Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые нормативно-правовые акты Национального банка Украины

Национальный банк
Постановление от 23.06.2011 № 207
Утратил силу

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

23.06.2011

м. Київ

N 207

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
11 липня 2011 р. за N 837/19575

Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Правління Національного банку України
 від 28 лютого 2019 року N 44)

Відповідно до статті 56 Закону України "Про Національний банк України" та з метою приведення нормативно-правових актів Національного банку України у відповідність до вимог Закону України від 04.11.2010 N 2677-VI "Про внесення змін до Закону України "Про виконавче провадження" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури примусового виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб)" Правління Національного банку України

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Преамбулу постанови Правління Національного банку України від 02.11.2005 N 409 "Про затвердження Положення про порядок і умови зберігання ювелірних та інших побутових виробів із золота, срібла, платини і металів платинової групи, дорогоцінного каміння і перлів, а також лому і окремих частин таких виробів, на які накладено арешт, та внесення змін до окремих нормативно-правових актів Національного банку України", зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 22.12.2005 за N 1551/11831, викласти в такій редакції:

"Відповідно до частини восьмої статті 57, частини четвертої статті 59, частини четвертої статті 62 Закону України "Про виконавче провадження" Правління Національного банку України постановляє".

2. Унести до пункту 1.3 глави 1 Положення про порядок і умови зберігання ювелірних та інших побутових виробів із золота, срібла, платини і металів платинової групи, дорогоцінного каміння і перлів, а також лому і окремих частин таких виробів, на які накладено арешт, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 02.11.2005 N 409, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.12.2005 за N 1551/11831, такі зміни:

абзац перший викласти в такій редакції:

"1.3. Територіальні управління Національного банку України (далі - територіальні управління) здійснюють відповідальне зберігання цінностей на безоплатній основі за наявності договору, укладеного з відповідними органами державної виконавчої служби, у порядку та на підставі документів, визначених цим Положенням";

абзац одинадцятий виключити.

У зв'язку з цим абзаци дванадцятий - п'ятнадцятий уважати відповідно абзацами одинадцятим - чотирнадцятим.

3. Державній скарбниці України (М. П. Фатєєв) після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України довести зміст цієї постанови до відома територіальних управлінь Національного банку України для використання в роботі.

4. Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на заступника Голови Національного банку України В. Л. Кротюка та директора Державної скарбниці України М. П. Фатєєва.

 

Голова

С. Г. Арбузов

ПОГОДЖЕНО:

 

Міністр фінансів України

Ф. Ярошенко

Заступник Міністра юстиції -
директор Департаменту
державної виконавчої служби

Г. В. Стаднік

Опрос