Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений в Положение о золотой медали "За высокие достижения в учебе" и серебряной медали "За достижения в учебе"

Министерство образования и науки; молодежи и спорта Украины
Приказ от 07.02.2012 № 116
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

07.02.2012

м. Київ

N 116

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
22 лютого 2012 р. за N 279/20592

Про затвердження Змін до Положення про золоту медаль "За високі досягнення у навчанні" та срібну медаль "За досягнення у навчанні"

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністерства освіти і науки України
 від 13 грудня 2000 року N 584
згідно з
 наказом Міністерства освіти і науки України
 від 17 березня 2015 року N 306)

Відповідно до статті 23 Закону України "Про загальну середню освіту" та з метою приведення у відповідність із законодавством України

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Положення про золоту медаль "За високі досягнення у навчанні" та срібну медаль "За досягнення у навчанні", затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 грудня 2000 року N 584, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 грудня 2000 року за N 924/5145 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 17 березня 2008 року N 186), що додаються.

2. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О. В.):

2.1. Довести наказ до відома керівників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та загальноосвітніх навчальних закладів.

2.2. Забезпечити подання наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Жебровського Б. М.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр

Д. В. Табачник

 

Зміни
до Положення про золоту медаль "За високі досягнення у навчанні" та срібну медаль "За досягнення у навчанні"

1. Пункт 1.3 розділу I викласти в такій редакції:

"1.3. З метою стимулювання випускників навчальних закладів претенденти на нагородження Золотою або Срібною медаллю визначаються рішенням педагогічної ради за підсумками навчання у старшій школі.".

2. У розділі II:

2.1. Пункти 2.1 - 2.3 викласти в такій редакції:

"2.1. Золотою медаллю нагороджуються випускники навчальних закладів, які за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового, річного оцінювання і державної підсумкової атестації мають досягнення у навчанні 10 - 12 балів з предметів навчального плану.

2.2. Срібною медаллю нагороджуються випускники навчальних закладів, які за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового, річного оцінювання і державної підсумкової атестації мають досягнення у навчанні 10 - 12 балів та достатній рівень (не нижче 9 балів) не більше ніж з двох предметів навчального плану.

2.3. Рішення про нагородження Золотою або Срібною медаллю випускників загальноосвітніх навчальних закладів приймається на спільному засіданні педагогічної ради та ради навчального закладу, погоджується з місцевим органом управління освітою і затверджується наказом керівника навчального закладу.

Спільне засідання вважається правочинним, якщо на ньому присутні більше як половина від кількісного складу педагогічної ради і ради навчального закладу.".

2.2. Абзац другий пункту 2.4 викласти в такій редакції:

"Рішення про нагородження Золотою або Срібною медаллю випускників професійно-технічних та вищих навчальних закладів I - II рівнів акредитації, що надають повну загальну середню освіту, приймається педагогічною радою, погоджується з відповідним органом управління освітою і затверджується наказом керівника навчального закладу.".

2.3. Пункт 2.6 викласти в такій редакції:

"2.6. Претенденти на нагородження Золотою або Срібною медаллю не можуть бути звільнені від державної підсумкової атестації (за винятком випадків, зазначених у розділі III).".

2.4. Пункт 2.7 викласти в такій редакції:

"2.7. Учням (вихованцям) навчальних закладів системи загальної середньої освіти, які нагороджені Золотою або Срібною медаллю, видається атестат про повну загальну середню освіту з відзнакою, зразок якого затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 12 листопада 1997 року N 1260 "Про документи про освіту та вчені звання" (із змінами).".

3. У розділі III:

3.1. Абзац другий викласти в такій редакції:

"звільнені за станом здоров'я від занять з фізичної культури, трудового навчання, Захисту Вітчизни або зараховані до спеціальної групи занять з фізичної культури;".

3.2. Доповнити розділ новим абзацом такого змісту:

"тимчасово навчалися за кордоном і повернулися в Україну в 10 класі та опанували програмовий матеріал на високому рівні.".

4. Абзац перший розділу IV викласти в такій редакції:

"Контроль за правильністю нагородження Золотою та Срібною медалями покладається на Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, які проводять вибіркові перевірки документації навчальних закладів щодо виконання навчальних планів і програм та відповідності оцінювання досягнень у навчанні претендентів на нагородження згідно з пунктами 2.1 і 2.2 розділу II цього Положення.".

 

Директор департаменту
загальної середньої
та дошкільної освіти

О. В. Єресько

Опрос