Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка обеспечения вещевым имуществом и норм принадлежности вещевого имущества для осужденных, отбывающих наказание в учреждениях исполнения наказаний и следственных изоляторах [СОДЕРЖАНИЕ]

Минюст
Приказ от 20.02.2012 № 280/5
редакция действует с 21.02.2017

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

20.02.2012

м. Київ

N 280/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
21 лютого 2012 р. за N 261/20574

Про затвердження Порядку забезпечення речовим майном та норм належності речового майна для засуджених, які відбувають покарання в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах

Зміст

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
наказами Міністерства юстиції України
 від 27 червня 2014 року N 1035/5
,
 від 20 січня 2017 року N 152/5

1. Наказ Міністерства юстиції України "Про затвердження Порядку забезпечення речовим майном та норм належності речового майна для засуджених, які відбувають покарання в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах" від 20 лютого 2012 року N 280/5.

- Порядок забезпечення речовим майном засуджених, які відбувають покарання в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах.

2. Норма належності речового майна для засуджених чоловіків, які відбувають покарання в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах.

3. Норма належності речового майна для засуджених жінок, які відбувають покарання в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах.

4. Норма належності речового майна для засуджених, які відбувають покарання у виховних колоніях.

5. Норма належності постільних речей для засуджених, які відбувають покарання в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах.

6. Норма належності постільних речей, спеціального одягу та спеціального взуття (інвентарне майно) для засуджених, які проходять лікування у лікувально-профілактичних закладах, закладах на правах лікувальних та в медичних частинах при установах виконання покарань та слідчих ізоляторах.

7. Норма належності речового майна для вагітних жінок, матерів-годувальниць та годувальниць, які відбувають покарання в установах виконання покарань.

8. Норма належності одягу, взуття і м'якого інвентарю для дітей, які перебувають у будинках дитини при установах виконання покарань.

____________

Опрос