Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений и дополнений в Перечень лекарственных средств отечественного и иностранного производства, которые могут закупать заведения и учреждения здравоохранения, полностью или частично финансируемые из государственного и местных бюджетов [СОДЕРЖАНИЕ]

Министерство здравоохранения
Приказ от 03.02.2012 № 79
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

03.02.2012

м. Київ

N 79

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
20 лютого 2012 р. за N 250/20563

Про затвердження Змін та доповнень до Переліку лікарських засобів вітчизняного та іноземного виробництва, які можуть закуповувати заклади й установи охорони здоров'я, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевих бюджетів

Зміст

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності постановою Кабінету Міністрів України
 від 5 вересня 1996 року N 1071 згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 16 березня 2017 року N 180)

1. Наказ Міністерства охорони здоров'я України "Про затвердження Змін та доповнень до Переліку лікарських засобів вітчизняного та іноземного виробництва, які можуть закуповувати заклади й установи охорони здоров'я, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевих бюджетів" від 3 лютого 2012 року N 79.

- Зміни до Переліку лікарських засобів вітчизняного та іноземного виробництва, які можуть закуповувати заклади й установи охорони здоров'я, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевих бюджетів.

2. Доповнення Переліку міжнародними непатентованими або загальноприйнятими назвами діючої речовини (речовин) лікарського засобу з відповідними фармакотерапевтичними групами, до яких входить діюча речовина (речовини) лікарського засобу (код АТХ).

____________

Опрос