Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении порядка проведения медицинских осмотров и специальной проверки лиц, претендующих на должности, связанные с исполнением функций государства или местного самоуправления [СОДЕРЖАНИЕ]

Министерство здравоохранения
Порядок, Форма, Приказ, Инструкция от 02.03.2012 № 147
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

02.03.2012

м. Київ

N 147

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
29 березня 2012 р. за N 476/20789

Про затвердження порядку проведення медичних оглядів та спеціальної перевірки осіб, які претендують на посади, пов'язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування

Зміст

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я України
 від 30 липня 2012 року N 578)

1. Наказ Міністерства охорони здоров'я України "Про затвердження порядку проведення медичних оглядів та спеціальної перевірки осіб, які претендують на посади, пов'язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування" від 2 березня 2012 року N 147.

- Порядок проведення медичних оглядів осіб, які претендують на посади, пов'язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.

2. Форма первинної облікової документації N 123-1/о "Картка про стан здоров'я претендентів на посади, пов'язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування".

- Інструкція щодо порядку заповнення облікової форми N 123-1/о "Картка про стан здоров'я претендентів на посади, пов'язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування".

3. Форма первинної облікової документації N 133/о "Медична довідка про стан здоров'я претендентів на посади, пов'язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування".

- Інструкція щодо порядку заповнення облікової форми N 133/о "Медична довідка про стан здоров'я претендентів на посади, пов'язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування".

4. Форма первинної облікової документації N 133-1/о "Журнал реєстрації виданих медичних довідок про стан здоров'я претендента на посаду, пов'язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування".

- Інструкція щодо порядку заповнення облікової форми N 133-1/о "Журнал реєстрації виданих медичних довідок про стан здоров'я претендентів на посади, пов'язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування".

5. Порядок проведення спеціальної перевірки відомостей про стан здоров'я осіб, які претендують на посади, пов'язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.

____________

Опрос