії

_____________________________________________________________;
             (посада, прізвище та ініціали)

членів комісії:

_____________________________________________________________;
             (посада, прізвище та ініціали)
_____________________________________________________________
             (посада, прізвище та ініціали)

склала цей акт про те, що ___ _________ 20__ року від Центрального відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції України відповідно до видаткової накладної від ___ ________ 20__ року N ___ були прийняті такі бланки свідоцтв:

про _________________________________________ серії ________ з N _________ до N ________
                                           (вид бланків свідоцтв)
у кількості ________ (________________) штук.
                         (цифрами)                (словами)

При перевірці отриманих бланків свідоцтв установлено, що свідоцтва про ________________________ серії ________ з N ____ до N ____ у кількості ________ (____________)
           (вид бланків свідоцтв)                                                                                                                     (цифрами)         (словами)
штук є в наявності, що відповідає видатковій накладній від _____ _______________ 20__ року N ___.
Комісія прийняла й переглянула кожний бланк свідоцтва про ___________________________________, окремо перевірила нумерацію бланків.
                        (вид бланків свідоцтв)
Дефектних бланків свідоцтв немає, серія і номери відповідають видатковій накладній.

Голова комісії

________________
(підпис)

___________________________
(ініціали та прізвище)

Члени комісії:

________________
(підпис)

___________________________
(ініціали та прізвище)

 

М. П.

________________
(підпис)

___________________________
(ініціали та прізвище)

(Порядок доповнено додатком 14 згідно з наказом
 Міністерства юстиції України від 01.10.2013 р. N 2072/5
,
додаток 14 із змінами, внесеними згідно з
наказами
 Міністерства юстиції України від 09.07.2015 р. N 1189/5,
 від 02.12.2016 р. N 3447/5
,
від 03.02.2020 р. N 339/5)

 

Міністерство закордонних
справ України

ЗВІТ
Міністерства закордонних справ України про витрачання бланків свідоцтв

за ____________ 20__ року
(рік)

__________________________________
(посада, підпис, ініціали та прізвище особи, яка звітує)

М. П.

(Порядок доповнено додатком 15 згідно з наказом
 Міністерства юстиції України від 01.10.2013 р. N 2072/5)

____________

Опрос