Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение о порядке составления и раскрытия информации компанией по управлению активами о результатах деятельности и расчете стоимости чистых активов институтов совместного инвестирования (паевых и корпоративных инвестиционных фондов)

Национальная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 19.07.2012 № 999
Утратил силу

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

19.07.2012

м. Київ

N 999

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
08 серпня 2012 р. за N 1350/21662

Про внесення змін до Положення про порядок складання та розкриття інформації компанією з управління активами про результати діяльності та розрахунок вартості чистих активів інститутів спільного інвестування (пайових та корпоративних інвестиційних фондів)

Рішення втратило чинність
(у зв'язку з втратою чинності
рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку
від 1 серпня 2002 року N 216

згідно з рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку 
від 2 жовтня 2012 року N 1343)

Відповідно до пункту 13 статті 8 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в України", з метою удосконалення законодавства Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

ВИРІШИЛА:

1. Унести до Положення про порядок складання та розкриття інформації компанією з управління активами про результати діяльності та розрахунок вартості чистих активів інститутів спільного інвестування (пайових та корпоративних інвестиційних фондів), затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 01 серпня 2002 року N 216, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 серпня 2002 року за N 697/6985 (у редакції рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 19 січня 2010 року N 50) (із змінами), такі зміни:

1.1. У пункті 2 розділу I після слів "Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку" доповнити словами "або Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку".

1.2. У розділі II:

у пункті 9 слова та цифри "підпунктом 6.1 пункту 6 цього розділу" замінити словами та цифрами "підпунктом 7.1 пункту 7 цього розділу";

у абзаці другому підпункту 9.5. пункту 9 слова "Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку" замінити словом "Комісії";

у підпунктах 9.15 та 9.16 пункту 9 слова та цифру "пункту 5 цього розділу" замінити словами та цифрою "пункту 6 цього розділу";

у пункті 10 слова та цифри "підпунктом 6.2 пункту 6 цього розділу" замінити словами та цифрами "підпунктом 7.2 пункту 7 цього розділу".

1.3. У розділі IV:

у абзаці другому пункту 1 слова "Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку" замінити словом "Комісії";

у абзаці третьому підпункту 5.1 пункту 5 слова "Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку" замінити словом "Комісії";

у абзаці третьому підпункту 5.3 пункту 5 слова "Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку" замінити словом "Комісії".

1.4. У додатках 1, 7 - 10 до Положення слова "Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку" замінити словом "Комісії".

2. Департаменту спільного інвестування та регулювання діяльності інституційних інвесторів (О. Симоненко) забезпечити подання цього рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Відділу зовнішніх та внутрішніх комунікацій (Ю. Жулій) забезпечити опублікування цього рішення відповідно до законодавства України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку К. Кривенка.

5. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державної служби України
з питань регуляторної політики
та розвитку підприємництва

М. Ю. Бродський

 

Опрос