Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении форм отчетности НКРЭ в нефтегазовом комплексе и инструкций по их заполнению [СОДЕРЖАНИЕ]

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере энергетики
Постановление, Форма, Инструкция от 04.10.2012 № 1258
редакция действует с 01.05.2019

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

ПОСТАНОВА

04.10.2012

м. Київ

N 1258

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
31 жовтня 2012 р. за N 1818/22130

Про затвердження форм звітності НКРЕ у нафтогазовому комплексі та інструкцій щодо їх заповнення

Зміст

Із змінами і доповненнями, внесеними
постановами Національної комісії, що здійснює державне регулювання
 у сферах енергетики та комунальних послуг,
 від 17 березня 2016 року N 334
,
від 21 квітня 2017 року N 536
(зміни, внесені пунктом 2 постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах
 енергетики та комунальних послуг, від 21 квітня 2017 року N 536, набирають чинності з 1 листопада 2018 року),
від 9 січня 2018 року N 17,
від 18 жовтня 2018 року N 1233
,
від 22 квітня 2019 року N 580

1. Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики "Про затвердження форм звітності НКРЕ у нафтогазовому комплексі та інструкцій щодо їх заповнення" від 04 жовтня 2012 року N 1258.

- Форма звітності N 1-НКРЕ-газ (місячна) "Звіт про обсяги постачання природного газу постачальниками природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом споживачам".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності N 1-НКРЕ-газ (місячна) "Звіт про обсяги постачання природного газу постачальниками природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом споживачам".

2. Форма звітності N 2-НКРЕ-газ (місячна) "Звіт про розрахунки ліцензіата з власниками природного газу, газу (метану) вугільних родовищ та споживачів з ліцензіатом за спожитий природний газ".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності N 2-НКРЕ-газ (місячна) "Звіт про розрахунки ліцензіата з власниками природного газу, газу (метану) вугільних родовищ та споживачів з ліцензіатом за спожитий природний газ".

3. Форма звітності N 3-НКРЕ-газ (місячна) "Звіт про обсяг закачаного природного газу в підземне сховище газу (ПСГ)".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності N 3-НКРЕ-газ (місячна) "Звіт про обсяг закачаного природного газу в підземне сховище газу (ПСГ)".

4. Форма звітності N 4-НКРЕКП-розподіл природного газу (квартальна) "Звітні та розрахункові дані про ліцензовану діяльність суб'єктів господарювання з розподілу природного газу".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності N 4-НКРЕКП-розподіл природного газу (квартальна) "Звітні та розрахункові дані про ліцензовану діяльність суб'єктів господарювання з розподілу природного газу".

5. Форма звітності N 4-НКРЕКП-транспортування природного газу (квартальна) "Звітні та розрахункові дані про ліцензовану діяльність суб'єктів господарювання з транспортування природного газу".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності N 4-НКРЕКП-транспортування природного газу (квартальна) "Звітні та розрахункові дані про ліцензовану діяльність суб'єктів господарювання з транспортування природного газу".

6. Форма звітності N 4-НКРЕКП-зберігання (закачування, відбір) природного газу (квартальна) "Звітні та розрахункові дані про ліцензовану діяльність суб'єктів господарювання зі зберігання (закачування, відбору) природного газу".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності N 4-НКРЕКП-зберігання (закачування, відбір) природного газу (квартальна) "Звітні та розрахункові дані про ліцензовану діяльність суб'єктів господарювання зі зберігання (закачування, відбору) природного газу".

7. Форма звітності N 4-НКРЕ-газ (квартальна) "Звітні та розрахункові дані про ліцензовану діяльність суб'єктів господарської діяльності з транспортування, зберігання, розподілу природного газу та його постачання за регульованим тарифом".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності N 4-НКРЕ-газ (квартальна) "Звітні та розрахункові дані про ліцензовану діяльність суб'єктів господарської діяльності з транспортування, зберігання, розподілу природного газу та його постачання за регульованим тарифом".

8. Форма звітності N 4-НКРЕ-нафта (квартальна) "Звітні та розрахункові дані про ліцензовану діяльність суб'єктів господарської діяльності з транспортування нафти магістральними трубопроводами".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності N 4-НКРЕ-нафта (квартальна) "Звітні та розрахункові дані про ліцензовану діяльність суб'єктів господарської діяльності з транспортування нафти магістральними трубопроводами".

9. Форма звітності N 4-НКРЕ-нафтопродукти (квартальна) "Звітні та розрахункові дані про ліцензовану діяльність суб'єктів господарської діяльності з транспортування нафтопродуктів магістральними трубопроводами".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності N 4-НКРЕ-нафтопродукти (квартальна) "Звітні та розрахункові дані про ліцензовану діяльність суб'єктів господарської діяльності з транспортування нафтопродуктів магістральними трубопроводами".

10. Форма звітності N 5-НКРЕКП-газ (місячна) "Звіт про стан розрахунків за природний газ".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності N 5-НКРЕКП-газ (місячна) "Звіт про стан розрахунків за природний газ".

11. Форма звітності N 6-НКРЕ-газ (місячна) "Звіт про обсяги природного газу в підземних сховищах газу (ПСГ)".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності N 6-НКРЕ-газ (місячна) "Звіт про обсяги природного газу в підземних сховищах газу (ПСГ)".

12. Форма звітності N 7-НКРЕКП-газ (місячна) "Звіт про зарахування платежів від споживачів за природний газ та розподіл коштів згідно з алгоритмом".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності N 7-НКРЕКП-газ (місячна) "Звіт про зарахування платежів від споживачів за природний газ та розподіл коштів згідно з алгоритмом".

____________

Опрос