Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Положение о ведомственном поощрительном знаке отличии Министерства юстиции Украины - Почетной грамоте Министерства юстиции Украины

Минюст
Положение, Приказ от 12.09.2011 № 2093/5
Утратил силу

ПОЛОЖЕННЯ
про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства юстиції України - Почесну грамоту Міністерства юстиції України

Положення втратило чинність
(згідно з наказом Міністерства юстиції України
від 14 лютого 2013 року N 271/5)

I. Загальні положення

1.1. Почесна грамота Міністерства юстиції України (далі - Почесна грамота) є відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства юстиції України.

1.2. Почесною грамотою нагороджуються працівники органів юстиції, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується через Міністра юстиції України, державних підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства юстиції України, за особисті досягнення у виконанні завдань, пов'язаних з розбудовою суверенної, демократичної правової держави, особливу старанність, ретельність у здійсненні заходів щодо забезпечення законності, прав, свобод людини і громадянина, вдосконалення законодавства, формування у громадян правового світогляду, зразкове виконання службових обов'язків.

1.3. Почесною грамотою можуть бути нагороджені особи - працівники інших органів державної влади, державних підприємств, установ і організацій, які беруть активну участь у забезпеченні реалізації державної правової політики.

1.4. До нагородження Почесною грамотою можуть бути представлені працівники системи органів юстиції, які пропрацювали в Міністерстві юстиції України або територіальних органах юстиції не менше одного року.

1.5. Особи, нагороджені Почесною грамотою, можуть бути представлені до нагородження повторно не раніше ніж через три роки після останнього нагородження.

II. Порядок представлення до нагородження Почесною грамотою

2.1. Висунення кандидатур для нагородження Почесною грамотою здійснюється, як правило, у трудовому колективі, де працює особа. Клопотання про нагородження Почесною грамотою подається на розгляд Міністру юстиції України.

2.2. Порушення клопотання про нагородження Почесною грамотою здійснюється заступниками Міністра юстиції України, керівниками структурних підрозділів центрального апарату Міністерства, начальниками головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, керівниками центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується через Міністра юстиції України, державних підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства юстиції.

2.3. Нагородження Почесною грамотою здійснюється наказом Міністра юстиції України.

III. Порядок вручення Почесної грамоти

3.1. Вручення Почесної грамоти проводиться Міністром юстиції України або за його дорученням посадовими особами Міністерства юстиції України, керівниками головних управлінь юстиції Міністерства України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, керівниками центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується через Міністра юстиції України, державних підприємств, установ, організацій в урочистій обстановці.

3.2. Облік і реєстрацію нагородження Почесною грамотою забезпечує кадрова служба Міністерства юстиції України.

3.3. Втрачена Почесна грамота повторно не видається.

3.4. В особовій справі та трудовій книжці нагородженого кадрова служба державного органу або установи, де працює нагороджений, здійснює відповідний запис із зазначенням дати і номера наказу. Для військовослужбовців робиться відповідний запис в облікових документах.

 

Директор Департаменту
кадрової роботи та державної служби

С. І. Набоченко

Опрос