Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2011 году средств, предусмотренных в государственном бюджете для строительства Днепропетровского метрополитена

Министерство инфраструктуры Украины
Порядок, Приказ от 05.07.2011 № 200
действует с 29.07.2011

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

05.07.2011

м. Київ

N 200

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
14 липня 2011 р. за N 865/19603

Про затвердження Порядку використання у 2011 році коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва Дніпропетровського метрополітену

Відповідно до підпункту 1 пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 28.03.2011 N 334 "Деякі питання використання у 2011 році державних капітальних видатків"

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок використання у 2011 році коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва Дніпропетровського метрополітену, що додається.

2. Департаменту державної політики в галузі залізничного транспорту забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Єфименка К. О.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр інфраструктури України

Б. Колесніков

ПОГОДЖЕНО:

 

Міністр фінансів України

Ф. Ярошенко

 

ПОРЯДОК
використання у 2011 році коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва Дніпропетровського метрополітену

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2011 році коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва Дніпропетровського метрополітену (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Мінінфраструктури України.

Одержувачем бюджетних коштів та відповідальним виконавцем є державне підприємство "Дніпропетровська Дирекція будівництва метрополітену".

3. Бюджетні кошти спрямовуються одержувачу бюджетних коштів на виконання робіт з капітального будівництва ліній або дільниць метрополітену, електродепо та споруд на його території, станційних комплексів та виходів із станцій в місті Дніпропетровську.

4. Збудовані об'єкти, в тому числі об'єкти незавершеного будівництва, зараховуються в установленому порядку на баланс державного підприємства "Дніпропетровська Дирекція будівництва метрополітену" та відображаються у квартальній звітності балансоутримувача.

5. Видатки, пов'язані з капітальним будівництвом, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 N 1764, та Порядку затвердження титулів будов (об'єктів), будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів або коштів підприємств державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.09.97 N 995.

Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів здійснюється відповідно до порядку, визначеного Кабінетом Міністрів України за наявності проектної документації на будівництво.

6. Закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється за рахунок бюджетних коштів у встановленому законодавством порядку.

7. Перерахування бюджетних коштів здійснюється відповідно до порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого в установленому порядку.

8. Відкриття рахунків, реєстрація, ведення обліку бюджетних зобов'язань в органах Казначейства України та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому Казначейством України.

9. Складення і подання фінансової та бюджетної звітності, звітів про виконання паспорта бюджетної програми, в тому числі за результативними показниками, а також контроль за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів здійснюються у встановленому законодавством порядку.

 

Директор Департаменту
державної політики в галузі
залізничного транспорту

М. П. Снітко

Опрос