Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Изменения к Правилам перевозки грузов в универсальных контейнерах

Министерство инфраструктуры Украины
Приказ от 08.06.2011 № 138
действует с 01.07.2011

Зміни
до Правил перевезення вантажів в універсальних контейнерах

1. Пункт 14 викласти в такій редакції:

"14. На кожний завантажений, порожній власний (орендований) контейнер відправник надає станції заповнену накладну, в тому числі в електронному вигляді (із накладенням електронного цифрового підпису).

Накладна заповнюється згідно з правилами оформлення перевізних документів.

У графі накладної 20 "Найменування вантажу" вантажовідправник зазначає:

номер контейнера:

для універсальних великотоннажних контейнерів - усі літери та цифри першого рядка маркувального коду контейнера;

для середньотоннажних контейнерів - усі цифри першого рядка маркувального коду;

код власника;

двозначний цифровий код залізниці - власниці контейнера згідно з міжнародною системою кодування залізниць. Цифровий код залізниць держав - учасниць СНД, Латвійської Республіки, Литовської Республіки, Естонської Республіки, Грузії, нанесений на контейнері під маркувальним кодом контейнера. Якщо контейнер власний, то у правій частині графи проставляється літера "Р";

типорозмір контейнера:

для універсальних великотоннажних контейнерів - чотири знаки другого рядка маркувального коду;

для середньотоннажних контейнерів - перша цифра маркувального коду;

маса брутто:

для великотоннажних контейнерів маса брутто, нанесена на дверях контейнера, в кг;

маса брутто середньотоннажного контейнера - перша цифра маркувального коду.

Для порожніх власних та орендованих контейнерів у графі 20 "Найменування вантажу" зазначається: "Порожній, власний (орендований), власник (орендар) ___________".

Перевезення повним комплектом в одному вагоні контейнерів, завантажених одним відправником однаковим вантажем на адресу одного одержувача з призначенням на одну станцію, оформляються однією накладною, у графі 20 "Найменування вантажу" якої проставляється відмітка "контейнер", зазначаються їх кількість та номери. Інші графи накладної заповнюються згідно з правилами оформлення перевізних документів.

Перевезення контейнерів маршрутами або групами вагонів з однієї станції відправлення від одного відправника на одну станцію призначення на адресу одного одержувача оформлюється накладною з доданням до неї відомості вагонів і контейнерів, що перевозяться маршрутом (групою) за накладною (додаток 4), яка заповнюється відповідно до правил оформлення перевізних документів та відповідно до цього пункту. Про зазначену відомість зазначається у накладній у графі 9 "Документи, що додані відправником".

2. В абзаці другому пункту 25 слова та цифри "Правил составления актов", затверджених Міністерством шляхів сполучення СРСР 21.09.65" замінити словами та цифрами "Правил складання актів, затверджених наказом Міністерства транспорту України від 28.05.2002 N 334, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 08.07.2002 за N 567/6855".

3. Додаток 4 викласти в новій редакції, що додається.

 

Директор Департаменту
залізничного транспорту
 

М. Снітко 

 

  

 

____________

Опрос