Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О нормах расходов мыла и моющих средств для лиц, содержащихся в учреждениях исполнения наказаний, следственных изоляторах, курсантов и слушателей учебных заведений, лиц рядового и младшего командного состава и работников Государственной уголовно-исполнительной службы [СОДЕРЖАНИЕ]

Минюст
Приказ от 10.02.2012 № 233/5
действует с 27.02.2012

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

10.02.2012

м. Київ

N 233/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
10 лютого 2012 р. за N 204/20517

Про норми витрат мила та мийних засобів для осіб, які тримаються в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах, курсантів і слухачів навчальних закладів, осіб рядового і молодшого начальницького складу та працівників Державної кримінально-виконавчої служби

Зміст

1. Наказ Міністерства юстиції України "Про норми витрат мила та мийних засобів для осіб, які тримаються в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах, курсантів і слухачів навчальних закладів, осіб рядового і молодшого начальницького складу та працівників Державної кримінально-виконавчої служби" від 10 лютого 2012 року N 233/5.

- Норма витрат мила на туалетні, санітарно-гігієнічні потреби і миття в лазні для осіб, які тримаються в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах.

2. Норма витрат мила на туалетні, санітарно-гігієнічні потреби і миття в лазні для курсантів і слухачів навчальних закладів, осіб рядового і молодшого начальницького складу та працівників Державної кримінально-виконавчої служби.

3. Норма витрат мийних засобів на прання речового майна та постільних речей для осіб, які тримаються в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах, та курсантів і слухачів навчальних закладів Державної кримінально-виконавчої служби.

____________

Опрос