Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к Порядку оформления материалов об административных правонарушениях на железнодорожном транспорте

Министерство инфраструктуры Украины
Приказ от 17.05.2012 № 266
действует с 18.06.2012

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

17.05.2012

м. Київ

N 266

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
31 травня 2012 р. за N 870/21182

Про затвердження Змін до Порядку оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення на залізничному транспорті

Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення та з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність із законодавством України

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Порядку оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення на залізничному транспорті, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 12 квітня 2006 року N 337, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 липня 2006 року за N 887/12761, що додаються.

2. Державній адміністрації залізничного транспорту України забезпечити подання цього наказу до Міністерства юстиції України на державну реєстрацію в установленому порядку.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Єфименка К. О.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр інфраструктури України

Б. В. Колесніков

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державної
податкової служби України

О. В. Клименко

Міністр внутрішніх справ України

В. Ю. Захарченко

 

Зміни до Порядку оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення на залізничному транспорті

1. У розділі 1:

1.1. Абзац четвертий пункту 1.3 викласти в такій редакції:

"начальник Управління відомчої воєнізованої охорони Укрзалізниці та його заступники, начальники служб (загонів) відомчої воєнізованої охорони залізниць та їх заступники, начальники відділів (секторів) Управління відомчої воєнізованої охорони Укрзалізниці, начальники відділів (секторів) служби (загону) відомчої воєнізованої охорони залізниць та їх заступники, начальники команд (пожежних поїздів) відомчої воєнізованої охорони залізниць та їх заступники, старші інструктори та інструктори служб (загонів) відомчої воєнізованої охорони залізниць, начальники відділень команд (пожежних поїздів) відомчої воєнізованої охорони залізниць, начальники груп воєнізованої охорони залізниць, старші в місці розташування станцій посадові особи відомчої воєнізованої охорони залізниць".

1.2. Пункт 1.5 викласти в такій редакції:

"1.5. Розмір штрафу, що накладається начальниками пасажирських поїздів (механіками-бригадирами пасажирських поїздів), дорожніми майстрами, начальниками відділень команд (пожежних поїздів) відомчої воєнізованої охорони залізниць, не може перевищувати двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

2. У розділі 2:

2.1. Пункт 2.3 доповнити абзацом такого змісту:

"У випадках, передбачених частиною першою статті 258 КУпАП, уповноваженими органами (посадовими особами) на місці вчинення правопорушення виноситься постанова у справі про адміністративне правопорушення відповідно до вимог статті 283 КУпАП".

2.2. У пункті 2.15:

в абзаці другому слова "у місцях, що їх визначають органи (посадові особи), яким надано право провадити вилучення речей і документів" замінити словами та цифрами "відповідно до Порядку зберігання вилучених під час здійснення провадження у справах про адміністративні правопорушення речей і документів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 січня 2012 року N 17".

 

Заступник директора -
начальник відділу технічної політики
у сфері залізничного транспорту
Департаменту державної політики
в галузі залізничного транспорту

О. Г. Федоренко

Опрос