Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о ведомственном поощрительном знаке отличия Министерства юстиции Украины - нагрудном знаке "За заслуги в развитии судебной экспертизы"

Минюст
Положение, Приказ от 26.12.2011 № 3596/5
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

26.12.2011

м. Київ

N 3596/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
26 грудня 2011 р. за N 1522/20260

Про затвердження Положення про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства юстиції України - нагрудний знак "За заслуги у розвитку судової експертизи"

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства юстиції України
від 14 лютого 2013 року N 271/5)

Відповідно до Указів Президента України від 18.11.96 N 1094 "Про відомчі заохочувальні відзнаки" (із змінами) та від 13.02.97 N 134 "Про Примірне положення про відомчі заохочувальні відзнаки" (із змінами)

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства юстиції України - нагрудний знак "За заслуги у розвитку судової експертизи", що додається.

2. Управлінню експертного забезпечення правосуддя (Головченко Л. М.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03.10.92 N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади" (із змінами).

3. Облік осіб, нагороджених відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства юстиції України - нагрудним знаком "За заслуги у розвитку судової експертизи", здійснює Департамент кадрової роботи та державної служби.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

О. Лавринович

 

ПОЛОЖЕННЯ
про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства юстиції України - нагрудний знак "За заслуги у розвитку судової експертизи"

I. Загальні положення

1.1. Це Положення розроблено відповідно до Примірного положення про відомчі заохочувальні відзнаки, затвердженого Указом Президента України від 13.02.97 N 134 (із змінами), і встановлює порядок нагородження відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства юстиції України - нагрудним знаком "За заслуги у розвитку судової експертизи" (далі - нагрудний знак).

1.2. Нагрудний знак є відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства юстиції України.

1.3. Нагрудним знаком нагороджуються працівники державних спеціалізованих установ судових експертиз Міністерства юстиції України за особистий внесок у розбудову демократичної, правової держави, забезпечення правосуддя, захисту прав і свобод людини і громадянина, високі досягнення у галузі судової експертизи, зразкове виконання службових обов'язків.

1.4. Нагрудним знаком можуть бути нагороджені працівники експертних установ та служб міністерств, інших органів державної влади, наукових установ за значний особистий внесок у розвиток судової експертизи.

II. Порядок представлення до нагородження нагрудним знаком

2.1. Висунення особи для нагородження нагрудним знаком здійснюється гласно, як правило, у трудовому колективі за основним місцем роботи.

Особу може бути представлено до нагородження нагрудним знаком один раз.

2.2. Подання про нагородження нагрудним знаком вноситься Міністру юстиції України його заступниками, керівником структурного підрозділу, відповідальним за напрям експертного забезпечення правосуддя, керівниками експертних установ, що належать до сфери управління Мін'юсту України.

2.3. У поданні зазначаються заслуги працівника, що стали підставою для порушення клопотання про нагородження. До подання додається біографічна довідка.

2.4. Нагородження нагрудним знаком приурочується до професійного свята - Дня судового експерта, загальнодержавних свят, ювілейних дат.

2.5. Про нагородження нагрудним знаком видається наказ Міністерства юстиції України.

III. Порядок вручення нагрудного знака

3.1. Нагрудний знак вручається в урочистій обстановці Міністром юстиції України або за його дорученням заступником Міністра чи керівником структурного підрозділу, відповідальним за напрям експертного забезпечення правосуддя.

3.2. Особі, нагородженій нагрудним знаком, видається посвідчення за підписом Міністра юстиції України.

3.3. У трудовій книжці нагородженого кадрова служба державного органу або установи, де працює нагороджений, здійснює відповідний запис із зазначенням дати і номера наказу.

IV. Порядок носіння і зберігання нагрудного знака

4.1. Нагрудний знак носять на правому боці грудей і за наявності державних нагород України розміщують нижче них.

4.2. Втрачений нагрудний знак або посвідчення до нього повторно не видається.

 

Начальник Управління експертного
забезпечення правосуддя

Л. М. Головченко

Опрос