Идет загрузка документа (18 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Инструкция по заполнению формы первичной учетной документации N 129-4/о "Журнал учета наркотических препаратов в кабинетах заместительной поддерживающей терапии заведения здравоохранения"

Министерство здравоохранения
Форма, Приказ, Инструкция от 27.03.2012 № 200
редакция действует с 23.02.2016

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства охорони здоров'я України
 від 17 грудня 2015 року N 863

ЖУРНАЛ
обліку наркотичних препаратів в кабінетах замісної підтримувальної терапії закладу охорони здоров'я

Назва наркотичного препарату _________________________________________________________________________________________________

Одиниця виміру __ мг/мл ______________________________________________________________________________________________________

 

В. о. директора
Медичного департаменту

А. Гаврилюк

(форма у редакції наказу Міністерства
 охорони здоров'я України від 17.12.2015 р. N 863)

 

Інструкція
щодо заповнення форми первинної облікової документації N 129-4/о "Журнал обліку наркотичних препаратів в кабінетах замісної підтримувальної терапії закладу охорони здоров'я"

1. Ця Інструкція визначає порядок заповнення форми первинної облікової документації "Журнал обліку наркотичних препаратів в кабінетах замісної підтримувальної терапії (далі - ЗПТ) закладу охорони здоров'я" (далі - форма N 129-4/о).

2. Форма N 129-4/о заповнюється особою, відповідальною за облік наркотичних препаратів у кабінеті ЗПТ.

3. Графи 1 - 4 заповнюються на підставі даних згідно з додатком 5 до постанови Кабінету Міністрів України від 03 червня 2009 року N 589 "Про затвердження Порядку провадження діяльності, пов'язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, та контролю за їх обігом" під час отримання препаратів для ЗПТ з місця зберігання запасу препаратів.

4. Графи 5 - 9 заповнюються особою, відповідальною за видачу наркотичних препаратів для ЗПТ хворим на опіоїдну залежність, які отримують ЗПТ, під час видачі препаратів щодня.

(пункт 4 у редакції наказу Міністерства
 охорони здоров'я України від 17.12.2015 р. N 863)

5. Графи 10 - 12 заповнюються під час повернення невикористаної за поточний день кількості препаратів для ЗПТ до місця зберігання місячного запасу або у випадку, коли препарати не повертаються до місця зберігання місячного запасу, а залишаються для зберігання у сейфі як семиденний запас.

(пункт 5 у редакції наказу Міністерства
 охорони здоров'я України від 17.12.2015 р. N 863)

6. Строк зберігання форми N 129-4/о - 10 років.

 

Голова Державної служби України
з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та
інших соціально небезпечних захворювань

Т. А. Александріна

Опрос