Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Перечней должностей и условий зачисления военнослужащим внутренних войск Министерства внутренних дел Украины выслуги лет для назначения пенсий на льготных условиях (один месяц службы за полтора месяца) [СОДЕРЖАНИЕ]

МВД
Перечень, Приказ от 20.07.2011 № 443
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

20.07.2011

м. Київ

N 443

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
18 серпня 2011 р. за N 981/19719

Про затвердження Переліків посад та умов зарахування військовослужбовцям внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України вислуги років для призначення пенсій на пільгових умовах (один місяць служби за півтора місяця)

Зміст

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України
 від 5 серпня 2014 року N 771)

1. Наказ Міністерства внутрішніх справ України "Про затвердження Переліків посад та умов зарахування військовослужбовцям внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України вислуги років для призначення пенсій на пільгових умовах (один місяць служби за півтора місяця)" від 20 липня 2011 року N 443.

- Перелік посад та умови зарахування військовослужбовцям частин і підрозділів спеціального призначення внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України вислуги років для призначення пенсій на пільгових умовах (один місяць служби за півтора місяця).

2. Перелік посад та умови зарахування військовослужбовцям підрозділів внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України з охорони дипломатичних і консульських представництв іноземних держав вислуги років для призначення пенсій на пільгових умовах (один місяць служби за півтора місяця).

____________

Опрос