Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к Правилам рассмотрения заявлений и дел о нарушении законодательства о защите экономической конкуренции

Антимонопольный комитет
Распоряжение от 14.03.2012 № 169-р
действует с 23.04.2012

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

14.03.2012

м. Київ

N 169-р

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
4 квітня 2012 р. за N 497/20810

Про затвердження Змін до Правил розгляду заяв і справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції

Відповідно до пункту 11 частини третьої статті 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України" та з метою удосконалення порядку перевірки рішень у справах про порушення законодавства про захист економічної конкуренції Антимонопольний комітет України

ПОСТАНОВИВ:

1. Затвердити Зміни до Правил розгляду заяв і справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції (Правила розгляду справ), затверджених розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 квітня 1994 року N 5 (в редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 29 червня 1998 року N 169-р) (із змінами), зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 06 травня 1994 року за N 90/299, що додаються.

2. Юридичному департаменту подати це розпорядження на державну реєстрацію в установленому порядку.

3. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

В. о. Голови Комітету

Р. І. Кузьмін

 

ЗМІНИ
до Правил розгляду заяв і справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції (Правила розгляду справ)

Доповнити розділ IX новим пунктом 421 такого змісту:

"421. Розгляд заяви про перевірку може бути зупинений державним уповноваженим, який прийняв таку заяву до розгляду, з власної ініціативи чи за заявою особи, яка бере участь у справі, до завершення розгляду органом Комітету, судом пов'язаної з цією заявою іншої справи або до вирішення органом Комітету чи іншим державним органом пов'язаного з цією заявою іншого питання.

Про зупинення розгляду заяви про перевірку та його поновлення державним уповноваженим, який прийняв таку заяву до розгляду, приймається відповідне розпорядження, про що протягом трьох робочих днів з дня його прийняття повідомляються особи, які беруть участь у справі.".

 

Директор Юридичного департаменту

М. М. Федосієнко

Опрос