Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений в Положение о золотой медали "За высокие достижения в учебе" и серебряной медали "За достижения в учебе"

Министерство образования и науки; молодежи и спорта Украины
Приказ от 03.05.2012 № 528
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

03.05.2012

м. Київ

N 528

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
11 травня 2012 р. за N 750/21063

Про затвердження Змін до Положення про золоту медаль "За високі досягнення у навчанні" та срібну медаль "За досягнення у навчанні"

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністерства освіти і науки України
 від 13 грудня 2000 року N 584
згідно з
 наказом Міністерства освіти і науки України
 від 17 березня 2015 року N 306)

Відповідно до статті 23 Закону України "Про загальну середню освіту" та з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність із законодавством України

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Положення про золоту медаль "За високі досягнення у навчанні" та срібну медаль "За досягнення у навчанні", затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 грудня 2000 року N 584, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 грудня 2000 року за N 924/5145 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 17 березня 2012 року N 186), що додаються.

2. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О. В.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Департаменту управління справами (Ворошиловський О. В.) зробити відповідну відмітку у справах архіву.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Жебровського Б. М.

5. Цей наказ набирає чинності з 1 вересня 2012 року.

 

Міністр

Д. В. Табачник

 

Зміни
до Положення про золоту медаль "За високі досягнення у навчанні" та срібну медаль "За досягнення у навчанні"

1. Пункт 1.3 розділу I викласти в такій редакції:

"1.3. З метою стимулювання випускників навчальних закладів претенденти на нагородження Золотою або Срібною медаллю визначаються рішенням педагогічної ради за підсумками навчання у старшій школі.".

2. У розділі II:

2.1. Пункти 2.1 - 2.3 викласти в такій редакції:

"2.1. Золотою медаллю нагороджуються випускники навчальних закладів, які за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового, річного оцінювання і державної підсумкової атестації мають досягнення у навчанні 10 - 12 балів з предметів навчального плану.

2.2. Срібною медаллю нагороджуються випускники навчальних закладів, які за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового, річного оцінювання і державної підсумкової атестації мають досягнення у навчанні 10 - 12 балів та достатній рівень (не нижче 9 балів) не більше ніж з двох предметів навчального плану.

2.3. Рішення про нагородження Золотою або Срібною медаллю випускників загальноосвітніх навчальних закладів приймається на спільному засіданні педагогічної ради та ради навчального закладу, погоджується з місцевим органом управління освітою і затверджується наказом керівника навчального закладу.

Спільне засідання вважається правочинним, якщо на ньому присутні більше як половина від кількісного складу педагогічної ради і ради навчального закладу.".

2.2. Абзац другий пункту 2.4 викласти в такій редакції:

"Рішення про нагородження Золотою або Срібною медаллю випускників професійно-технічних та вищих навчальних закладів I - II рівнів акредитації, що надають повну загальну середню освіту, приймається педагогічною радою, погоджується з відповідним органом управління освітою і затверджується наказом керівника навчального закладу.".

2.3. Пункти 2.6, 2.7 викласти в такій редакції:

"2.6. Претенденти на нагородження Золотою або Срібною медаллю не можуть бути звільнені від державної підсумкової атестації (за винятком випадків, зазначених у розділі III).

2.7. Учням (вихованцям) навчальних закладів системи загальної середньої освіти, які нагороджені Золотою або Срібною медаллю, видається атестат про повну загальну середню освіту з відзнакою, зразок якого затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 12 листопада 1997 року N 1260 "Про документи про освіту та вчені звання" (із змінами).".

3. У розділі III:

3.1. Абзац другий викласти в такій редакції:

"звільнені за станом здоров'я від занять з фізичної культури, трудового навчання, "Захисту Вітчизни" або зараховані до спеціальної групи занять з фізичної культури;".

3.2. Доповнити розділ новими абзацами такого змісту:

"звільнені за станом здоров'я від державної підсумкової атестації та перебували на навчанні за індивідуальною формою навчання;

тимчасово навчалися за кордоном і повернулися в Україну в 10 класі та опанували програмовий матеріал на високому рівні.".

 

Директор департаменту загальної
середньої та дошкільної освіти

О. В. Єресько

Опрос