Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении перечней вопросов для осуществления плановых мероприятий государственного надзора (контроля) за соблюдением субъектами хозяйствования законодательства в области ветеринарной медицины и унифицированной формы акта проверки[СОДЕРЖАНИЕ]

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Перечень, Приказ от 12.10.2011 № 538
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

12.10.2011

м. Київ

N 538

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
2 листопада 2011 р. за N 1256/19994

Про затвердження переліків питань для здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням суб'єктами господарювання законодавства у галузі ветеринарної медицини та уніфікованої форми акта перевірки

Зміст

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України
 від 7 березня 2018 року N 130)

1. Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про затвердження переліків питань для здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням суб'єктами господарювання законодавства у галузі ветеринарної медицини та уніфікованої форми акта перевірки" від 12 жовтня 2011 року N 538.

- Перелік питань для здійснення державними органами ветеринарної медицини планових заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства у галузі ветеринарної медицини підприємствами з первинної переробки птиці.

2. Перелік питань для здійснення державними органами ветеринарної медицини планових заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства у галузі ветеринарної медицини птахівничими господарствами.

3. Перелік питань для здійснення державними органами ветеринарної медицини планових заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства у галузі ветеринарної медицини підприємствами по забою тварин.

4. Перелік питань для здійснення державними органами ветеринарної медицини планових заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства у галузі ветеринарної медицини господарської діяльності з виробництва ветеринарних медикаментів і препаратів, оптової, роздрібної торгівлі ветеринарними медикаментами і препаратами.

5. Перелік питань для здійснення державними органами ветеринарної медицини планових заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства у галузі ветеринарної медицини на агропродовольчих ринках.

____________

Опрос