Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Изменения к Правилам выдачи грузов

Министерство инфраструктуры Украины
Приказ от 08.06.2011 № 138
действует с 01.07.2011

Зміни
до Правил видачі вантажів

1. Абзац другий пункту 6 виключити.

У зв'язку з цим абзаци третій, четвертий вважати відповідно абзацами другим, третім.

2. Абзац перший пункту 8 викласти в такій редакції:

"8. Після проведення розрахунків за перевезення вантажу, оформленого накладною у паперовому вигляді, накладна видається одержувачу під розписку в примірнику накладної, що залишається у залізниці. Оформлення видачі вантажу, що прибув з електронною накладною (із накладенням електронного цифрового підпису), здійснюється згідно з додатком 3 до Правил оформлення перевізних документів, затверджених наказом Міністерства транспорту України від 21.11.2000 N 644, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 24.11.2000 за N 863/5084 (далі - Правила оформлення перевізних документів). При цьому в разі потреби накладна видається одержувачу в паперовому вигляді".

3. У пункті 9:

3.1. В абзаці першому слова "дорожній відомості" замінити словами "примірнику накладної, що залишається у залізниці".

3.2. В абзаці другому слова "дорожньої відомості" замінити словами "примірника накладної, що залишається у залізниці".

4. У пункті 17 слова та цифри "затверджених Міністерством шляхів сполучення СРСР від 27.02.81" замінити словами та цифрами "затвердженими наказом Міністерства транспорту України від 20.08.2001 N 542, зареєстрованими у Міністерстві юстиції України 10.09.2001 за N 793/5984".

5. Пункт 31 доповнити новим абзацом такого змісту:

"Відмітки про видачу вантажу, що перевозився за електронною накладною (із накладенням електронного цифрового підпису), вчиняються згідно з додатком 3 до Правил оформлення перевізних документів".

6. У пункті 35:

6.1. Абзац другий викласти в такій редакції:

"частина вантажу, яка прибула з основною накладною, видається за цією накладною з комерційним актом на ту частину вантажу, що не прибула;".

6.2. Абзац третій викласти в такій редакції:

"частина вантажу, яка прибула з досильним документом, видається на підставі основної накладної та комерційного акта. При цьому комерційний акт забирається в одержувача".

6.3. Перше речення абзацу п'ятого викласти в такій редакції: "У разі прибуття частини вантажу з досильним перевізним документом раніше від прибуття вантажу з основною накладною видача цієї частини вантажу проводиться за досильним перевізним документом".

7. У пункті 36:

7.1. Абзац другий викласти в такій редакції:

"Зміна одержувача здійснюється станцією призначення шляхом внесення в накладну найменування (прізвища, імені та по батькові) нового одержувача. Зміна проводиться так, щоб можна було визначити відомості про першого вантажоодержувача. Зміна засвідчується станцією, яка здійснює цю зміну, із зазначенням документа, згідно з яким проведено зміну. Документ, на підставі якого змінено одержувача, зберігається на станції, яка здійснила зміну одержувача".

7.2. Абзац третій виключити.

8. У пункті 37:

8.1. Абзац перший викласти в такій редакції:

"37. Неприбуття вантажу в установлений термін доставки станція зобов'язана засвідчити на пред'явленій одержувачем накладній, оформленій у паперовому вигляді, з проставлянням календарного штемпеля станції призначення".

8.2. Абзац третій викласти в такій редакції:

"Для обґрунтування вимоги про розшук вантажу одержувач надає начальнику станції накладну в паперовому вигляді, а в разі її відсутності - один із документів: рахунок-фактуру постачальника (оригінал або копію), документ постачальника (вантажовідправника), який замінює рахунок-фактуру, довідку станції (порту) навантаження про відправлення вантажу, якщо зазначені документи мають дані про рід вантажу, дату відвантаження, станцію і залізницю (порт) відправлення, станцію і залізницю призначення, номери накладної, вагона (контейнера)".

 

Директор Департаменту
залізничного транспорту
 

М. Снітко 

Опрос