Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые нормативно-правовые актым Министерства образования и науки Украины

Министерство образования и науки; молодежи и спорта Украины
Приказ от 11.10.2011 № 1177
редакция действует с 21.05.2017

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

11.10.2011

м. Київ

N 1177

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
26 жовтня 2011 р. за N 1235/19973

Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства освіти і науки України

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Кабінету Міністрів України
 від 10 березня 2017 року N 169-р

Відповідно до статей 3 і 4 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців"

НАКАЗУЮ:

1. Пункт 1 скасовано

2. У пункті 4 Порядку визначення уповноважених організацій, які здійснюватимуть збирання і розподіл між суб'єктами авторського права і (або) суміжних прав коштів від відрахувань (відсотків) виробниками та імпортерами обладнання і матеріальних носіїв, із застосуванням яких у домашніх умовах можна здійснити відтворення творів і виконань, зафіксованих у фонограмах і (або) відеограмах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 25.07.2003 N 503, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.08.2003 за N 717/8038 (із змінами):

підпункт "ґ" виключити. У зв'язку з цим підпункти "д" - "є" уважати підпунктами "ґ" - "е" відповідно;

у абзаці десятому слово і літери "підпунктах "б" і "ґ"" замінити словом і літерою "підпункті "б".

3. Унести у форми документів щодо питань видачі контрольних марок імпортерам, експортерам та відтворювачам примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних та інструкцій по здійсненню державного контролю за дотриманням законодавства у сфері інтелектуальної власності, затверджені наказом Міністерства освіти і науки України від 04.05.2005 N 273, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 27.05.2005 за N 588/10868, такі зміни:

слова "Державний департамент інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України", "Держдепартамент" і "Міністерство освіти і науки України Державний департамент інтелектуальної власності" в усіх відмінках замінити словами "Державна служба інтелектуальної власності України", "Державна служба" і "Державна служба інтелектуальної власності України" відповідно;

у формах заяви про одержання контрольних марок, рішення про видачу контрольних марок і рішення про відмову у видачі контрольних марок слова "код за ЄДРПОУ", "ідентифікаційний номер" і "Заступник Голови Державного департаменту інтелектуальної власності" замінити словами "ідентифікаційний код юридичної особи", "реєстраційний номер облікової картки платника податків або номер та серія паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, офіційно повідомили про це відповідні органи державної влади і мають відмітку у паспорті)" і "Перший заступник Голови Державної служби інтелектуальної власності України" відповідно.

4. Державній службі інтелектуальної власності України подати в установленому порядку цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Голову Державної служби інтелектуальної власності України Паладія М. В.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр

Д. В. Табачник

Опрос