Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении стоимости одного койко-дня путевки и стоимости путевки в государственное предприятие "Український дитячий центр "Молода гвардія"

Министерство социальной политики Украины
Приказ от 27.03.2012 № 178
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

27.03.2012

м. Київ

N 178

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
12 квітня 2012 р. за N 549/20862

Про затвердження вартості одного ліжко-дня путівки та вартості путівки до державного підприємства "Український дитячий центр "Молода гвардія"

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства соціальної політики України
від 31 січня 2013 року N 36)

Відповідно до пункту 4 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих центрах "Артек" і "Молода гвардія", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2011 року N 227,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити вартість одного ліжко-дня перебування дитини в державному підприємстві "Український дитячий центр "Молода гвардія" у сумі 202 (двісті дві) грн. 65 коп. для путівок, які будуть придбані за рахунок коштів, передбачених за бюджетною програмою КПКВК 2501450 "Оздоровлення і відпочинок дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих оздоровчих таборах МДЦ "Артек" і ДЦ "Молода гвардія", та вартість путівки 4255 (чотири тисячі двісті п'ятдесят п'ять) грн. 65 коп.

2. Департаменту сімейної політики (Жуковська Г. Г.) та Фінансовому департаменту (Клименко А. А.) під час затвердження розподілу путівок на оздоровлення дітей у державному підприємстві "Український дитячий центр "Молода гвардія" керуватись пунктом 1 цього наказу.

3. Департаменту сімейної політики (Жуковська Г. Г.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства соціальної політики від 24 січня 2012 року N 31 "Про затвердження вартості одного ліжко-дня путівки до державного підприємства "Український дитячий центр "Молода гвардія".

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Л. Дроздову.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

С. Тігіпко

ПОГОДЖЕНО:

 

Заступник Міністра
фінансів України

С. О. Рибак

Опрос