Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок формирования и пользования информационным фондом Реестра информационных, телекоммуникационных и информационно-телекоммуникационных систем органов исполнительной власти, а также предприятий, учреждений и организаций, относящихся к сфере их управления

Администрация Государственной службы специальной связи и защиты информации Украины
Приказ от 06.08.2012 № 425
действует с 10.09.2012

АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

06.08.2012

м. Київ

N 425

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
22 серпня 2012 р. за N 1412/21724

Про внесення змін до Порядку формування й користування інформаційним фондом Реєстру інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних систем органів виконавчої влади, а також підприємств, установ і організацій, що належать до сфери їх управління

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 серпня 2005 року N 688 "Про затвердження Положення про Реєстр інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних систем органів виконавчої влади, а також підприємств, установ і організацій, що належать до сфери їх управління"

НАКАЗУЮ:

1. У тексті Порядку формування й користування інформаційним фондом Реєстру інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних систем органів виконавчої влади, а також підприємств, установ і організацій, що належать до сфери їх управління, затвердженого наказом Адміністрації Держспецзв'язку від 24 квітня 2007 року N 72, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року за N 500/13767, і додатках до нього слова "Департамент з питань захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" у всіх відмінках замінити словами "спеціально уповноважений структурний підрозділ Адміністрації Держспецзв'язку" у відповідних відмінках.

2. Департаменту спеціальних інформаційно-телекомунікаційних систем Адміністрації Держспецзв'язку забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України згідно з розподілом функціональних обов'язків.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Голова Служби

Г. А. Резніков

Опрос