Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Порядок применения штампов для засвидетельствования результатов осуществления государственными инспекторами по охране окружающей природной среды радиологического и экологического контроля транспортных средств и грузов

Министерство экологии и природных ресурсов Украины (2)
Порядок, Приказ от 19.03.2012 № 162
действует с 31.05.2012

ПОРЯДОК
застосування штампів для засвідчення результатів здійснення державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища радіологічного та екологічного контролю транспортних засобів і вантажів

1. Цей Порядок розроблено з метою впорядкування процедури застосування державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища (далі - держекоінспектори) територіальних органів Державної екологічної інспекції України (далі - територіальні органи Держекоінспекції України) штампів, що засвідчують результати проведення радіологічного та екологічного контролю.

2. Цей Порядок є обов'язковим для виконання держекоінспекторами під час здійснення радіологічного та екологічного контролю транспортних засобів і вантажів у пунктах пропуску через державний кордон та в зоні діяльності митниць призначення і відправлення.

3. Штамп "Радіологічний контроль - ВВІЗ/ВИВІЗ ДОЗВОЛЕНО" проставляється на товаросупровідних документах після проведення радіологічного контролю і транспортного засобу, і вантажу за умови відсутності порушень вимог природоохоронного законодавства, норм і правил радіаційної безпеки.

4. Штамп "Радіологічний контроль - ВВІЗ/ВИВІЗ ЗАБОРОНЕНО" проставляється на товаросупровідних документах після проведення радіологічного контролю транспортного засобу, вантажу або і транспортного засобу, і вантажу за умови наявності порушень вимог природоохоронного законодавства, норм і правил радіаційної безпеки.

5. У разі якщо вантаж, крім радіологічного, підлягає також екологічному контролю, на товаросупровідних документах після їх проведення за умови відсутності порушень вимог природоохоронного законодавства, норм і правил радіаційної та екологічної безпеки проставляються два штампи "Радіологічний контроль - ВВІЗ/ВИВІЗ ДОЗВОЛЕНО" та "Екологічний контроль - ВВІЗ/ВИВІЗ ДОЗВОЛЕНО".

Штамп "Екологічний контроль - ВВІЗ/ВИВІЗ ДОЗВОЛЕНО" у цьому випадку проставляється також на вантажній екологічній декларації у разі її оформлення.

Якщо вантаж, крім радіологічного, підлягає також екологічному контролю, але за результатами проведеного радіологічного контролю транспортного засобу або вантажу застосовано штамп "Радіологічний контроль - ВВІЗ/ВИВІЗ ЗАБОРОНЕНО" штампи щодо екологічного контролю не застосовуються.

6. Штамп "Екологічний контроль - ВВІЗ/ВИВІЗ ЗАБОРОНЕНО" проставляється на товаросупровідних документах після проведення екологічного контролю вантажу за умови наявності порушень вимог природоохоронного законодавства, норм і правил екологічної безпеки.

7. Штамп "Підлягає екологічному контролю за місцем надходження" проставляється на товаросупровідних документах у разі неможливості проведення в пункті пропуску через державний кордон України оглядового та інших етапів екологічного контролю вантажу, що імпортується.

8. Штампи "Екологічний контроль транспортного засобу - В'ЇЗД/ВИЇЗД ДОЗВОЛЕНО", "Радіологічний контроль транспортного засобу - В'ЇЗД/ВИЇЗД ДОЗВОЛЕНО" засвідчують проведення в пункті пропуску через державний кордон України екологічного чи радіологічного контролю тільки транспортного засобу і проставляються на товаросупровідних документах за умови відсутності порушень вимог природоохоронного законодавства, норм і правил екологічної чи радіаційної безпеки.

9. Штамп "Екологічний контроль судна - ВИХІД ДОЗВОЛЕНО" проставляється на судновій екологічній декларації після завершення екологічного контролю судна.

10. Керівники територіальних органів Держекоінспекції України забезпечують належне виконання вимог цього Порядку.

 

Заступник директора Юридичного
департаменту - начальник відділу
правового забезпечення

В. А. Бучко

Опрос