Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении нормативной стоимости одного эксперточаса в 2012 году

МВД
Приказ от 30.01.2012 № 73
действует с 02.03.2012

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

30.01.2012

м. Київ

N 73

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
14 лютого 2012 р. за N 220/20533

Про встановлення нормативної вартості однієї експертогодини у 2012 році

Відповідно до пункту 12 постанови Кабінету Міністрів України від 01.07.96 N 710 "Про затвердження Інструкції про порядок і розміри відшкодування витрат та виплати винагороди особам, що викликаються до органів дізнання, досудового слідства, прокуратури, суду або до органів, у провадженні яких перебувають справи про адміністративні правопорушення, та виплати державним спеціалізованим установам судової експертизи за виконання їх працівниками функцій експертів і спеціалістів" та з метою впорядкування вартості проведення експертиз у підрозділах Експертної служби МВС

НАКАЗУЮ:

1. Установити, що з урахуванням індексу споживчих цін (індекс інфляції) за 2011 рік нормативна вартість однієї експертогодини у 2012 році складає при здійсненні:

експертизи простої - 49,0 грн. без ПДВ;

експертизи середньої складності - 61,3 грн. без ПДВ;

експертизи особливої складності - 73,7 грн. без ПДВ.

2. Начальникам науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів при головних управліннях, управліннях МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, на залізницях забезпечити складання розрахунку вартості проведення експертиз згідно з установленою нормативною вартістю однієї експертогодини у 2012 році.

3. Державному науково-дослідному експертно-криміналістичному центру МВС (Красюк І. П.) у встановлений термін після підписання наказу забезпечити його подання на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Ворону Д. М. та директора Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку МВС Копитова С. М.

6. Наказ надіслати за належністю.

 

Т. в. о. Міністра
генерал-лейтенант міліції

С. П. Черних

Опрос