Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении форм отчетности НКРЭ в сферах электроэнергетики и теплоснабжения и инструкций по их заполнению [СОДЕРЖАНИЕ]

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере энергетики
Постановление, Форма, Инструкция от 04.10.2012 № 1257

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

ПОСТАНОВА

04.10.2012

м. Київ

N 1257

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
26 жовтня 2012 р. за N 1791/22103

Про затвердження форм звітності НКРЕ у сферах електроенергетики та теплопостачання та інструкцій щодо їх заповнення

Зміст

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг,
 від 25 червня 2015 року N 1873
,
 від 7 листопада 2016 року N 1954
,
від 30 березня 2017 року N 437
,
від 27 липня 2017 року N 959
,
від 27 липня 2017 року N 971
,
від 18 жовтня 2018 року N 1233
,
від 23 серпня 2019 року N 1738

1. Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики "Про затвердження форм звітності НКРЕ у сферах електроенергетики та теплопостачання та інструкцій щодо їх заповнення" від 4 жовтня 2012 року N 1257.

- Форма звітності N 1-НКРЕ (місячна) "Звіт про використання палива ліцензіатом з виробництва електричної та теплової енергії".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності N 1-НКРЕ (місячна) "Звіт про використання палива ліцензіатом з виробництва електричної та теплової енергії".

2. Форма звітності N 2-НКРЕ (місячна) "Звітні дані про обсяги передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та нормативні технологічні витрати електроенергії за 1 - 2 класами напруги".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності N 2-НКРЕ (місячна) "Звітні дані про обсяги передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та нормативні технологічні витрати електроенергії за 1 - 2 класами напруги".

3. Форма звітності N 3-НКРЕ (квартальна) "Звіт про сплату постачальників електричної енергії за користування місцевими (локальними) електромережами".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності N 3-НКРЕ (квартальна) "Звіт про сплату постачальників електричної енергії за користування місцевими (локальними) електромережами".

4. Форма звітності N 4-НКРЕКП (місячна) "Звітні та розрахункові дані про корисний відпуск електричної енергії за групами та класами споживачів".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності N 4-НКРЕКП (місячна) "Звітні та розрахункові дані про корисний відпуск електричної енергії за групами та класами споживачів".

5. Форма звітності N 5-НКРЕКП (місячна) "Звіт про розрахунки за спожиту електричну енергію".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності N 5-НКРЕКП (місячна) "Звіт про розрахунки за спожиту електричну енергію".

6. Форма звітності N 6-НКРЕ-енерговиробництво (квартальна) "Звіт про ліцензовану діяльність суб'єктів господарювання з виробництва електричної та теплової енергії".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності N 6-НКРЕ-енерговиробництво (квартальна) "Звіт про ліцензовану діяльність суб'єктів господарювання з виробництва електричної та теплової енергії".

7. Форма звітності N 6-НКРЕКП-енергопостачання (квартальна) "Звіт про фінансові результати та виконання кошторису витрат з ліцензованих видів діяльності".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності N 6-НКРЕКП-енергопостачання (квартальна) "Звіт про фінансові результати та виконання кошторису витрат з ліцензованих видів діяльності".

8. Форма звітності N 7-НКРЕКП (місячна) "Звіт про розрахунки за електричну енергію, закуплену постачальниками на оптовому ринку електричної енергії України та поставлену споживачам".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності N 7-НКРЕКП (місячна) "Звіт про розрахунки за електричну енергію, закуплену постачальниками на оптовому ринку електричної енергії України та поставлену споживачам".

9. Форма звітності N 8-НКРЕ (піврічна) "Звіт про проведення розрахунків за електроенергію населенням".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності N 8-НКРЕ (піврічна) "Звіт про проведення розрахунків за електроенергію населенням".

10. Форма звітності N 9-НКРЕ (квартальна) "Звіт про сплату поточної плати за ліцензії на здійснення господарської діяльності в електро- та теплоенергетиці".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності N 9-НКРЕ (квартальна) "Звіт про сплату поточної плати за ліцензії на здійснення господарської діяльності в електро- та теплоенергетиці".

11. Форма звітності N 10-НКРЕ (річна) "Звіт про збитки від пошкодження обладнання ліній електропередач та трансформаторних підстанцій внаслідок стихійних лих, техногенних катастроф та протиправних дій третіх осіб".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності N 10-НКРЕ (річна) "Звіт про збитки від пошкодження обладнання ліній електропередач та трансформаторних підстанцій внаслідок стихійних лих, техногенних катастроф та протиправних дій третіх осіб".

____________

Опрос