Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О нормах расходов мыла и моющих средств для лиц, содержащихся в учреждениях исполнения наказаний, следственных изоляторах, курсантов и слушателей учебных заведений, лиц рядового и младшего командного состава и работников Государственной уголовно-исполнительной службы

Минюст
Приказ, Нормы от 10.02.2012 № 233/5
действует с 27.02.2012

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

10.02.2012

м. Київ

N 233/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
10 лютого 2012 р. за N 204/20517

Про норми витрат мила та мийних засобів для осіб, які тримаються в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах, курсантів і слухачів навчальних закладів, осіб рядового і молодшого начальницького складу та працівників Державної кримінально-виконавчої служби

З метою приведення нормативно-правових актів Державної пенітенціарної служби у відповідність до Кримінально-виконавчого кодексу України, Закону України "Про Державну кримінально-виконавчу службу України" та створення належних санітарно-гігієнічних умов для осіб, які тримаються в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах, курсантів і слухачів навчальних закладів, осіб рядового і молодшого начальницького складу та працівників Державної кримінально-виконавчої служби

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити такі, що додаються:

1.1. Норму витрат мила на туалетні, санітарно-гігієнічні потреби і миття в лазні для осіб, які тримаються в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах.

1.2. Норму витрат мила на туалетні, санітарно-гігієнічні потреби і миття в лазні для курсантів і слухачів навчальних закладів, осіб рядового і молодшого начальницького складу та працівників Державної кримінально-виконавчої служби.

1.3. Норму витрат мийних засобів на прання речового майна та постільних речей для осіб, які тримаються в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах, та курсантів і слухачів навчальних закладів Державної кримінально-виконавчої служби.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державного департаменту України з питань виконання покарань від 10.11.2003 N 212 "Про норми витрат мила та мийних засобів для осіб, які тримаються в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах, курсантів і слухачів навчальних закладів, осіб рядового і молодшого начальницького складу та працівників Державної кримінально-виконавчої служби", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 10.01.2004 за N 19/8618 (із змінами).

3. Начальникам територіальних органів Державної пенітенціарної служби, установ виконання покарань, слідчих ізоляторів, керівникам навчальних закладів Державної кримінально-виконавчої служби забезпечити дотримання цих норм.

4. Департаменту взаємодії з органами влади Міністерства юстиції (Зеркаль О. В.) подати цей наказ на державну реєстрацію в установленому законодавством порядку.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної пенітенціарної служби генерал-майора внутрішньої служби Дуку О. О. і департамент виробничої діяльності та ресурсного забезпечення Державної пенітенціарної служби (Пудак В. А.).

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр

О. Лавринович

ПОГОДЖЕНО:

 

Перший заступник Міністра
охорони здоров'я України

Р. О. Моісеєнко

 

НОРМА
витрат мила на туалетні, санітарно-гігієнічні потреби і миття в лазні для осіб, які тримаються в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах

N
з/п

Перелік осіб, які забезпечуються милом

Кількість грамів на одну особу на місяць

на туалетні потреби

на санітарно-гігієнічні потреби

на миття в лазні

1

Засуджені, які відбувають покарання в установах виконання покарань, та особи, які тримаються в слідчих ізоляторах:

 

 

 

чоловічої статі

100

-

100

жіночої статі

200

-

100

2

Засуджені неповнолітні, які відбувають покарання у виховних колоніях, тримаються в слідчих ізоляторах, та хворі, які перебувають на стаціонарному лікуванні:

 

 

 

чоловічої статі

150

-

100

жіночої статі

200

-

100

 

Додатково до норми

3

Особи, які тримаються в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах:

 

 

 

кухарі, пекарі, різальники хліба, підсобні робітники їдалень, перукарі, дезінфектори

-

100

-

зайняті господарським обслуговуванням установ на роботах, пов'язаних із забрудненням

-

100

-

1. Витрати мила на одне миття в лазні становлять 25 грамів на одну особу.

2. Мило, яке передбачено на санітарно-гігієнічні потреби особам, які тримаються в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах (кухарям, пекарям, різальникам хліба, підсобним робітникам їдалень, перукарям, дезінфекторам, а також зайнятим господарським обслуговуванням установ на роботах, що віднесені до забруднених), видається для місць загального користування (приміщення для умивання).

3. На туалетні потреби та для миття в лазні видається мило туалетне, на санітарно-гігієнічні потреби - мило господарче. У разі відсутності мила туалетного дозволяється заміняти його милом господарчим і навпаки.

4. Для миття столово-кухонного посуду і столових приладів норми витрат синтетичних мийних засобів становлять 120 грамів на місяць на одну особу.

5. Для миття кузовів спеціалізованих автомобілів, які використовуються для перевезення продовольчих товарів, застосовується 1-процентний розчин кальцинованої соди (10 г на 1 л води) або 0,15 - 0,2-процентний розчин каустичної соди (1,5 - 2 г на 1 л води). Норми витрат розчинів кальцинованої та каустичної соди становлять 0,5 л на квадратний метр площі, що обробляється.

6. На миття штатних службових тварин норми витрат мила господарчого 65-процентного становлять (грамів на місяць):

на одного службового собаку - 250;

на одного коня - 600.

 

Директор Департаменту
взаємодії з органами влади

О. В. Зеркаль

Опрос