Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств государственного бюджета, предусмотренных для проведения ремонтно-реставрационных работ на объектах Киево-Печерской лавры

Министерство регионального развития; строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины (2)
Порядок, Приказ от 29.06.2011 № 97
действует с 29.07.2011

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

29.06.2011

м. Київ

N 97

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
13 липня 2011 р. за N 856/19594

Про затвердження Порядку використання коштів державного бюджету, передбачених для проведення ремонтно-реставраційних робіт на об'єктах Києво-Печерської лаври

Відповідно до абзацу п'ятого підпункту 5 пункту 2 та абзацу третього підпункту 1 пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 28.03.2011 N 334 "Деякі питання використання у 2011 році державних капітальних видатків", з метою ефективного та цільового використання коштів державного бюджету, передбачених для проведення ремонтно-реставраційних робіт на об'єктах Києво-Печерської лаври,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок використання коштів державного бюджету, передбачених для проведення ремонтно-реставраційних робіт на об'єктах Києво-Печерської лаври, що додається.

2. Начальнику Управління реставрації та збереження історичної спадщини Мінрегіонбуду Груздо С. М. забезпечити в установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

  

Заступник Міністра -
керівник апарату

Г. М. Семчук

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова ліквідаційної комісії -
перший заступник голови
Державного казначейства України

О. С. Даневич

Міністр фінансів України

Ф. О. Ярошенко

Перший заступник Міністра
культури України

Ю. П. Богуцький

Голова Головного контрольно-ревізійного 
управління України

П. П. Андрєєв

  

ПОРЯДОК
використання коштів державного бюджету, передбачених для проведення ремонтно-реставраційних робіт на об'єктах Києво-Печерської лаври

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів державного бюджету, передбачених Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відповідно до абзацу п'ятого підпункту 5 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 28.03.2011 N 334 "Деякі питання використання у 2011 році державних капітальних видатків" для проведення ремонтно-реставраційних робіт на об'єктах Києво-Печерської лаври (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (далі - Міністерство).

Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня є бюджетні установи, одержувачами бюджетних коштів - підприємства та організації, які визначаються Міністерством та яким Міністерство делегує функції замовника робіт.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на проведення ремонтно-реставраційних робіт на об'єктах Києво-Печерської лаври.

4. Перелік об'єктів, на яких проводяться ремонтно-реставраційні роботи за рахунок бюджетних коштів (далі - Перелік об'єктів), формується та затверджується Міністерством за пропозиціями розпорядника бюджетних коштів нижчого рівня чи одержувача бюджетних коштів, погодженими з Національним Києво-Печерським історико-культурним заповідником та Міністерством культури України.

5. До Переліку об'єктів включаються об'єкти Києво-Печерської лаври, що перебувають у незадовільному стані та потребують невідкладного проведення ремонтно-реставраційних робіт.

6. У разі включення до Переліку об'єктів, які підпадають під критерії формування державного замовлення на поставку продукції для державних потреб відповідно до наказу Міністерства економіки України від 03.10.2005 N 314 "Про затвердження критеріїв формування державного замовлення на поставку продукції для державних потреб", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.10.2005 за N 1231/11511, Міністерство подає пропозиції Міністерству економічного розвитку та торгівлі України до включення їх до державного замовлення у сфері культури відповідно до Порядку формування та розміщення державних замовлень на поставку продукції для державних потреб і контролю за їх виконанням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.02.96 N 266 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 13.12.2001 N 1650).

7. Закупівля товарів, робіт і послуг проводиться в установленому законодавством порядку.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться відповідно до вимог бюджетного законодавства.

8. Відображення у первинному та бухгалтерському обліках інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Державної казначейської служби та операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у встановленому законодавством порядку.

9. Міністерство щомісяця до 5 числа подає Міністерству фінансів України звіт про використання бюджетних коштів.

10. Розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачі бюджетних коштів подають щомісяця та щопівроку до 1 числа Міністерству звіти про використання бюджетних коштів.

11. Складення та подання бюджетної і фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним використанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

  

Начальник Управління
реставрації та збереження
історичної спадщини
Мінрегіонбуду

С. М. Груздо

  

Опрос