Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка оформления и выдачи удостоверений и нагрудных знаков "Ветеран Государственной уголовно-исполнительной службы Украины"

Минюст
Порядок, Приказ от 10.02.2012 № 234/5
редакция действует с 04.08.2017

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

10.02.2012

м. Київ

N 234/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
10 лютого 2012 р. за N 207/20520

Про затвердження Порядку оформлення та видачі посвідчень і нагрудних знаків "Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України"

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказами Міністерства юстиції України
від 31 січня 2013 року N 201/5
,
від 18 липня 2017 року N 2281/5

Відповідно до статті 10 Закону України "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист" та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18 листопада 2009 року N 1226 "Про посвідчення і нагрудний знак "Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України"

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок оформлення та видачі посвідчень і нагрудних знаків "Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України", що додається.

2. Державній пенітенціарній службі (Лісіцков О. В.):

2.1. Забезпечити фінансування витрат, пов'язаних з виготовленням бланків посвідчень та нагрудних знаків "Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України", в межах видатків, передбачених у державному бюджеті на утримання Державної пенітенціарної служби.

2.2. Організувати виготовлення, облік, зберігання та видачу посвідчень і нагрудних знаків "Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України" згідно з Порядком оформлення та видачі посвідчень і нагрудних знаків "Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України".

2.3. Забезпечити надсилання посвідчень і нагрудних знаків "Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України" до територіальних органів управління Державної пенітенціарної служби.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державного департаменту України з питань виконання покарань від 28 січня 2010 року N 21 "Про затвердження Порядку оформлення та видачі посвідчень і нагрудних знаків "Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 11 лютого 2010 року за N 153/17448.

4. Департаменту взаємодії з органами влади Міністерства юстиції (Зеркаль О. В.) подати цей наказ на державну реєстрацію в установленому законодавством порядку.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Державної пенітенціарної служби генерал-майора внутрішньої служби Сидоренка С. М.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр

О. Лавринович

 

ПОРЯДОК
оформлення та видачі посвідчень і нагрудних знаків "Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України"

1. Цей Порядок визначає процедуру оформлення, обліку та видачі посвідчень і нагрудних знаків "Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України" особам, які набули статусу ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби відповідно до Закону України "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист" (далі - ветеран).

2. Посвідчення "Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України" є документом, що підтверджує статус ветерана і його право на отримання пільг згідно із Законом України "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист".

3. Для отримання посвідчень і нагрудних знаків "Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України" ветерани звертаються за останнім місцем проходження служби із заявами, до яких додають дві фотокартки розміром 35 х 45 мм.

4. Посвідчення і нагрудний знак "Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України" вручаються ветеранові або за його письмовим дорученням рідним чи іншим особам за останнім місцем проходження служби ветерана, про що одержувач посвідчення та нагрудного знака ставить свій підпис у відповідному обліковому документі.

(пункт 4 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Міністерства юстиції України від 31.01.2013 р. N 201/5)

5. Під час заповнення посвідчення написи "ким видано", "прізвище, ім'я, по батькові" ветерана робляться без скорочень. Дата видачі зазначається цифрами та словами. Записи у посвідченні завіряються підписом керівника органу, який видав посвідчення. Його підпис, а також особистий підпис і фотокартка ветерана скріплюються гербовими печатками.

6. Для видачі посвідчень і нагрудних знаків "Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України" міжрегіональні управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції надсилають до підрозділу персоналу апарату Мін'юсту завірені копії розрахунків вислуги років та по дві фотокартки розміром 35 х 45 мм на кожного ветерана.

(пункт 6 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Міністерства юстиції України від 31.01.2013 р. N 201/5
,
у редакції наказу Міністерства
 юстиції України від 18.07.2017 р. N 2281/5)

7. Посвідчення і нагрудний знак видаються ветеранам безкоштовно.

8. Ветеранам із числа осіб рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої служби, які згідно із статтею 5 Закону України "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист" визнані ветеранами органів внутрішніх справ, посвідчення і нагрудний знак "Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України" не видаються.

9. Нагрудний знак "Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України" носиться на правому боці грудей, а при носінні разом з іншими нагородами розміщується вище від них після знака "Ветеран війни".

10. Якщо посвідчення стало непридатним або було втрачено, за заявою ветерана кримінально-виконавчої служби видається нове посвідчення відповідно до цього Порядку.

11. Облік ветеранів, які отримали посвідчення та нагрудні знаки "Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України", здійснюється підрозділом персоналу апарату Мін'юсту.

(пункт 11 із змінами, внесеними згідно з наказами
 Міністерства юстиції України від 31.01.2013 р. N 201/5,
від 18.07.2017 р. N 2281/5)

 

Директор Департаменту
взаємодії з органами влади

О. В. Зеркаль

Опрос