Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении описаний и образцов штампов для засвидетельствования результатов осуществления государственными инспекторами по охране окружающей природной среды радиологического и экологического контроля транспортных средств и грузов и порядка применения штампов [СОДЕРЖАНИЕ]

Министерство экологии и природных ресурсов Украины (2)
Порядок, Приказ от 19.03.2012 № 162
действует с 31.05.2012

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

19.03.2012

м. Київ

N 162

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
10 травня 2012 р. за N 732/21045

Про затвердження описів і зразків штампів для засвідчення результатів здійснення державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища радіологічного та екологічного контролю транспортних засобів і вантажів та порядку застосування штампів

Зміст

1. Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України "Про затвердження описів і зразків штампів для засвідчення результатів здійснення державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища радіологічного та екологічного контролю транспортних засобів і вантажів та порядку застосування штампів" від 19 березня 2012 року N 162.

- Описи штампів для засвідчення результатів здійснення державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища радіологічного та екологічного контролю транспортних засобів і вантажів.

2. Порядок застосування штампів для засвідчення результатів здійснення державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища радіологічного та екологічного контролю транспортних засобів і вантажів.

____________

Опрос