Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка возмещения ветеранам органов внутренних дел расходов, связанных с проездом для лечения и отдыха в медицинских реабилитационных центрах МВД, санаториях и домах отдыха

МВД
Порядок, Приказ от 24.09.2012 № 824
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

24.09.2012

м. Київ

N 824

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
12 жовтня 2012 р. за N 1721/22033

Про затвердження Порядку відшкодування ветеранам органів внутрішніх справ витрат, пов'язаних із проїздом для лікування та відпочинку в медичних реабілітаційних центрах МВС, санаторіях і будинках відпочинку

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України
від 27 червня 2019 року N 533)

Відповідно до пункту 10 статті 6 Закону України "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист"

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок відшкодування ветеранам органів внутрішніх справ витрат, пов'язаних із проїздом для лікування та відпочинку в медичних реабілітаційних центрах МВС України, санаторіях і будинках відпочинку, що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів апарату Міністерства внутрішніх справ України, начальникам головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, містах Києві та Севастополі забезпечити виконання порядку, затвердженого цим наказом.

3. Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Міністерства внутрішніх справ України (Копитов С. М.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Лекаря С. І.

5. Цей наказ надіслати за належністю.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр
генерал внутрішньої служби України

В. Ю. Захарченко

ПОГОДЖЕНО:

 

Заступник Міністра
фінансів України

С. О. Рибак

Перший заступник Голови Спільного
представницького органу сторони
роботодавців на національному рівні

О. В. Мірошниченко

Голова професійної спілки
атестованих працівників органів
внутрішніх справ України

А. С. Онищук

Перший заступник керівника
СПО профспілок

Г. В. Осовий

 

ПОРЯДОК
відшкодування ветеранам органів внутрішніх справ витрат, пов'язаних із проїздом для лікування та відпочинку в медичних реабілітаційних центрах МВС України, санаторіях і будинках відпочинку

1. Цей Порядок поширюється на ветеранів органів внутрішніх справ, звільнених у запас (відставку) з органів внутрішніх справ України або колишнього Союзу РСР, або держав СНД (далі - ветерани органів внутрішніх справ).

2. Ветеранам органів внутрішніх справ надається право на безоплатний проїзд (до місця призначення та у зворотному напрямку) у межах України один раз на рік залізничним транспортом у купейному вагоні швидкого чи пасажирського потяга або водним чи автомобільним транспортом міжміського сполучення для лікування та відпочинку в медичних реабілітаційних центрах МВС України, санаторіях і будинках відпочинку.

3. Відшкодування фактичних витрат за проїзд до санаторіїв та будинків відпочинку здійснюється Міністерством внутрішніх справ України, головними управліннями, управліннями МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, на підставі заяви ветерана органів внутрішніх справ та за умови пред'явлення документів про використання путівки до медичного реабілітаційного центру МВС України, санаторію чи будинку відпочинку і проїзних документів (квитків), що підтверджують фактичні витрати.

4. У разі якщо ветеран органів внутрішніх справ прямує до місця лікування (відпочинку) та у зворотному напрямку в нижчому за класом вагоні, відшкодування здійснюється за фактичними витратами.

Якщо проїзд здійснюється у вагоні вищого класу, ніж передбачено пунктом 2 цього Порядку, відшкодування здійснюється за тарифами купейного вагона швидкого чи пасажирського потяга.

5. Відшкодування витрат ветеранам органів внутрішніх справ, пов'язаних із проїздом для лікування та відпочинку в медичних реабілітаційних центрах МВС України, санаторіях і будинках відпочинку, здійснюється незалежно від підпорядкування санаторіїв та будинків відпочинку.

6. У разі якщо право ветерана органів внутрішніх справ на безоплатний проїзд для лікування та відпочинку в медичних реабілітаційних центрах МВС України, санаторіях і будинках відпочинку передбачено декількома нормативно-правовими актами, реалізація цього права здійснюється за одним із них за вибором ветерана органів внутрішніх справ.

7. Члени сімей ветеранів органів внутрішніх справ не мають права на безоплатний проїзд для лікування та відпочинку в медичних реабілітаційних центрах МВС України, санаторіях та будинках відпочинку за рахунок коштів МВС України.

 

Директор Департаменту фінансового
забезпечення та бухгалтерського обліку
МВС України

С. М. Копитов

Опрос