Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о Почетном знаке отличия Национального совета Украины по вопросам телевидения и радиовещания "За развитие телерадиоинформационного пространства Украины"

Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания
Положение, Решение от 15.02.2012 № 258
действует с 26.03.2012

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

15.02.2012

м. Київ

N 258

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
5 березня 2012 р. за N 360/20673

Про затвердження Положення про Почесну відзнаку Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення "За розбудову телерадіоінформаційного простору України"

Відповідно до статті 17 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" та рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 28.12.2011 N 2984 "Про доповнення до Плану діяльності з підготовки регуляторних актів Національної ради на 2012 рік" Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про Почесну відзнаку Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення "За розбудову телерадіоінформаційного простору України", що додається.

2. Управлінню правового забезпечення подати це рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Відділу зв'язків із засобами масової інформації та громадськими організаціями оприлюднити це рішення на веб-сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 23.05.2007 N 636 "Про вдосконалення нагородної справи в Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення".

5. Виконання цього рішення покласти на управління правового забезпечення, відділ зв'язків із засобами масової інформації та громадськими організаціями, сектор кадрів, відділ матеріально-технічного забезпечення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення В. А. Манжосова.

7. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Голова

В. Манжосов

 

ПОЛОЖЕННЯ
про Почесну відзнаку Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення "За розбудову телерадіоінформаційного простору України"

I. Загальні положення

1.1. Почесна відзнака Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення "За розбудову телерадіоінформаційного простору України" (далі - Почесна відзнака) є відомчою заохочувальною відзнакою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

1.2. Це Положення встановлює загальні засади нагородження, правила представлення до нагородження та вручення Почесної відзнаки Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

1.3. Почесною відзнакою нагороджуються телерадіоорганізації, підприємства, установи, організації незалежно від організаційно-правової форми, громадяни України та іноземці за особливі заслуги у сприянні становленню правової держави, здійсненні заходів щодо забезпечення свободи слова, розвитку демократії та значний особистий внесок у сфері телебачення і радіомовлення.

II. Порядок представлення до нагородження Почесною відзнакою

2.1. Клопотання про нагородження Почесною відзнакою порушують перед членами Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення керівник апарату Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, органи державної влади, представники Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, підприємства, телерадіоорганізації та громадські організації.

2.2. Висунення кандидатур для нагородження Почесною відзнакою здійснюється гласно за місцем роботи осіб, яких представляють до нагородження, у трудових колективах підприємств, установ, організацій незалежно від організаційно-правової форми.

Члени Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення можуть вносити від свого імені пропозиції щодо нагородження Почесною відзнакою.

2.3. У клопотанні про нагородження зазначаються відомості про значні трудові здобутки телерадіоорганізацій або досягнення особи, представленої до нагородження.

2.4. До клопотання про нагородження додається біографічна довідка встановленого зразка особи, яка представляється до нагородження.

2.5. Нагородження Почесною відзнакою проводиться на підставі рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

III. Порядок вручення Почесної відзнаки

3.1. Вручення Почесної відзнаки проводиться в урочистій обстановці, приуроченій до загальнодержавних, галузевих, професійних свят, ювілейних дат працівників, підприємств, установ, організацій тощо головою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, а в разі його відсутності - заступниками голови.

3.2. Телерадіоорганізації, підприємству, установі, організації чи особам, нагородженим Почесною відзнакою, видається посвідчення за підписом голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

3.3. Почесну відзнаку носять на правому боці грудей. У разі наявності державних нагород Почесна відзнака розміщується нижче цих нагород.

3.4. Втрачені Почесна відзнака або посвідчення до неї повторно не видаються.

3.5. Облік і реєстр нагороджених Почесною відзнакою здійснюються кадровою службою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

3.6. У трудовій книжці осіб, нагороджених Почесною відзнакою, здійснюється відповідний запис із зазначенням дати і номера рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

 

Завідувач сектору кадрів

Н. Вусик

Опрос