Идет загрузка документа (11 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О возмещении фактических расходов на копирование или печать документов, предоставляемых по запросу на информацию

Министерство экологии и природных ресурсов Украины (2)
Порядок, Приказ от 02.12.2011 № 504
действует с 06.01.2012

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

02.12.2011

м. Київ

N 504

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
20 грудня 2011 р. за N 1488/20226

Про відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію

Додатково див. постанову
 Окружного адміністративного суду міста Києва
 від 12 вересня 2012 року
,
ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду
 від 5 березня 2014 року

Відповідно до статті 21 Закону України "Про доступ до публічної інформації", постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 N 740 "Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію"

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, що додається.

2. Затвердити Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, що додається.

3. Департаменту економіки та фінансів (Ярова Є. В.):

забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

довести цей наказ до відома керівників центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра екології та природних ресурсів України, та структурних підрозділів Мінприроди України у десятиденний строк після його державної реєстрації.

4. Керівникам центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра екології та природних ресурсів України, та структурних підрозділів Мінприроди України довести цей наказ до відома працівників для керівництва в роботі.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Мормуля Д. Д.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр

М. В. Злочевський

 

ПОРЯДОК
відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію

1. Цей Порядок визначає механізм відшкодування запитувачами інформації фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються Міністерством екології та природних ресурсів України (далі - Мінприроди) і центральними органами виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра екології та природних ресурсів України (далі - центральні органи виконавчої влади), за запитом на інформацію.

2. Цей Порядок застосовується у випадку, коли Мінприроди або центральні органи виконавчої влади є належними розпорядниками інформації.

3. Документи за запитом на інформацію надаються безкоштовно:

щодо інформації, що становить суспільний інтерес;

якщо задоволення запиту передбачає виготовлення копій документів обсягом, що не перевищує 10 сторінок;

особі у разі надання інформації про неї.

4. Відшкодування запитувачами інформації фактичних витрат на копіювання або друк документів здійснюється у разі потреби у виготовленні більш як 10 сторінок запитуваних документів, починаючи з першої сторінки, відповідно до Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, затвердженого цим наказом (далі - Розмір відшкодування фактичних витрат).

5. Розмір відшкодування фактичних витрат визначається відповідними структурними підрозділами Мінприроди і центральних органів виконавчої влади з питань бухгалтерського обліку та фінансової звітності на підставі отриманої від структурних підрозділів Мінприроди і центральних органів виконавчої влади, у володінні яких знаходиться запитувана інформація, заявки на виписку рахунка для здійснення оплати фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію (далі - Заявка на виписку рахунка), за формою згідно з додатком 1.

6. Структурні підрозділи Мінприроди і центральних органів виконавчої влади у разі необхідності здійснення копіювання або друку документів за запитом на інформацію обсягом більш як 10 сторінок упродовж одного робочого дня з дати отримання запиту подають структурним підрозділам Мінприроди і центральних органів виконавчої влади з питань бухгалтерського обліку та фінансової звітності Заявку на виписку рахунка.

Одночасно копія Заявки на виписку рахунка передається до відповідних структурних підрозділів Мінприроди і центральних органів виконавчої влади з питань зв'язків з громадськістю та засобами масової інформації.

7. На підставі отриманої Заявки на виписку рахунка структурні підрозділи Мінприроди і центральних органів виконавчої влади з питань бухгалтерського обліку та фінансової звітності виписують Рахунок для здійснення оплати фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, за формою згідно з додатком 2 (далі - Рахунок) і впродовж одного робочого дня передають його структурним підрозділам Мінприроди і центральних органів виконавчої влади, у володінні яких знаходиться запитувана інформація, для направлення в установлений законом строк запитувачу інформації.

8. Оплата Рахунка здійснюється у будь-якій фінансовій установі, зручній для запитувача інформації.

9. Не пізніше наступного дня після надходження від запитувача інформації коштів на реєстраційні рахунки Мінприроди і центральних органів виконавчої влади структурні підрозділи Мінприроди і центральних органів виконавчої влади з питань бухгалтерського обліку та фінансової звітності передають структурним підрозділам Мінприроди і центральних органів виконавчої влади, у володінні яких знаходиться запитувана інформація, копію виписки з реєстраційного рахунка, на який зараховано кошти, завізовану відповідальною особою структурного підрозділу Мінприроди або центрального органу виконавчої влади з питань бухгалтерського обліку та фінансової звітності з проставленням її прізвища, імені, по батькові та поточної дати.

Копії платіжних документів (Рахунок та виписку з реєстраційного рахунка) структурні підрозділи Мінприроди і центральних органів виконавчої влади, у володінні яких знаходиться запитувана інформація, невідкладно передають відповідним структурним підрозділам з питань зв'язків з громадськістю та засобами масової інформації.

10. Структурні підрозділи Мінприроди і центральних органів виконавчої влади, у володінні яких знаходиться запитувана інформація, копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, здійснюють після отримання копії виписки з реєстраційного рахунка, на який зараховано кошти, завізовану відповідальною особою структурного підрозділу Мінприроди або центрального органу виконавчої влади з питань бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

11. Надання інформації запитувачу здійснюється впродовж трьох робочих днів після підтвердження факту оплати фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію.

12. Відповідь на запит не надається у разі повної або часткової відмови запитувача від оплати Рахунка.

 

Заступник директора
Департаменту економіки та фінансів -
начальник відділу методології
та економіки природокористування

О. В. Митропан

Опрос