Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение о временных межведомственных специальных комиссиях по вопросам проведения инвентаризации юридических лиц и физических лиц - предпринимателей

Минюст
Приказ от 22.08.2012 № 1252/5
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

22.08.2012

м. Київ

N 1252/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
28 серпня 2012 р. за N 1442/21754

Про внесення змін до Положення про тимчасові міжвідомчі спеціальні комісії з питань проведення інвентаризації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністерства юстиції України
 від 12 квітня 2012 року N 575/5
згідно з
 наказом Міністерства юстиції України
 від 16 червня 2014 року N 935/5)

Відповідно до пункту 1 Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого Указом Президента України від 06 квітня 2011 року N 395,

НАКАЗУЮ:

1. Унести до розділу IV Положення про тимчасові міжвідомчі спеціальні комісії з питань проведення інвентаризації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 12 квітня 2012 року N 575/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13 квітня 2012 року за N 569/20882, такі зміни:

1.1. У пункті 4.2 слова "паперовій та електронній (у форматі Microsoft Excel) формах, наведених у додатках" замінити словами "електронній формі (у форматі Microsoft Excel) відповідно до додатків".

1.2. У пункті 4.3:

в абзаці першому слова та цифри "протягом двох місяців з дня спливу строку, передбаченого пунктом 4.1 цього розділу" виключити;

абзац четвертий доповнити новим реченням такого змісту: "Узагальнена інформація про невключених суб'єктів може передаватися частинами;".

2. Департаменту взаємодії з органами влади (Зеркаль О. В.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".

3. Державній реєстраційній службі України (Єфіменко Л. В.) довести цей наказ до відома структурних підрозділів головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, а також районних, районних у містах, міських (міст обласного значення), міськрайонних, міжрайонних управлінь юстиції, що забезпечують реалізацію повноважень Державної реєстраційної служби України.

4. Структурним підрозділам головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, а також районних, районних у містах, міських (міст обласного значення), міськрайонних, міжрайонних управлінь юстиції, що забезпечують реалізацію повноважень Державної реєстраційної служби України, довести цей наказ до відома голів виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, районних, районних в містах Києві та Севастополі державних адміністрацій.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту взаємодії з органами влади Зеркаль О. В.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр

О. Лавринович

ПОГОДЖЕНО:

 

В. о. Міністра фінансів України

А. Мярковський

В. о. Голови Державної служби
статистики України

В. О. Піщейко

Голова правління
Пенсійного фонду України

Б. Зайчук

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр соціальної
політики України

С. Тігіпко

Голова Державної
реєстраційної служби України

Л. В. Єфіменко

Перший заступник Міністра
економічного розвитку
і торгівлі України

А. А. Максюта

Опрос