Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений в Положение о порядке предоставления Фондом общеобязательного государственного социального страхования Украины на случай безработицы услуг по профессиональной подготовке, переподготовке или повышению квалификации

Министерство образования и науки; молодежи и спорта Украины, Министерство социальной политики Украины
Приказ от 08.02.2012 № 67/123
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

08.02.2012

м. Київ

 N 67/123

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
24 лютого 2012 р. за N 309/20622

Про затвердження Змін до Положення про порядок надання Фондом загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття послуг з професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністерства праці та соціальної політики України,
Міністерства освіти і науки України від 13 лютого 2001 року N 53/59

згідно з наказом Міністерства соціальної політики України, 
Міністерства освіти і науки України
від 31 травня 2013 року N 318/655)

Відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття", Указу Президента України від 09.12.2010 N 1085 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади", постанови Верховної Ради Автономної Республіки Крим від 16.02.2011 N 216-6/11 "Про склад Ради міністрів Автономної Республіки Крим, структуру органів виконавчої влади Автономної Республіки Крим, апарату Ради міністрів Автономної Республіки Крим і внесення змін до деяких нормативно-правових актів Верховної Ради Автономної Республіки Крим" та з метою удосконалення надання соціальних послуг з професійної підготовки або перепідготовки, підвищення кваліфікації

НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Зміни до Положення про порядок надання Фондом загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття послуг з професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації, затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства освіти і науки України від 13.02.2001 N 53/59, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.04.2001 за N 345/5536 (із змінами), що додаються.

2. Виконуючому обов'язки директора Державного центру зайнятості Аглотковій М. М. забезпечити державну реєстрацію наказу в Міністерстві юстиції України в установленому законодавством порядку.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра соціальної політики України Надрагу В. І. та першого заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Суліму Є. М.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр соціальної політики України

С. Тігіпко

Міністр освіти і науки,
молоді та спорту України

Д. Табачник

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова правління Фонду
загальнообов'язкового державного
соціального страхування України
на випадок безробіття

О. Шевчук

Перший заступник Голови Спільного
представницького органу сторони
роботодавців на національному рівні

О. Мірошниченко

Спільний представницький орган
всеукраїнських профспілок та
профспілкових об'єднань для ведення
колективних переговорів та соціального
діалогу на національному рівні

Г. В. Осовий

 

Зміни
до Положення про порядок надання Фондом загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття послуг з професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації

1. У главі 3:

1.1. Пункт 3.5 викласти в такій редакції:

"3.5. Безробітним, які проходили навчання за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (далі - Фонд), повторне направлення на професійну перепідготовку може бути здійснено лише після 6 місяців перебування на обліку в центрі зайнятості після закінчення попереднього навчання, а на підвищення кваліфікації - після 3 місяців.".

1.2. Пункт 3.9 після слів "з регіональними" доповнити словами "або місцевими".

1.3. Друге речення пункту 3.12 викласти в такій редакції: "Виробниче навчання проводиться у навчальних групах чисельністю 7 - 12 осіб (для професій художніх промислів та ремесел - не менше 6 осіб), а на третьому ступені професійно-технічної освіти - не менше 6 осіб.".

1.4. Пункт 3.16 після слів "з регіональним" доповнити словами "або місцевим".

1.5. У пункті 3.23 слово "бакалавра" виключити.

1.6. У пункті 3.29:

в абзаці третьому слова "бакалавра чи" виключити;

абзац четвертий викласти в такій редакції:

"- при підвищенні кваліфікації - свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка, посвідчення або довідку, при підвищенні кваліфікації за модульною системою - сертифікат компетенції.".

2. У тексті слова "Міністерство праці та соціальної політики України" у всіх відмінках замінити словами "Міністерство соціальної політики України" у відповідних відмінках, слова "Міністерство освіти і науки України" у всіх відмінках замінити словами "Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України" у відповідних відмінках, слова "Міністерство освіти і науки Автономної Республіки Крим" у всіх відмінках замінити словами "Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим" у відповідних відмінках.

 

Заступник директора
Департаменту ринку праці та
зайнятості Міністерства
соціальної політики України -
начальник відділу

О. Прутенко

Директор Департаменту
професійно-технічної освіти
Міністерства освіти і науки,
молоді та спорту України

В. Супрун

Опрос