Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении форм первичной учетной документации и отчетности по вопросам мониторинга лечения ВИЧ-инфицированных лиц и инструкций по их заполнению [СОДЕРЖАНИЕ]

Министерство здравоохранения
Форма, Приказ, Инструкция от 21.03.2012 № 182
редакция действует с 06.07.2018

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

21.03.2012

м. Київ

N 182

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
18 травня 2012 р. за N 794/21107

Про затвердження форм первинної облікової документації і звітності з питань моніторингу лікування ВІЛ-інфікованих осіб та інструкцій щодо їх заповнення

Зміст

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства охорони здоров'я України
 від 8 травня 2018 року N 864

1. Наказ Міністерства охорони здоров'я України "Про затвердження форм первинної облікової документації і звітності з питань моніторингу лікування ВІЛ-інфікованих осіб та інструкцій щодо їх заповнення" від 21 березня 2012 року N 182.

- Форма первинної облікової документації N 030-5/о "Контрольна карта медичного нагляду за ВІЛ-інфікованою особою".

- Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації N 030-5/о "Контрольна карта медичного нагляду за ВІЛ-інфікованою особою".

2. Форма первинної облікової документації N 510-3/о "Журнал реєстрації пацієнтів, які перебувають на антиретровірусній терапії у закладі охорони здоров'я".

- Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації N 510-3/о "Журнал реєстрації пацієнтів, які перебувають на антиретровірусній терапії у закладі охорони здоров'я".

3. Форма первинної облікової документації N 510/о "Книга складського обліку лікарських засобів, молочних сумішей у закладах охорони здоров'я, що надають медичну допомогу ВІЛ-інфікованим особам".

- Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації N 510/о "Книга складського обліку лікарських засобів, молочних сумішей у закладах охорони здоров'я, що надають медичну допомогу ВІЛ-інфікованим особам".

4. Форма первинної облікової документації N 510-1/о "Журнал обліку лікарських засобів, молочних сумішей у відділеннях і кабінетах закладів охорони здоров'я, що надають медичну допомогу ВІЛ-інфікованим особам".

- Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації N 510-1/о "Журнал обліку лікарських засобів, молочних сумішей у відділеннях і кабінетах закладів охорони здоров'я, що надають медичну допомогу ВІЛ-інфікованим особам".

5. Форма звітності N 56 (місячна) "Звіт про надання антиретровірусної терапії ВІЛ-інфікованим особам за __________ місяць 20__ року".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності N 56 (місячна) "Звіт про надання антиретровірусної терапії ВІЛ-інфікованим особам за __________ місяць 20__ року".

6. Форма звітності N 57 (місячна) "Звіт про дорослих і дітей, які розпочали антиретровірусну терапію у когорті за ___________ місяць 20___ року".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності N 57 (місячна) "Звіт про дорослих і дітей, які розпочали антиретровірусну терапію у когорті за ___________ місяць 20___ року".

7. Форма звітності N 58 (річна) "Звіт про проведення діагностики, профілактики та лікування туберкульозу та вірусних гепатитів у ВІЛ-інфікованих пацієнтів за 20__ рік".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності N 58 (річна) "Звіт про проведення діагностики, профілактики та лікування туберкульозу та вірусних гепатитів у ВІЛ-інфікованих пацієнтів, за 20__ рік".

- Згода на обробку персональних даних.

____________

Опрос