Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении эксперимента относительно организации контроля и пропуска через государственную границу поезда N 2/1 сообщением "Киев - Москва - Киев"

Минфин, Администрация Государственной пограничной службы, Министерство инфраструктуры Украины
Приказ от 19.08.2011 № 613/1051/320
Утратил силу

АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

19.08.2011

м. Київ

N 613/1051/320

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
19 вересня 2011 р. за N 1103/19841

Про проведення експерименту щодо організації контролю та пропуску через державний кордон поїзда N 2/1 сполученням "Київ - Москва - Київ"

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України,
 Міністерства фінансів України,
 Міністерства інфраструктури України
 від 26 жовтня 2015 року N 1287/948/430)

З метою проведення експерименту із запровадження контрольних процедур на початковій та кінцевій станціях у прямому залізничному сполученні "Київ - Москва - Київ" до відкриття відповідного пункту контролю на залізничній станції "Київ-пасажирський", відповідно до частини першої статті 9, статті 11 Закону України "Про державний кордон України", статті 6, частини першої статті 16 Закону України "Про прикордонний контроль", частин першої та другої статті 143 Митного кодексу України

НАКАЗУЄМО:

1. Провести експеримент щодо здійснення контролю осіб і товарів, що переміщуються ними та обслуговуючим персоналом міжнародного пасажирського поїзда N 2/1 сполученням "Київ - Москва - Київ", на залізничних станціях "Київ-пасажирський" і "Дарниця" з пропуском через державний кордон у пункті контролю для залізничного сполучення "Хутір Михайлівський" відповідно до компетенції Адміністрації Державної прикордонної служби України, Державної митної служби України, Державної адміністрації залізничного транспорту України.

2. Прикордонний, митний контроль та пропуск поїзда N 2/1 сполученням "Київ - Москва - Київ" здійснювати:

на виїзд з України розпочинати на залізничній станції "Київ-пасажирський" та закінчувати шляхом пропуску через державний кордон у пункті контролю для залізничного сполучення "Хутір Михайлівський";

на в'їзд в Україну розпочинати у пункті контролю через державний кордон для залізничного сполучення "Хутір Михайлівський" шляхом здійснення візуального та технічного спостереження за поїздом і закінчувати шляхом здійснення прикордонного та митного контролю у вагонах поїзда під час руху між залізничними станціями "Дарниця" - "Київ-пасажирський".

3. Генеральному директору Державної адміністрації залізничного транспорту України Козаку В. В. забезпечити інформування працівників та пасажирів щодо порядку та місця здійснення державних видів контролю, а також унеможливлення вилучення (потрапляння) товарів поза митним контролем із вагонів, купе, тамбурів, технічних і технологічних пустот під час руху цього поїзда шляхом блокування дверей та використання технічних засобів контролю тощо.

4. Контроль за проведенням експерименту покласти на першого заступника Голови Державної прикордонної служби України - директора Департаменту охорони державного кордону Шишоліна П. А., першого заступника Голови Державної митної служби України Дороховського О. М., генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України Козака В. В.

5. Начальнику управління прикордонного контролю та реєстрації Департаменту охорони державного кордону Адміністрації Державної прикордонної служби України Біньковському О. А. у встановленому порядку подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Т. в. о. Голови Державної
прикордонної служби України

П. А. Шишолін

Міністр фінансів України

Ф. О. Ярошенко

В. о. Міністра
інфраструктури України

К. О. Єфименко

Опрос