Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение о порядке выдачи сертификатов субъектов оценочной деятельности

Фонд государственного имущества
Приказ от 18.07.2011 № 1083
действует с 12.08.2011

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

18.07.2011

м. Київ

N 1083

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
25 липня 2011 р. за N 918/19656

Про внесення змін до Положення про порядок видачі сертифікатів суб'єктів оціночної діяльності

Відповідно до статті 19 Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні", з метою оптимізації процедури видачі суб'єктам господарювання сертифікатів суб'єктів оціночної діяльності

НАКАЗУЮ:

1. Внести до Положення про порядок видачі сертифікатів суб'єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 14.03.2002 N 479, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.03.2002 за N 312/6600, такі зміни:

абзац третій пункту 1 розділу II викласти в такій редакції:

"виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (для фізичних осіб) та витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (для юридичних осіб)";

пункт 4 розділу II викласти в такій редакції:

"4. У витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, виданих суб'єкту господарювання, який ініціює отримання сертифіката, має бути зазначений вид діяльності, пов'язаний з оцінкою майна.

У разі якщо витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, виданий суб'єкту господарювання, містить види діяльності, які відповідно до законодавства є виключними та здійснюються на підставі ліцензій, суб'єкт господарювання подає до Фонду державного майна України інформацію про наявність (відсутність) у нього ліцензій на здійснення такої діяльності, завірену підписом керівника та печаткою".

2. Керівнику Департаменту оціночної діяльності забезпечити в установленому законодавством порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

4. Цей наказ набирає чинності через 10 днів після його державної реєстрації в Міністерстві юстиції України, але не раніше дня його офіційного опублікування.

  

Голова Фонду

О. Рябченко

ПОГОДЖЕНО:

 

Перший заступник Голови -
Голова ліквідаційної комісії

Г. М. Яцишина

 

Опрос