Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений в Положение о золотой медали "За высокие достижения в учебе" и серебряной медали "За достижения в учебе"

Министерство образования и науки; молодежи и спорта Украины
Приказ от 03.05.2012 № 527
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

03.05.2012

м. Київ

N 527

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
10 травня 2012 р. за N 739/21052

Про затвердження Змін до Положення про золоту медаль "За високі досягнення у навчанні" та срібну медаль "За досягнення у навчанні"

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністерства освіти і науки України
 від 13 грудня 2000 року N 584
згідно з
 наказом Міністерства освіти і науки України
 від 17 березня 2015 року N 306)

Відповідно до статті 23 Закону України "Про загальну середню освіту" та з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність із законодавством України

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Положення про золоту медаль "За високі досягнення у навчанні" та срібну медаль "За досягнення у навчанні", затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 грудня 2000 року N 584, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 грудня 2000 року за N 924/5145 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 17 березня 2008 року N 186), що додаються.

2. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О. В.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Департаменту управління справами (Ворошиловський О. В.) зробити відповідну відмітку у справах архіву.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Жебровського Б. М.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр

Д. В. Табачник

 

Зміни
до Положення про золоту медаль "За високі досягнення у навчанні" та срібну медаль "За досягнення у навчанні"

1. Пункт 1.3 розділу I викласти в такій редакції:

"1.3. З метою стимулювання випускників навчальних закладів, здійснення контролю щодо об'єктивності оцінювання їх досягнень за підсумками навчання у 10, 11-х класах рішенням педагогічної ради визначаються претенденти на нагородження Золотою або Срібною медаллю.".

2. Розділ II викласти в такій редакції:

"II. Вимоги до претендентів на нагородження Золотою або Срібною медаллю

2.1. Золотою медаллю нагороджуються випускники навчальних закладів, які за період навчання у 10, 11-х класах досягли високих успіхів у навчанні і за результатами семестрового, річного оцінювання та державної підсумкової атестації мають досягнення у навчанні (10, 11, 12 балів) з предметів навчального плану.

2.2. Срібною медаллю нагороджуються випускники навчальних закладів, які за період навчання у 10, 11-х класах досягли високих успіхів у навчанні і за результатами семестрового, річного оцінювання та державної підсумкової атестації мають досягнення у навчанні (10, 11, 12 балів) та достатній рівень (не нижче 8 балів) не більше ніж з двох предметів навчального плану.

2.3. Рішення про представлення випускників загальноосвітніх навчальних закладів до нагородження Золотою або Срібною медаллю приймається на спільному засіданні педагогічної ради та ради навчального закладу, погоджується з місцевим органом управління освітою і затверджується наказом керівника навчального закладу.

Спільне засідання вважається правочинним, якщо в ньому беруть участь не менше половини від кількісного складу педагогічної ради й ради навчального закладу.

2.4. Учні, які продовжують здобувати повну загальну середню освіту в професійно-технічних та вищих навчальних закладах I - II рівнів акредитації, за умови дотримання пунктів 2.1, 2.2 цього Положення нагороджуються Золотою та Срібною медалями.

Рішення про представлення випускників професійно-технічних та вищих навчальних закладів I - II рівнів акредитації, що надають повну загальну середню освіту, до нагородження Золотою або Срібною медаллю приймається педагогічною радою, погоджується з відповідним органом управління освітою й затверджується наказом керівника навчального закладу.

2.5. Підвищення результатів семестрового оцінювання шляхом коригування не дає підстав для нагородження випускників Золотою або Срібною медаллю.

2.6. Претенденти на нагородження Золотою або Срібною медаллю не можуть бути звільнені від державної підсумкової атестації.

2.7. Екстерни, які пройшли атестацію за повну загальну середню освіту, Золотою та Срібною медалями не нагороджуються.".

3. Абзац шостий розділу III виключити.

 

Директор департаменту
загальної середньої
та дошкільної освіти

О. В. Єресько

Опрос