Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение о порядке выдачи индивидуальных лицензий на перевод иностранной валюты за пределы Украины для оплаты банковских металлов и проведения отдельных валютных операций

Национальный банк
Постановление от 09.04.2012 № 132
Утратил силу

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

09.04.2012

м. Київ

N 132

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
24 квітня 2012 р. за N 616/20929

Про внесення змін до Положення про порядок видачі індивідуальних ліцензій на переказування іноземної валюти за межі України для оплати банківських металів та проведення окремих валютних операцій

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Правління Національного банку України
 від 5 лютого 2019 року N 31)

Відповідно до вимог статей 7, 44 Закону України "Про Національний банк України" та розділів II і III Декрету Кабінету Міністрів України від 19.02.93 N 15-93 "Про систему валютного регулювання і валютного контролю" Правління Національного банку України

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Унести до Положення про порядок видачі індивідуальних ліцензій на переказування іноземної валюти за межі України для оплати банківських металів та проведення окремих валютних операцій, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 17.06.2004 N 266, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.07.2004 за N 897/9496 (зі змінами), такі зміни:

1.1. У пункті 1.5 глави 1:

пункт після абзацу дев'ятого доповнити новим абзацом такого змісту:

"переказування гарантійного забезпечення для участі в тендері, що передбачає поставку товарів (продукції, робіт, послуг, прав інтелектуальної власності), у сумі, що не перевищує в еквіваленті 10000 євро в один календарний рік на користь однієї особи".

У зв'язку з цим абзаци десятий - дванадцятий уважати відповідно абзацами одинадцятим - тринадцятим;

в абзаці тринадцятому слова "Інструкції про порядок здійснення контролю і отримання ліцензій за експортними, імпортними та лізинговими операціями" замінити словами "Інструкції про порядок здійснення контролю за експортними, імпортними операціями".

1.2. Підпункт "г" пункту 2.3 глави 2 викласти в такій редакції:

"г) довідку уповноваженого банку про номер рахунку суб'єкта господарювання-резидента, з якого переказуватиметься іноземна валюта за межі України, та/або про номер рахунку суб'єкта господарювання-резидента в гривнях, що використовуватиметься для купівлі іноземної валюти на міжбанківському валютному ринку України, та номер рахунку суб'єкта господарювання-резидента в іноземній валюті, з якого куплена на міжбанківському валютному ринку України іноземна валюта буде перерахована за межі України".

2. Генеральному департаменту грошово-кредитної політики (Щербакова О. А.), Юридичному департаменту (Новіков В. В.) подати цю постанову на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

 

Голова

С. Г. Арбузов

Опрос