Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении положений о ведомственных поощрительных знаках отличия Министерства юстиции Украины - нагрудном знаке "За заслуги" и Почетной грамоте Министерства юстиции Украины

Минюст
Положение, Приказ от 12.09.2011 № 2093/5
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

12.09.2011

м. Київ

N 2093/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
12 вересня 2011 р. за N 1075/19813

Про затвердження положень про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства юстиції України - нагрудний знак "За заслуги" та Почесну грамоту Міністерства юстиції України

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства юстиції України
від 14 лютого 2013 року N 271/5)

Відповідно до Указів Президента України від 18.11.96 N 1094 "Про відомчі заохочувальні відзнаки" та від 13.02.97 N 134 "Про Примірне положення про відомчі заохочувальні відзнаки"

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

1.1. Положення про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства юстиції України - нагрудний знак "За заслуги", що додається.

1.2. Положення про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства юстиції України - Почесну грамоту Міністерства юстиції України, що додається.

2. Визнати такими, що втратили чинність, накази Міністерства юстиції України від 23.09.99 N 684/7 "Про запровадження заохочувальних відзнак Міністерства юстиції України - Почесна грамота та нагрудний знак "За заслуги" та від 04.04.2005 N 486/7 "Про внесення змін і доповнень до наказу Міністерства юстиції України від 23.09.99 р. N 684/7".

3. Взяти до відома, що за успіхи в роботі та сумлінне виконання трудових обов'язків до працівників органів юстиції можуть також застосовуватись такі заходи заохочення, як: виплата премії, вручення цінного подарунка. Кандидатури для цих заохочень пропонуються Міністру юстиції України за поданням заступників Міністра, керівників структурних підрозділів центрального апарату, територіальних органів юстиції. Зазначені заохочення оголошуються наказом Міністерства.

4. Департаменту кадрової роботи та державної служби подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03.10.92 N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Сєдова А. Ю.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр

О. Лавринович

 

ПОЛОЖЕННЯ
про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства юстиції України - нагрудний знак "За заслуги"

I. Загальні положення

1.1. Нагрудний знак "За заслуги" (далі - нагрудний знак) є відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства юстиції України.

1.2. Нагрудним знаком нагороджуються працівники органів юстиції, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується через Міністра юстиції України, державних підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства юстиції України, за значний особистий внесок у розбудову суверенної, демократичної, правової держави, здійснення заходів щодо забезпечення законності, прав, свобод людини і громадянина, вдосконалення законодавства, формування у громадян правового світогляду, які мають стаж роботи в системі органів юстиції України та у вищезазначених центральних органах виконавчої влади, на державних підприємствах, в установах, організаціях не менше ніж п'ять років.

1.3. Нагрудним знаком можуть бути нагороджені працівники інших органів державної влади, державних підприємств, установ і організацій, які беруть активну участь у забезпеченні реалізації державної правової політики.

1.4. Особа може бути нагороджена нагрудним знаком один раз.

II. Порядок представлення до нагородження нагрудним знаком

2.1. Висунення кандидатур для нагородження нагрудним знаком здійснюється відкрито, з обговоренням на зборах трудового колективу, де працює особа, яку представляють до нагородження.

2.2. Подання про нагородження вносять на ім'я Міністра юстиції України заступники Міністра, керівники структурних підрозділів центрального апарату Міністерства, керівники головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, керівники центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується через Міністра юстиції України, державних підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства юстиції України.

2.3. У поданні зазначаються заслуги працівника, що стали підставою для порушення клопотання про нагородження. До подання додається біографічна довідка.

2.4. Про нагородження нагрудним знаком видається наказ Міністерства юстиції України.

III. Порядок вручення нагрудного знака

3.1. Нагрудний знак вручається в урочистій обстановці Міністром юстиції України або за його дорученням заступником Міністра юстиції України.

Вручення нагрудного знака доцільно приурочувати до загальнодержавних свят, ювілейних дат тощо.

3.2. Особі, нагородженій нагрудним знаком, видається посвідчення за підписом Міністра юстиції України. Облік і реєстрацію нагороджень нагрудним знаком забезпечує кадрова служба центрального апарату Міністерства юстиції.

3.3. В особовій справі та трудовій книжці нагородженого кадрова служба державного органу або установи, де працює нагороджений, здійснює відповідний запис із зазначенням дати і номера наказу. Для військовослужбовців робиться відповідний запис в облікових документах.

IV. Порядок носіння і зберігання нагрудного знака

4.1. Нагрудний знак носять на правому боці грудей і за наявності державних нагород України розміщують нижче них.

4.2. Втрачений нагрудний знак та посвідчення до нього повторно не видаються.

 

Директор Департаменту
кадрової роботи та державної служби

С. І. Набоченко

Опрос