Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка конкурсного отбора инвестиционных проектов для их государственной поддержки за счет средств, предусмотренных в государственном бюджете по программе "Государственная поддержка мер по энергосбережению через механизм удешевления кредитов" [СОДЕРЖАНИЕ]

Министерство экономического развития и торговли Украины
Порядок, Приказ от 27.09.2011 № 64
редакция действует с 26.12.2014

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

27.09.2011

м. Київ

N 64

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
4 жовтня 2011 р. за N 1137/19875

Про затвердження Порядку конкурсного відбору інвестиційних проектів для їх державної підтримки за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Державна підтримка заходів з енергозбереження через механізм здешевлення кредитів"

Зміст

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
 від 8 жовтня 2014 року N 1195

1. Наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України "Про затвердження Порядку конкурсного відбору інвестиційних проектів для їх державної підтримки за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Державна підтримка заходів з енергозбереження через механізм здешевлення кредитів" від 27 вересня 2011 року N 64.

- Порядок конкурсного відбору інвестиційних проектів для їх державної підтримки за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Державна підтримка заходів з енергозбереження через механізм здешевлення кредитів".

2. Договір про компенсацію відсоткової ставки за кредитами, залученими суб'єктами господарювання для фінансування заходів з енергозбереження.

____________

Опрос