Идет загрузка документа (11 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции о порядке разработки технических требований, контроля проектных и монтажных работ по оснащению объектов, относительно которых осуществляется государственная охрана, техническими средствами охраны и контроля на безопасность

Управление государственной охраны
Приказ, Инструкция от 18.09.2012 № 404
действует с 26.10.2012

УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ОХОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

18.09.2012

м. Київ

N 404

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
02 жовтня 2012 р. за N 1673/21985

Про затвердження Інструкції про порядок розроблення технічних вимог, контролю проектних і монтажних робіт з оснащення об'єктів, щодо яких здійснюється державна охорона, технічними засобами охорони та контролю на безпеку

Відповідно до статей 9, 11, 12, 14 і 15 Закону України "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб", Декрету Кабінету Міністрів України від 10 травня 1993 року N 46-93 "Про стандартизацію і сертифікацію", Порядку забезпечення безпеки посадових осіб, щодо яких здійснюється державна охорона у місцях постійного та тимчасового перебування, затвердженого наказом Управління державної охорони України від 27 травня 2011 року N 210, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 червня 2011 року за N 700/19438, та з метою упорядкування питань щодо процедури підготовки технічних вимог, контролю проектних і монтажних робіт з оснащення об'єктів, щодо яких здійснюється державна охорона, технічними засобами охорони та контролю на безпеку

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкцію про порядок розроблення технічних вимог, контролю проектних і монтажних робіт з оснащення об'єктів, щодо яких здійснюється державна охорона, технічними засобами охорони та контролю на безпеку, що додається.

2. З наказом ознайомити особовий склад Управління державної охорони України в частині, що стосується.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Начальник Управління
генерал-лейтенант

С. Л. Кулик

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова
Центральної виборчої комісії

В. Шаповал

Голова Верховного Суду України

П. П. Пилипчук

Перший заступник Секретаря
Ради національної безпеки і
оборони України

О. І. Медведько

Начальник головного управління
Генеральної прокуратури України

О. І. Сингаєвський

Перший заступник Керівника
Апарату Верховної Ради України -
керуючий справами

І. М. Куцик

Заступник Керівника
Державного управління справами

О. М. Панько

Голова Вищого спеціалізованого
суду України з розгляду
цивільних і кримінальних справ

Л. І. Фесенко

Голова Вищого господарського суду
України

В. І. Татьков

В. о. генерального директора
ДАП "Україна"

С. Г. Губань

Заступник Міністра
закордонних справ України -
керівник апарату

А. В. Олефіров

Керівник Секретаріату
Кабінету Міністрів України

К. В. Любченко

 

ІНСТРУКЦІЯ
про порядок розроблення технічних вимог, контролю проектних і монтажних робіт з оснащення об'єктів, щодо яких здійснюється державна охорона, технічними засобами охорони та контролю на безпеку

I. Загальні положення

1.1. Ця Інструкція розроблена відповідно до вимог статей 9, 12, 14 і 15 Закону України "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб", Декрету Кабінету Міністрів України від 10 травня 1993 року N 46-93 "Про стандартизацію і сертифікацію", Порядку забезпечення безпеки посадових осіб, щодо яких здійснюється державна охорона у місцях постійного та тимчасового перебування, затвердженого наказом Управління державної охорони України від 27 травня 2011 року N 210, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 червня 2011 року за N 700/19438.

1.2. Ця Інструкція визначає підстави та порядок розроблення технічних вимог, контролю проектних і монтажних робіт з оснащення об'єктів, щодо яких здійснюється державна охорона, технічними засобами охорони та контролю на безпеку.

1.3. Вимоги цієї Інструкції є обов'язковими для об'єктів, щодо яких здійснюється державна охорона.

II. Порядок розроблення технічних вимог з оснащення об'єктів, щодо яких здійснюється державна охорона, технічними засобами охорони та контролю на безпеку

2.1. Розробка технічних вимог з оснащення об'єктів, щодо яких здійснюється державна охорона, технічними засобами охорони та контролю на безпеку здійснюється Департаментом оперативно-технічних заходів (далі - ДОТЗ). Інші підрозділи Управління державної охорони України (далі - УДО України) надають ДОТЗ пропозиції для врахування в технічних вимогах.

2.2. Розробка технічних вимог здійснюється відповідно до чинного законодавства.

2.3. Підставою для розробки технічних вимог є обов'язкове письмове звернення юридичної особи, у користуванні якої перебуває об'єкт, щодо якого здійснюється державна охорона (далі - замовник), до УДО України. До письмового звернення замовник додає поверхові плани об'єктів, плани прилеглих споруд та території із зазначенням її меж.

2.4. На підставі звернення замовника та обстеження об'єкта, щодо якого здійснюється державна охорона, УДО України розробляє технічні вимоги.

2.5. Розроблені технічні вимоги надсилаються замовнику для врахування в проектній документації.

III. Контроль проектних і монтажних робіт з оснащення об'єктів технічними засобами охорони та контролю на безпеку

3.1. Після закінчення проектних робіт замовник надає на погодження в УДО України проектну документацію, що стосується оснащення технічними засобами охорони та контролю на безпеку.

3.2. Під час проведення монтажних робіт з оснащення об'єктів, щодо яких здійснюється державна охорона, УДО України забезпечує технічний супровід виконання технічних вимог.

IV. Спеціальні вимоги

4.1. Установлені технічні засоби охорони та контролю на безпеку в приміщеннях, у яких передбачається обробка мовної інформації з обмеженим доступом, мають відповідати вимогам нормативних документів у сфері технічного захисту інформації.

4.2. Відступ від проектної документації під час виконання робіт з оснащення технічними засобами охорони та контролю на безпеку об'єкта, щодо якого здійснюється державна охорона, допускається тільки за умови письмового погодження з УДО України.

 

Директор Департаменту
оперативно-технічних заходів
Управління державної охорони України
полковник

В. В. Самсонов

Опрос