Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О завершении процесса закрытия сертификатной приватизации

Национальный банк
Постановление от 05.06.2012 № 219
действует с 23.07.2012

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

05.06.2012

м. Київ

N 219

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
26 червня 2012 р. за N 1067/21379

Про завершення процесу закриття сертифікатної приватизації

Згідно зі статтею 7 Закону України "Про Національний банк України" та з метою забезпечення виконання завдань, визначених у розділі VIII Державної програми приватизації на 2012 - 2014 роки, затвердженої Законом України від 13 січня 2012 року N 4335-VI, щодо завершення процесу закриття сертифікатної приватизації, Правління Національного банку України

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Територіальним управлінням Національного банку України, банкам України та їх філіям:

списати з позабалансових рахунків суми використаних приватизаційних майнових сертифікатів, компенсаційних сертифікатів та житлових чеків, а також суми невикористаних приватизаційних майнових сертифікатів, компенсаційних сертифікатів, що акумульовані на позабалансових рахунках фінансових посередників, Державної акціонерної компанії "Національна мережа аукціонних центрів" та інших юридичних осіб;

після списання з позабалансових рахунків сум приватизаційних майнових сертифікатів, компенсаційних сертифікатів та житлових чеків здійснити закриття цих позабалансових рахунків;

знищити списані приватизаційні майнові сертифікати та компенсаційні сертифікати. Знищення приватизаційних майнових сертифікатів та компенсаційних сертифікатів здійснити за місцем їх зберігання шляхом спалення або подрібнення з використанням техніки, яке виключає можливість відновлення їх первісного вигляду. Утилізація сертифікатів може здійснюватися на відповідних підприємствах.

2. Публічному акціонерному товариству "Державний ощадний банк України" (далі - АТ "Ощадбанк") та його установам:

списати з позабалансових рахунків приватизаційні майнові сертифікати, компенсаційні сертифікати, бланки приватизаційних майнових сертифікатів та бланки компенсаційних сертифікатів;

знищити бланки компенсаційних сертифікатів та бланки приватизаційних майнових сертифікатів, що перебувають в установах АТ "Ощадбанк", в порядку, установленому АТ "Ощадбанк" та погодженому з Національним банком України.

3. Керівникам територіальних управлінь Національного банку України, банків України та їх філій призначити комісію, до складу якої включити посадових осіб, відповідальних за збереження цінностей, та представників служби банківської безпеки (далі - комісія).

4. Комісії скласти акт про знищення приватизаційних майнових сертифікатів та компенсаційних сертифікатів, у якому зазначити вид та кількість сертифікатів, що знищені.

Акт про знищення складається в одному примірнику та засвідчується підписами голови та членів комісії.

Невід'ємною частиною акта про знищення мають бути реєстри знищених сертифікатів.

Акти про знищення приватизаційних майнових сертифікатів та компенсаційних сертифікатів та реєстри до них зберігаються в територіальних управліннях Національного банку, банках (філіях) протягом 10 років.

5. Контроль за знищенням приватизаційних майнових сертифікатів та компенсаційних сертифікатів покласти на керівників територіальних управлінь Національного банку України, банків (філій) та голів ліквідаційних комісій банків, що ліквідуються.

6. Генеральному департаменту інформаційних технологій та платіжних систем (Синявська Н. Б.) після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України довести зміст цієї постанови до відома банків України для використання в роботі.

7. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на заступника Голови Національного банку України Прохоренка В. П.

8. Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

 

Голова

С. Г. Арбузов

Опрос